Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi profesyonel nitelikli firmalara yaptırılması gereken bir faaliyettir. Bu kapsamda seçeceğiniz firmanız kalitesi ve profesyonelliğini sorgulayarak bu talebinizi iletmekte fayda vardır. Hakan Altyapı Tesisat ile tuvaletinizin kısa sürede açılmasını sağlayabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı hemen herkes tarafından hoş karşılanmayan, kısa sürede giderilmesi arzu edilen bir sorundur. Peki, tuvalet neden tıkanır? Tuvaletin tıkanmasının birkaç nedeni olabilir. Genel anlamda karşılaşılan tuvalet tıkanıklığı sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 

• Tuvalet giderine atılan ve suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıtları
– Tuvalet ya da klozete atılan büyük cisimler (diş macunu tüpü, çocuk bezi, ıslak mendil gibi cisimler)
• Tuvalet giderinin yeterli oranda eğimli olmaması
– Gidere moloz, harç gibi şeylerin dökülmesi

Yukarıda sayılan genel tıkanıklık sebeplerinin yanı sıra tıkanmaya sebep olan diğer problemleri de dert etmenize gerek kalmaz. Profesyonel ekibimiz tuvalet tıkanıklığı açma işlemini en doğru yöntem ve ekip ile kısa sürede giderecektir.

Robotla Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma işleminin modern cihazlarla yapılması gerekmektedir. Önceden yapılan ve günümüzün demode olmuş uygulamalarında tuvalet taşının ve fayansların kırılarak sorunun çözümüne gidilirdi. Fakat günümüzde yaygın olarak kullanılan modern yöntemlerden biri robotla tuvalet açma işlemidir. Bahse konu uygulama sayesinde tuvalette herhangi bir kırma-dökme işlemi söz konusu olmaz. Doğal olarak işlem kısa sürede tamamlanır.

 

Demode olmuş ve kırarak sorunun tespit edilmesi yönteminde temiz su hattının zarar görmesi gibi ilave problemler hâsıl olabiliyordu. Bu da hem insanların mağdur olması, hem de işlemin çok uzun sürerek sağlıklı sonuçlar elde edilememesine neden olurdu. Robotla tuvalet açma işleminde ise yapılan keşif esnasında kamera ile tıkanıklığın nedeni ortaya çıkarılmaktadır. Sonrasında robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılarak müşterilerimize sorunsuz bir tuvalet teslim edilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları, seçtiğiniz firmanın ne denli profesyonel olduğuna ve ne kadar kısa sürede sorunu çözdüğüne göre değişmektedir. Bu kapsamda 20 yılı aşkın süredir sektör içerisinde hizmet veren firmamızı tercih ederek işlemin kısa süre içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti karşılığında talep edilecek cazip fiyat da sizi şaşırtacaktır.

Tuvaletiniz ile ilgili karşılaştığınız problem karşısında piyasa araştırması yaparken firmanın ne denli uzman nitelikte olduğu araştırılmalıdır. Firmanın tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için talep ettiği fiyat ikinci planda tutulmalıdır. İşlem sonrasında esas olan daha büyük problemlerle karşılaşmamaktır. Ucuz fiyattan işlem yapan firmalar büyük problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir.

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır?

 

Tuvalet tıkanması sonrasında sorunun çözümü için izleyeceğiniz çok basit uygulamalar vardır. Bu kapsamda evde yapacağınız basit bir uygulama ile sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Tuvaletin giderine 1 su bardağı karbonat ve peşinden 2 su bardağı sirke dökün. Sirke ya da karbonatın yanı sıra bir miktar da deterjan dökebilirsiniz. Yapılan işlem tuvalet giderinin yumuşamasına ve kendiliğinden açılasına çözüm olabilir.

Yaptığınız uygulama tuvalet gider açma için yeterli olmadıysa firmamızı arayarak çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Sonuçta yapılan işlem gider borusundaki sert cisimlerin giderden temizlenmesine yaramayacaktır. Bu durumda web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşarak tuvalet tıkanıklığı açma işlemi kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Tuvalet Tıkandı Su Gitmiyor

 

Tuvalet tıkandı ve su gitmiyorsa muhtemelen gider borularınızda tıkanmaya sebep olan yabancı cisimler vardır. Tuvaletin tıkanması sonucunda tuvalet kullanılamadığı gibi evde de kötü koku oluşumuna neden olacaktır. Doğal olarak ev sakinleri bu durumdan rahatsız olacaklardır. Ayrıca söz konusu durum, difteri, sarılık, dizanteri gibi hastalıklara da davetiye çıkarmaktadır.

Tuvaletin yanı sıra klozet tıkandı su gitmiyor şikâyeti de müşterilerimiz tarafından sıkça duyduğumuz problemlerden biridir. Yaşanan tıkanıklık problemi ne olursa olsun Hakan Altyapı Tesisat ile iletişime geçtiğinizde tuvalet tıkanıklığı açma işlemi kısa sürede tamamlanacaktır.

Apartmanda Tuvalet Tıkanması

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sadece sorunun olduğu daire ile ilgili olmayabilir. Aynı zamanda apartmandaki diğer dairelerde de aynı problem oluşabilir. Bu durumda apartman gider hattında problemin sebepleri araştırılmalıdır. Apartman gider hattındaki problem için de firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Sorun kısa sürede tespit edilerek tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sorunsuz şekilde sonuca bağlanabilir.

Kırmadan Tuvalet Gideri Açma

Kırmadan tuvalet açma uygulaması, günümüzün modern tuvalet tıkanıklığı açma uygulamalarından biridir. Bu uygulama ile yapılan işlem sonrasında herhangi bir hafriyat ya da kırılma söz konusu olmamaktadır. Öncelikle uzman ekibimiz tarafından evinize gelinerek gerekli keşif işlemi yapılmaktadır. Keşif sonrasında kameralı tuvalet açma uygulaması ile gider deliğine kamera gönderilmektedir. Bu sayede kısa sürede sorun tespit edilmektedir.

Sorunun kamera ile tespit edilmesinden sonra teknolojik imkânlardan istifade ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi tamamlanmaktadır. Yapılan uygulama sonrasında alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma konusunda herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için 7/24 hizmetinizdedir. Web sitemizdeki iletişim numaralarından pratik şekilde bize ulaşabilirsiniz.