Hakan Altyapı Tesisat olarak, vidanjör hizmetleri alanında da yanınızdayız. Profesyonel nitelikte verdiğimiz bu hizmeti son derece modern vidanjör araçları ile icra ediyoruz. Söz konusu araçlar ile kanal temizliğinden fosseptik temizliğine kadar her türlü kanalizasyon açma hizmetini sunuyoruz.

Bünyemizde bulunan vidanjör araçları İSKİ izin belgesine sahiptir. Bu sayede atık suları kanala dökme yetkisi vardır. Firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekip ile kanal altyapılarınızın yenilenmesini sağlıyor, atık suları çekiyoruz.

Günümüzün modern teknolojik imkânlarından istifade ile herhangi bir kazı işlemi yapmadan kanalı temizleme imkânına sahibiz. Vidanjör hizmetleri kapsamında yüksek su basıncı ve vakum ile kısa sürede tıkanıklık açılmaktadır.

özel vidanjör

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Yerleşim yerlerinde apartman giderlerinin döküldüğü kanalizasyon hatları vardır. Söz konusu gider hatları, yanlış kullanım sonucunda zamanla tıkanabilir. Söz konusu tıkanıklığın kısa süre içerisinde açılmaması, dairelerde oturanların koku ve hijyen başta olmak üzere sorun yaşamasına neden olur. Bu nedenle sorunun kısa süre içerisinde giderilmesi çok önemlidir.

Firmamız bünyesinde bulunan vidanjör araçları sayesinde fosseptik kuyuları kısa sürede boşaltılabilir. Bu sayede tıkanıklık ortadan kalktığı gibi hijyenik koşullarda, güvenli bir kullanım da sağlanabilir. Söz konusu işlem, başından sonuna kadar vidanjör aracı ile yapılmaktadır.

Evlerdeki tuvalet giderlerinin açılmasından genel şehir kanalizasyon hattının açılmasına kadar birçok işlem için vidanjör aracından yararlanılır. Bahse konu araç son derece pratik ve güvenli bir kullanım ortamı sağlar. Vidanjör hizmetleri ile ilgili her türlü soru ve sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

istanbul vidanjör hizmetleri

Hangi Durumlarda Vidanjör Hizmetleri Gereklidir?

Vidanjör hizmetlerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Ev, inşaat, fabrika gibi kanalizasyon hattı olan, aklınıza gelebilecek her yerde vidanjöre ihtiyaç duyulabilir. Söz konusu hizmet alanı ile şehir kanalizasyon altyapısının boşaltılmasında yararlanılır. Bunun yanında kötü koku ve tıkanıklığın giderilmesi de sağlanmış olur. Genel anlamda aşağıdaki problem alanlarında söz konusu hizmetten yararlanmak gerekir.

atık su çekimi

•  Atık suyun tahliye edilmesinde

–  Boru ve kanal kısımlarının görüntülenerek tıkanıklıkların giderilme işlemi esnasında

•  Kanal temizliği için

–  Kanalizasyon hattının açılmasında

•  Tıkanan logarın açılması için

–  Banyo ya da tuvalette yaşanan tıkanıklığın giderilmesinde

•  Fosseptik çukurlarının boşaltılarak iç temizliğinin yapılmasında

–  Atık depolama havuz ve kuyularının boşaltılarak duvar ve tabalarının temizlenme işleminde

Yukarıdaki problem alanlarına çözüm oluşturulurken son derece gelişmiş teknolojik ekipmanlardan istifade edilir. Bu sayede sorun kısa sürede çözüldüğü gibi ilerleyen süreçte sorun yaşanmasının da önüne geçilir.

Firmamızın elinde bulunan kameralı gider açma olanakları sayesinde herhangi bir kırma dökme ihtiyacı da hâsıl olmaz. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar arasında bulunan robotlu gider açma cihazları ile sorunun kaynağına direkt müdahale edilebilir. Yapılan uygulamalar sayesinde sorunun kaynağı tespit edilerek kısa sürede çözüm odaklı hizmet sağlanır.

yağ tutucu çekimi

Son Teknoloji Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör hizmetlerinde firmanın profesyonel nitelikte hizmet vermesi çok önemlidir. Yapılan uygulama kadar uygulama sonrasında sorun yaşanmaması da üzerinde durulması gereken konulardan biridir. Elimizde bulunan teknolojik ekipmanlar sayesinde problemin kaynağı en doğru şekilde tespit edilir.

Herhangi bir tahribat yaşanmadan tıkanıklığa neden olan yerler basınçlı su ile yumuşatılır ve sürüklenir. Sonrasında uygulanan vakum işlemi ile atık maddeler giderden çekilir. Gider hattındaki insan sağlığına zarar verecek nitelikteki bakteri gibi atıklar zararsız hale getirilerek vidanjör tankına aktarılır. İlgili yönerge esaslarına göre de gerekli tahliye işlemi gerçekleştirilir.

Vidanjör hizmetleri ile yağmur sonrasında gider hattında oluşan çamur, kum gibi atıkların da geri çekilme işlemi yapılır. Sorunun şehir altyapısından kaynaklanması durumunda logar taşma gibi olumsuzluklar meydana gelebilir. Ayrıca söz konusu işlem ile kötü kokuların da önüne geçilmiş olur.

pimaş yıkama

Profesyonel Vidanjör Hizmetleri

Tuvalet, lavabo ve banyo gibi mekânlardan kötü koku geliyorsa, boru ve kanallarda tıkanıklık işareti varsa sorun yaşamaya başladınız demektir. Giderden kaynaklı kokular, kısa sürede daha büyük problemin habercisidir. Söz konusu sorun, binanın inşaat safhasında uygulanan işçilik hatalarından kaynaklı olabileceği gibi daha çok kullanıcı kaynaklıdır.

Vidanjörlü temizlik hizmeti sayesinde sorun kullanıcı kaynaklı ise kısa sürede sorun giderilir. Fakat sorunun temelinde gider borularının yanlış döşenmesi, eğimin yeterli olmaması gibi hususlar varsa sorun belli süre sonra tekrarlanabilir. Soruna kökten çözüm bulmak adına gider borularının yenilenmesi kalıcı bir çözüm olacaktır.

Kanalizasyon hattını temizleme araçlarının en büyük özelliği etkili bir geri dönüşüm mekanizmasına sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde kanal içerisinde bulunan atığı temizleyerek tekrar kullanıma hazır hale gelir. Sürekli sirkülasyonun sağlanması adına bu özellik çok önemlidir. sorunun kaynağı ne olursa olsun tüm vidanjör hizmetleri, yasal olarak belirlenmiş yönetmelik ve yönerge esaslarına uygun şekilde yapılmaktadır.

Siz de vidanjör hizmetlerinden yararlanmak için Hakan Altyapı Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Sorun talebinizin alınmasını müteakip kısa sürede müdahale gerçekleştirilecektir. Çözüm önerileri ve yapılan müdahale sayesinde herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız. Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma ve vidanjör hizmetleri gibi her türlü altyapı, tesisat probleminde Hakan Altyapı Tesisat hizmetinizdedir.