Tuvalet, lavabo ve mutfak gibi yerlerde meydana gelen tıkanıklıkların giderilmesi konusunda firmamız Tahtakale tıkanıklık açma işlerini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Günün her saatinde tarafımızı arayarak tıkalı olan giderlerinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız tıkanıklık açma konusunda herhangi bir kırma, delme veya dökmeye mahal vermeden sorunu kaynağında çözmektedir. Tahtakale tuvalet tıkanıklığı açma konusunda da en iyi şekilde sonuç elde edebilmek için büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Böylece kısa sürede sorunu çözerek eskisinden çok daha iyi bir şekilde giderlerin açık kalmasını sağlamaktayız.

Tahtakale Lavabo Tıkanıklığı Açma

Firmamız tarafından icra edilen Tahtakale lavabo tıkanıklığı açma işi profesyonel ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. Tarafımıza iletilen bu tür sorunlar alanında uzman eller ve araçlar vasıtasıyla kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Geleneksel olarak denenebilen pek çok yöntem bulunsa da çoğu zaman bu yöntemler kısa vadeli çözüm olmaktadır. Ya da daha kötü sonuçlara sebep vererek sorunun büyümesine neden olabilmektedir. Bu nedenle en sağlıklı ve kalıcı tıkanıklık açma için profesyonel olarak firmamızdan destek almanızı öneriyoruz. Üstelik Tahtakale tıkanıklık açma sadece lavabolardaki tıkanıklıklar ile ilgili sınırlı kalmayıp aynı zamanda profesyonel olarak Tahtakale tuvalet açma işini de özenle gerçekleştirmektedir.

Tahtakale Mutfak Gideri Açma

Zaman içerisinde tıkanan mutfak lavabonuz için Tahtakale mutfak gideri açma konusunda hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Bu tür tıkanıklıklar genelde ciddi bir tıkanıklık türü olup lavaboya ittirilen sivri cisimlerle açılamamaktadır. Hatta bazı hallerde gider hattında delinme gibi daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel olarak mutfak için Tahtakale lavabo açma hizmetinin alınması son derece önemlidir. Böylece daha az masrafla ve zahmetle sorun giderilerek çok daha büyük hasara ve masrafa yol açmasının önüne geçilmiş olacaktır. Sanırım herkesin de düşüncesi ve tercihi de bu yönde olacaktır, öyle değil mi?

Tahtakale tıkanıklık açma firması aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, mutfak gider açma, tıkalı gider açma, kırmadan pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, vidanjör hizmetleri gibi diğer tüm tıkanıklık açma hizmetlerini de vermektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

Tıkanıklık açma konusundan bahsettikten sonra biraz da lavabo tıkanıklığı nedenleri nelerdir onlardan bahsetmekte fayda görüyoruz. Böylelikle tıkanıklığa neden olan faktörler konusunda daha dikkatli davranarak tıkanıklığın oluşmasına engel olabilirsiniz. Tahtakale tıkanıklık açma firmasından 7/24 destek için, iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Mutfak lavabolarında tıkanıklığa sebep olan faktörler;

Yemek atıkları,
Kullanılmış yağlar veya sudan geçirilen tabak ve tencerelerden akan yağlı yemekler,
Topraklı sebze ve meyvelerin yıkanması,
Lavaboya dökülen tanecikli atıklar,
Lavabo evyesinde kesilen, doğranan veya rendelenen besinler lavaboların zamanla tıkanmasına sebep olmaktadır.

El yıkama lavabolarında tıkanıklığa sebep olan faktörler;

Saç, sakal ve tüy kesme esnasında düşen parçalar,
Sabun atıkları,
Lavaboya dökülen tanecikli atık sular,
Çamurlu, boyalı, alçılı vb. şekillerde olan ellerin yıkanması gibi hususlar da el yıkama lavabolarının tıkanmasına sebep olan başlıca etmenlerdir.

Firmamız bu tür işlerde profesyonel olarak Tahtakale tıkanıklık açma işlerini yaparak tüm tıkanık lavaboları itina ile açmaktadır. Tıkanıklığın giderilmesi esnasında gider hattına veya etrafa herhangi bir zarar vermeden çok kısa sürede işlem bitirilmektedir. Bu nedenle tıkanıklık açma hususunda gönül rahatlığıyla işinizi bize vererek bitirmemizi bekleyebilirsiniz.