Hakan Altyapı Tesisat firması olarak 2010 yılından beri sektör içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Firmamız İstanbul merkezli kurulmuştur. Her türlü tesisat, tıkanıklık açma ve kanalizasyon sorunlarında müşterilerimizin yanındayız. 7/24 ulaşılabilir olma prensibi ile hareket ettiğimiz sektör içerisinde en iyisi olma hedefiyle faaliyetlerimizi yürütüyoruz.
Daire ya da apartmanlardaki gider tıkanıklarına anında müdahale etmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda müşterilerimiz tarafından arıza kaydının bırakılmasını müteakip arızayı derhal müdahale planına alıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından, profesyonel hizmet prensibi ile sorunun kısa sürede çözümünü sağlıyoruz.

Altyapı ve tesisat işlerinde müşterilerimize ekstra bir külfetin oluşmaması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu kapsamda firmamız, en iyi teknolojik ekipmanlarla donatılmış bir işletmedir. Müşterilerimizden tıkanıklığın açılması yönünde talep alındığında, öncelikle kameralı görüntüleme sistemi ile arızanın asıl kaynağını buluyoruz. Bu sayede ilave bir kırma dökme işlemine ihtiyaç duyulmadan tesisat arızasının giderilmesini sağlıyoruz. Tıkanıklık açma işlemi için kullanılan teknolojik ekipmanlardan biri de robot cihazlardır. Söz konusu cihazlar ile sorunun kaynağına direkt olarak müdahale gerçekleştiriyoruz. Kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde sorun kısa sürede çözülür. Ayrıca söz konusu teknoloji sayesinde tesisatta tekrar sorun yaşanmasının da önüne geçilir.

Kanalizasyon arızasına karşı verdiğimiz hizmetlerden biri de vidanjör hizmetidir. Tıkanıklığın binanın logarı ile ilgili olduğu kanaatine varılırsa, vidanjör ile sorunun kısa sürede çözümünü sağlıyoruz. Binanın logar hattının nerede olduğu bilinmiyorsa, dedektör yardımı ile hat tespit çalışması da icra ediyoruz. Gider hattının nerede olduğunu bilmemeniz, sorunun çözümü için herhangi bir sorun teşkil etmez. Kısa sürede adresinize ulaşan vidanjör ile binanın logar kuyusu kısa sürede temizlenir.

Firmamız sayesinde binanın gider hattındaki büyük problemleri dahi sorun yapmanıza gerek kalmıyor. Hakan Altyapı Tesisat, sorunun büyüklüğü ne olursa olsun en optimum çözümü sunmaya hazır bir firmadır. Binanın logar hattındaki eski tip borular, gider için sorun teşkil edebilir. Profesyonel ekibimiz, gerek duyulması halinde binanın kanalizasyon hattını değiştirerek sorunsuz bir kullanım ortamı sağlar.

Hakan Altyapı Tesisat’a web sitemizde bulunan irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ederek %100 müşteri memnuniyetiyle hareket ettiğimiz sektör içerisinde soruna kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Acil Servise mi İthiyacınız Var?

HEMEN ARAYIN