Kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızda profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız Silivri vidanjör hizmeti firması olarak her daim hizmetinizdeyiz. Tıkanıklık sorunları zaman zaman insanların mağduriyet yaşamasına neden olur. Özellikle kanalizasyon ile ilgili sorunlar, yaşam alanlarınızda daha büyük sorunların yaşanmasına sebep olabilir.

Kanalizasyonun tıkanması durumunda yaşam alanlarınızda ve binanın çevresinde bir kısım sorunlar ortaya çıkabilir. Silivri vidanjör hizmeti firması olarak karşılaştığımız sorunlar karşısında yaşanan mağduriyetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Binanın tamamının gider hatlarının kullanılamaması söz konusu olabilir.
Kat maliklerinin yaşam alanlarında ve bina çevresinde pis koku söz konusu olabilir.
Yaşam alanlarında bir kısım salgın hastalıklar baş göstermeye başlayabilir.
Ev ya da işyerlerindeki lavabo ve tuvaletler kullanılamaz.
Yaşam alanlarınızdaki gider hatlarında taşma sorunu ortaya çıkabilir. Bu da çeşitli hijyen sorunlarına neden olur.

Kanalizasyon Hattı Neden Tıkanır?

Silivri vidanjör hizmeti firması olarak genel olarak aynı nedenlerle tıkanıklığın yaşandığını görüyoruz. Aşağıdaki nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları kaçınılmaz olacaktır.

Binanın gider hattına suda erime özelliği olmayan kâğıt havlu ya da tuvalet kâğıdı atılması
Binanın gider hattına atık yağ atılması
Binanın gider hattındaki boruların yeterli eğime sahip olmaması
Binanın foseptik hattının binanın kapasitesi ile uyumlu olmaması
Binanın dışında bulunan pis su kuyusunun binanın temel kotunun altında olmaması durumunda kanalizasyon hattı tıkanır.

Yaşanan tıkanıklık sorunlarının vidanjör aracı ile ortadan kaldırılması gerekir. Silivri vidanjör firması ile tüm kanalizasyon sorunlarınızın kısa sürede ortadan kaldırılacağına emin olabilirsiniz. Yapılan modern uygulamalar ile binanın foseptik hattında yaşanan tıkanıklıklar vidanjör ile çekilir. Vidanjörün deposuna dolan pis su, belediyeler tarafından belirlenen alana dökülmelidir. Deponun boşaltılması ile araç tekrar tıkanıklık sorunlarına müdahale için kullanılabilir.

Vidanjör İle Nasıl Tıkanıklık Açılır?

Silivri vidanjör firması hizmetli firması olarak kanalizasyon sorunlarının giderilmesinde vidanjör aracını yaygın olarak kullanıyoruz. Bu kapsamda ihtiyaçlarınıza yönelik dizayn edilmiş modern bir araç filosuna sahibiz. Vidanjör araçlarımızda aynı anda vidanjör kuka hizmeti de verilmektedir. Her iki araçtan istifade ile tıkanıklık sorunlarınızın kısa sürede ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Söz konusu araç kullanılarak aşağıdaki şekilde tıkanıklığın açılması sağlanır.

Öncelikle uzman ekibimiz tıkanıklık noktasında gerekli keşif ve inceleme faaliyetini yaparlar.
Yapılan inceleme sonunda ne şekilde tıkanıklık sorunlarına müdahale edileceği belirlenir.
Gerekirse kameralı tıkanıklık açma cihazı kullanılarak hangi noktaya müdahale edilmesi gerektiğine karar verilir.
Vidanjör aracı, vakumlama özelliği sayesinde binanın kanalizasyon hattındaki pis suyun çekilmesini sağlar.
Yapılan vakumlama işlemi esnasında, gider hattında tıkanmaya neden olan yabancı cisimler de ortadan kaldırılır.
Gider hattında bulunan çocuk bezi, tuvalet kâğıdı ya da buna benzer cisimler de vidanjör ile çekilerek sorunun ortadan kalkması sağlanır.
Foseptik kuyusunun binanın gider hattı ile uyumlu olmaması durumunda da bu kuyu kısa sürede dolar. Bu durumun kısa sürede ortadan kalkması gerekir. Vidanjör aracı ile dolan bu kuyu pratik şekilde boşaltılır.

Acil vidanjör ihtiyaçlarınız için siz de web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firma görevlilerimiz kısa sürede adresinize gelerek sorunun nasıl çözüleceğine yönelik gerekli planlamaları yapacaktır. Silivri vidanjör hizmeti modern araçları ile sorunun kısa sürede çözümü mümkün olacaktır.

Kanalizasyon Sorunlarında Kuka Nasıl Kullanılır?

Silivri vidanjör hizmeti firması tarafından kullanılan modern araçlardan biri de kukadır. Kuka aracı, kanalizasyon hattına basınçlı su göndererek tıkanıklığın açılmasını sağlar. Yoğun basıncın etkisi ile tıkanıklığın kısa sürede ortadan kaldırılması mümkündür. Aşağıdaki uygulama ile en yakın vidanjör firmasından yararlanarak kukanın kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Kanalizasyon hattındaki yabancı maddelerin kuka ile parçalanması mümkündür.
Parçalanan yabancı cisimler, vidanjör ile gider hattından çekilebilir.
Kimi durumlarda tıkanıklığa neden olan maddeler katılaşabilir. Bu katılaşma kuka ile ortadan kaldırılabilir.
Kuka uygulamasından sonra vidanjör uygulaması ile sonuca çok daha etkin çözümler üretilebilir.
Kuka ile foseptik hattının yıkanması ve temizlenmesi de mümkündür.
Kuka ya da vidanjör uygulaması esnasında kanalizasyon hattındaki borulara ya da diğer unsurlara zarar verilmesi söz konusu değildir.

Silivri vidanjör hizmeti firması olarak elimizdeki modern araçların imkân ve kabiliyetlerinden istifade ile tıkanıklık sorunlarına kısa sürede çözüm bulabiliyoruz. Sorunun ortadan kalkmasında pratik çözümler elde etmemizi sağlayan araçlar ile yaşam alanlarınızdaki mağduriyetler sorunsuz şekilde giderilir.

Vidanjör Kiralama Fiyatları Nedir?

Silivri vidanjör firmasından destek almak için firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz andan firmamızdan acil vidanjör talebinde bulunabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet sonrasında belirlenen vidanjör hizmet fiyatları, sorunun büyüklüğüne göre değişir. Bu kapsamda firmamızla irtibata geçerek en sağlıklı fiyat bilgisini alabilirsiniz. Firma görevlilerimiz hizmet alanlarımızın yanı sıra fiyat konusunda da sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından Silivri vidanjör hizmeti firmasına ulaştığınızda firma görevlilerimiz dakikalar içinde adresinize gelip soruna müdahale edeceklerdir. Siz de kaliteli hizmet için bize ulaşabilirsiniz.