Tıkanıklık açma işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti Zeytinburnu tıkanıklık açma firmasını tercih ederek alabilirsiniz. Tıkanıklık sorunlarının zaman zaman can sıkıcı boyutlarda olduğunu görüyoruz. Bir kısım sorunlar kolay giderilebilirken bazı sorunlar için özel müdahale gereklidir. Hakan Altyapı Tesisat firmasını tercih ederek her türlü tıkanıklık sorunlarını en etkin şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarının, çözüm sonrasında tekrar sorun çıkarmayacak şekilde giderilmesi çok önemlidir. Acemi firmalarla çalıştığınızda basit bir problem dahi büyük bir sorun halini alabilir. Bu nedenle tesisat firması seçiminde seçici olmakta fayda vardır. Bu kapsamda faaliyet gösteren firmamız sektörün öncü firmalarından, profesyonel bir firmadır.

Firma olarak tüm tıkanıklık sorunlarınıza en pratik şekilde çözüm geliştiriyoruz. Yaptığımız müdahale sonrasında sorunun tekrar yaşanmaması adına da gerekli tedbirleri alıyoruz. Zeytinburnu tıkanıklık açma firması olarak müşterilerimize bu kapsamda gerekli yönlendirmeyi de yapıyoruz.

Zeytinburnu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evlerde karşılaşılmasından en fazla endişe duyulan problem, tuvalet tıkanıklıklarıdır. Bu sorunlar acil çözülmesi gereken problem sahaları arasındadır. Söz konusu problemler ev halkında mağduriyet yaşattığı gibi çeşitli hijyen sorunlarına da sebep olmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı sorunu, tuvalet giderine gönderilen suyun giderden geri atılmasıdır. Yani gidere gönderilen su borulardan ana gidere inemez. Bu da pisliğin taşmasına neden olur. Söz konusu problem, kimi durumlarda basit bir müdahale ile giderilebilir. Gerekli müdahale için basit bir pompaya ihtiyaç vardır. Pompa ile gider deliğine basınç uygulanması durumunda tıkanıklığa neden olan pislik gider borularından akıp gidebilir.

Sorun, sizin müdahalenizle çözülmüyorsa uzman desteğine ihtiyaç var demektir. Zeytinburnu tıkanıklık açma firmasından destek aldığınızda soruna kısa sürede müdahale edilecektir. Siz de tuvalet tıkanıklığı sorunlarında profesyonel bir müdahale arzu ediyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavaboların tıkanma nedenleri genel olarak aynıdır. Mutfak lavaboları çoğunlukla çay posası ve yağ artıkları nedeniyle tıkanır. Söz konusu lavabonun tıkanmaması için mutfak lavabolarında süzgeç kullanılması uygundur. Bunun yanında lavaboda bulaşık yıkarken sıcak su kullanımı, yağ artıklarının gider borularından akmasını sağlayacaktır.

Banyoda duşa kabin ve el yüz yıkama yeri olmak üzere iki gider vardır. Dolayısıyla tıkanma sorunu bu iki giderde meydana gelir. Duşa kabindeki giderin tıkanmasının genel nedeni gider hattına gönderilen saç ve kıl kalıntılarıdır. Bunun yanında gidere jilet gibi sert cisimlerin gönderilmesi de tıkanıklığa neden olur. Buradaki sorun için de gider deliğine süzgeç yerleştirmek sorun yaşamanıza engel olabilir.

El yüz yıkama lavabosundaki tıkanıklığın temel nedeni de tıraş olurken lavaboya gönderilen saç-sakal kalıntılarıdır. Söz konusu sert cisimler gider hattında belli bir süre sonra tıkanmaya neden olur. Yine bu lavaboda da süzgeç kullanmanız faydalı olabilir.

Tüm lavabo tıkanıklığı sorunlarında Zeytinburnu tıkanıklık açma firması olarak yanınızdayız. Her türlü lavabo tıkanıklığı sorununda bize ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Gider Açma

Gider açma sorunu da çok karşılaştığımız problem sahalarından biridir. Gider hattının tıkanması durumunda evdeki bir ya da birkaç lavabo ya da tuvalette tıkanıklık gerçekleşebilir. Bu tıkanıklık sorunlarına acilen müdahale edilmezse komşularınızın gider hattında dahi problem söz konusu olabilir.

Zeytinburnu tıkanıklık açma firması ile soruna çözüm bulmak çok kolaydır. Uzman ekibimiz modern teçhizatlara sahiptir. Elimizdeki modern teçhizat ile öncelikle giderdeki tıkanıklık noktasını tespit ediyoruz. Sonrasında robotlu cihazlar ile giderin açılmasını sağlıyoruz. Yapılan uygulamanın tamamı kırmadan tıkanıklık açma kapsamında icra edilir.

Her türlü tıkanıklık ve gider açma sorunlarında uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu tıkanıklık açma firması olarak her zaman yanınızdayız.