Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Küçükçekmece ve çevresinde yaşanan tıkanıklık sorunlarınıza acil vidanjör desteği ile etkin şekilde müdahale ediyoruz. Siz de kaliteli hizmet için firmamızdan etkin şekilde destek alabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunları denildiğinde akla gelen araçların başında vidanjör gelir. Vidanjör, vakumlama özelliği sayesinde tıkanıklığa neden olan yabancı maddeleri kanalizasyon sisteminden çeker. Bu araçların pis suyun depolandığı büyük bir deposu vardır. Kanalizasyon hattından çekilen pislik bu depoya dolar. Deponun tamamen dolması durumunda belediyelerin belirlediği alanlara gidilerek pis suyun dökülmesi gerekir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak ilgili yönetmelik esaslarına göre tıkanıklık sorunlarını gideriyoruz. Bu kapsamda yaptığımız faaliyetleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Temel tıkanıklık sorunları
Logar tıkanıklığı
Logar tıkanıklığı
Kanalizasyon tıkanıklıkları

Vindanjör, Hangi Tıkanıklık Sorunlarında Tercih Edilir?

Vidanjör, tıkanıklık sorunlarının giderilmesinde kullanılan temel vasıtalardan biridir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak araç filomuzda bulunan vasıtalar ile sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Araçlarımızda vidanjör kuka hizmeti aynı anda verilebilir. Bu da müşterilerimizde ekstra bir memnuniyet yaratmaktadır.

Ev ya da işyerlerinin gider hatlarında zaman zaman tıkanıklık sorunları ortaya çıkabilir. Binanın lağım çukurunda ya da foseptik hattında tıkanma yaşanabilir. Küçükçekmece vidanjör olarak tüm tıkanıklık açma işlemlerini profesyonel şekilde icra ediyoruz. Gelişen teknoloji ile uyumlu olarak vidanjör araçlarımızı sürekli modernize ediyoruz. Çalışmalarımızı kısa sürede sonuca ulaştırarak pratik çözüm önerileri ortaya koyuyoruz.

Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak öncelikle uzman ekibimizde tıkanıklığın yaşandığı noktada gerekli kontrolleri yapıyoruz. Sorunun tespitini müteakip vidanjör aracımız tıkalı olan bölgeye yaklaşır. Aracın vidanjör ya da kuka hortumu kanalizasyon hattının tıkalı bölümüne doğru uzatılır. Kukanın yüksek tazyik ve basınç özelliği, vidanjörün vakumlama özelliği sayesinde tıkanıklık sorunlarına pratik şekilde çözüm bulunur. Yapılan uygulama ile kısa sürede foseptik hattı açılacak ve kanalizasyon hattı kullanılmaya başlanacaktır.

Kanalizasyon/Gider Hattının Tıkanma Sebepleri Nedir?

Ev, işyeri benzeri yaşam alanlarında zaman zaman tıkanıklık sorunları ortaya çıkabilir. Bunun yanında insan sirkülasyonunun yoğun olduğu okul, hastane gibi alanlarda daha sık tıkanıklık sorunları ortaya çıkabilir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firmasından alacağınız hizmet sayesinde her türlü ortamda yaşanan tıkanıklık sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Tıkanan kanalizasyon hattına anında müdahale edilmesi gerekir. Müdahalenin zamanında yapılmaması durumunda çeşitli salgın hastalıklar ortaya çıkar. Bunun yanında ortamda pis koku da ortaya çıkar. En yakın vidanjör hizmetinden yararlanarak soruna dakikalar içerisinde çözüm bulunabilir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak yaptığımız kanalizasyon sistemi müdahalelerinde hattın aşağıdaki nedenlerden kaynaklı olarak tıkandığını görüyoruz.

Suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı
Çocuk bezi
Çöp torbası
Kâğıt havlu
Karton/oyuncak
Poşet

Yukarıda sayılan yabancı maddeler binanın gider hattından geçse dahi kanalizasyon hattından ilerleyemez. Bu durumda kanalizasyon hattında tıkanma meydana gelebilir. Gider hattının usulüne uygun şekilde kullanılması kapsamında alınacak tedbirler ile tıkanıklık sorunları yaşamazsınız. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak sizlere kanalizasyon sorunlarının tekrarlanmaması için sizlere gerekli tavsiyelerde bulunuyoruz. Firmamızdan alacağınız hizmet esnasında vidanjör hizmet fiyatlarının da son derece cazip aralıkta olduğunu görebilirsiniz.

Bina Altyapısı Nasıl Temizlenir?

İlk bakışta tıkanıklık sorunları içinde kanalizasyon sorunlarına müdahale etmek biraz zahmetli gibi görünebilir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firmasının uygulamaları ile soruna modern cihazlar ve araçlar ile çözüm buluyoruz. Kanalizasyon sorunlarında dar alanlarda ve yoğun çalışma ihtiyacı vardır. Bu da yapılan işlemin profesyonel ekipler tarafından yapılmasını gerekli kılar. Kanalizasyonun tıkanma sorunları sadece kullanıcı hatası ile ilgili değildir. Bu kapsamda aşağıdaki sorun alanları da tıkanıklığa neden olabilir.

Binanın pis su kuyusu bina temelinin kotasının altında olmalıdır. Bu kot farkı olmadığında bir süre sonra tıkanma meydana gelecektir.
Binanın foseptik kuyusunun kapasitesi, binanın kapasitesi ile uyumlu olmalıdır. Kuyunun yetersiz kalması durumunda kuyu dolacak ve taşma meydana gelecektir.
Kanalizasyon hattındaki borular da bina kapasitesi ile uyumlu olmalıdır. Bu kapsamda kanalizasyon hattına uygun çapta borular döşenmelidir.

Görüldüğü üzere yukarıda sayılan sorun alanları, binanın inşa safhasında yapılan uygulamalarla ilgili sorunlardır. Bu nedenle binanın kanalizasyon hattı projesi usulüne uygun şekilde çizilmelidir. Uygun proje ile usta işçilik ve mühendislik ile ilerleyen sürede sorun yaşanmasının önüne geçilebilir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olara ustalık ve işçilik hataları ile ilgili de gerekli tedbirleri geliştirebiliyoruz.

Küçükçekmece Vidanjör Kiralama Hizmeti Nedir?

Tıkanıklık sorunlarının giderilmesi zaman zaman büyük problem sahaları olabilir. Küçükçekmece vidanjör hizmeti firması olarak sorunun büyüklüğü ne olursa olsun etkin çözümler bulmaya yetkin bir firmayız. Büyük kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarına çözüm bulmak için siz de vidanjör kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kuka ve vidanjör araçlarımızla sizlere en kaliteli hizmet vermeye gayret ediyoruz. Müşteri memnuiyeti öncelikli prensip olarak gördüğümüz tesisat sektöründe sizleri modern teçhizat ve araçlarla tanıştırıyoruz. Uzman personelimizin tecrübesi, modern teçhizat ile birleşerek kanalizasyon sorunları kısa sürede çözüme kavuşturulur. Siz de Küçükçekmece vidanjör firmasını arayarak bu kaliteli hizmetlerle tanışabilirsiniz.