Tuvalet açıcı kimyasal uygulaması ile tuvaletlerinizde meydana gelen tıkanıklıkları kısa sürede açabilirsiniz. Tuvaletlerin tıkanması genel anlamda en can sıkıcı boyutlardaki tıkanıklık sorunlarıdır. Yaşam alanlarındaki tuvaletlerin tıkanması durumunda hem kötü bir koku ile karşılaşırsınız, hem de tuvaleti kullanamazsınız. Bu nedenle söz konusu olumsuzluğa kısa sürede çözüm geliştirilmesi çok önemlidir. Çözüm üretilmemesi durumunda daha büyük sorunlar yaşanabileceği gibi çeşitli mağduriyetler de söz konusu olacaktır.

Tuvalet açıcı kimyasal da lavabo açıcı kimyasallarda olduğu gibi kısa sürede gider hattının açılmasını sağlar. Fakat gider hattındaki başta pimaş borusu olmak üzere diğer gider borularına zarar verebilir. Bu nedenle yaşam alanlarınızın hangi bölümünde olursa olsun tıkanıklık sorunlarınıza kimyasal uygulaması ile müdahale edilmesini tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine firmamızın modern imkânlarından yararlanarak tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ile soruna daha kesin çözümler üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Tuvalet Açıcı Asit

Tuvalet açıcı kimyasal terimi bazı ürün ve kaynaklarda tuvalet açıcı asit olarak da geçebilir. Marketlerde dahi bulabileceğiniz bu ürün ile sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Tabi yukarıda da bahsettiğimiz boruların zarar görme riskini göze almanız gerekir.

Hakan Altyapı Tesisat olarak tuvalet tıkanıklığı sorunlarında öncelikle sorunun kaynağını tespit ediyoruz. Bunun için de özel olarak üretilmiş kameralı gider açma cihazını kullanıyoruz. Söz konusu cihaz, gider hattına gönderilerek tıkanıklığın hangi noktada oluştuğunu tespit etmenize yarar. Bu sayede soruna doğru noktadan müdahale edilebilir.

Kamera ile tıkanıklık tespitinin yapılmasını müteakip sıra, tıkanıklığına açılmasına gelir. Robotla tıkanıklık açma uygulaması ile birlikte sorun kısa sürede ortadan kaldırılır. Yapılan uygulama ile sorun kısa sürede giderildiği gibi tuvalet açıcı kimyasal uygulamasına da ihtiyaç duyulmaz.

Alafranga Tuvalet Açıcı

Yaşam alanlarındaki alaturka tuvaletlerin tıkanma sorununun yanı sıra alafranga tuvaletlerin de sıklıkla tıkandığına şahit olabilirsiniz. Söz konusu tuvaletlerde de tuvalet açıcı kimyasal uygulaması ile soruna çözüm bulunabilir. Fakat her zaman bu uygulama etkili çözüm imkânı sunmaz.

Alafranga tuvaletlerin tıkanmasının temel nedeni tuvalete atılan yabancı cisimlerdir. Yabancı cisimlerden kasıt, çocuk bezi, suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı ya da gider hattına atılan oyuncak benzeri katı cisimlerdir. Söz konusu maddeler gider hattının belli bir noktasından sonra ilerleyemez. Bu nedenle tıkanma gerçekleşir.

Yukarıdaki örneklerden de anlaşılacağı gibi soruna tuvalet açıcı kimyasal uygulaması ile çözüm bulunması mümkün değildir. Bunun yerine uzman desteği ile yapılacak profesyonel uygulama ile sorun tam anlamıyla çözülebilir.

Hakan Altyapı Tesisat olarak alafranga tuvaletlerinizdeki tıkanıklık sorunlarını da kameralı gider açma uygulaması ile tespit edebiliyoruz. Sonrasında yapılan robotla gider açma uygulaması ile soruna kalıcı çözüm bulunabilir.

Gider Açıcı Kimyasal

Tuvalet açıcı kimyasal uygulaması ile giderin açılması mümkündür. Fakat her zaman bu uygulama ile kalıcı bir çözüm yaratılamaz. Gider hattına da zarar verdiği düşünüldüğünde bahse konu uygulamanın yapılmaması çok daha mantıklıdır.

Firma olarak gider açma uygulamalarının hiçbirinde kırma dökme işlemi yapılmaz. Sorunu modern teçhizat ile doğru şekilde tespit ediyor, etkili bir müdahale gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ekstra bir külfet ile karşılaşması söz konusu olmaz.

Günümüzde bazı tesisat firmalarının elinde modern cihazlar olmadığı için kırma işlemi ile tesisat sorununa müdahale ederler. Bu da insanların ekstra bir işle uğraşmasına neden olur. Kırılan malzemelerden kaynaklı olarak büyük bir moloz yığını oluşur. Bunun da ortadan kaldırılması, ekstra bir emek sarfiyatıdır. Bu nedenle görüntü kirliliğine neden olmamak için Hakan Altyapı Tesisat’ın modern uygulamaları ile sorun kısa sürede çözülmektedir.