Lavabo açıcı kimyasal ürünler, lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkların pratik bir şekilde açılması için üretilmiş kimyasal bileşimlerdir. Söz konusu ürünler gider hattındaki tıkanıklığa neden olan maddelerle reaksiyona girerek bunların parçalanmasını sağlar. Söz konusu olay da gider hattının açılmasına neden olur.

Lavabo açıcı kimyasal çeşitleri lavabonun pratik bir şekilde açılmasını sağladığı gibi gider hattındaki borulara da zarar verebilir. Çünkü söz konusu kimyasalların bileşimi güçlüdür ve boruları eritme özelliğine de sahiptir. Bu nedenle Hakan Altyapı Tesisat olarak lavaboların açılmasında kimyasal ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Söz konusu uygulama yerine modern teçhizatlarla tıkanıklık sorunlarının üstesinden geliyoruz.

Tesisat sektöründe öncü bir kurum olan firmamız, tecrübeli ekibi ve yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyetlerini gerçekleştirir. Bu sayede tıkanıklık sorunlarına kısa sürede çözüm üretildiği gibi müşteri memnuniyeti de artmaktadır.

Lavabo Açıcı Asit

Lavabo açıcı kimyasal ürünler, asit bazlı bileşenlerdir. Bu nedenle etkisi de büyüktür. Söz konusu ürünler, ev ya da işyerinizde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını kendiniz de giderebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Kendi kendinize bu kimyasalların lavaboya uygulamasını yapabilirsiniz. Fakat lavabo açıcı kimyasal kullanımının risklerini de göze almanız gerekir.

Lavabo tıkanıkları, mutfak, banyo ya da tuvalet lavabolarında yaşanır. Tıkanıklıklar, binanın inşaat safhasındaki ustalık hatalarından meydana gelebileceği gibi genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı olarak gerçekleşir. Lavabo tıkanıklığını açmanın en pratik yolu pompa kullanmaktır. Tıkanıklığın basit bir işlem olduğu düşünülüyorsa pompa yardımıyla tıkanıklık açılabilir.

Tıkanıklık sorunlarının pompa ile açılmaması durumunda lavabonun alt kısmında bulunan kısa boruyu basit bir işlemle çıkararak lavabonun neden tıkandığını görebilirsiniz. Bu boruda bulunan yabancı maddeleri temizleyerek tıkanıklık sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Yine de lavabonun açılmasını sağlayamazsanız uzman desteği almanın zamanı gelmiş demektir. Hakan Altyapı Tesisat’ı arayarak tıkanıklık sorununun derhal giderilmesini sağlayabilirsiniz.

En İyi Lavabo Açıcı Hangisi

En iyi lavabo açıcı uygulaması, lavabo açıcı kimyasal uygulamasındansa profesyonel hizmet almaktır. Bu anlamda Hakan Altyapı Tesisat olarak her zaman yanınızdayız.

Mutfak lavabolarının tıkanmasının temel nedeni gider hattına atık yağların ve çay posası gibi gider hattını zorlayacak yabancı cisimlerin dökülmesidir. Söz konusu maddeler belli bir noktaya kadar gittikten sonra ilerleyemez. Söz konusu durum da doğal olarak tıkanmaya neden olur. Bahse konu olumsuzluğa engel olmak adına mutfak lavaboları için üretilen süzgeçlerden kullanmak etkili bir çözüm olacaktır.

Lavabo açıcı kimyasal uygulaması yerine profesyonel destek almanız, uzun vadede çok daha sorunsuz bir süreç yaşamanızı sağlayacaktır. Bu da size maddi olarak ekstra bir külfet yaratmayacak, soruna etkin bir çözüm üretmenizi sağlayacaktır.

Gider Açıcı Kimyasallar

Gider tıkanıklıklarının yaşandığı bölümlerden biri de banyonun duşakabin gideridir. Bu bölüme de lavabo açıcı kimyasal uygulaması yapılabilir. Fakat yukarıda da belirtildiği gibi gider hattındaki boruların zarar görme riski burada da söz konusudur.

Banyodaki duşakabin lavabolarının tıkanmasının temel nedeni insanlardan duş alırken dökülen kıl saç gibi parçalardır. Söz konusu maddeler gider hattının belli bir noktasından ileriye geçemez. Bu da doğal olarak tıkanıklığa neden olmaktadır.

Hakan altyapı tesisat olarak kameralı gider açma uygulaması ile sorunun kaynağını anında tespit edebiliyoruz. Doğru tespit sayesinde gerekli uygulamayı kolay bir şekilde yapabiliyoruz. Robotlu gider açma uygulaması ile de giderin kısa sürede açılmasını sağlıyoruz. Siz de sorunsuz bir tesisat hizmeti almak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Firma görevlilerimiz kısa sürede adresinize gelecek ve soruna müdahale edecektir.