Kameralı lavabo açıcı cihazı, tesisat işlemlerinde modern tarz hizmet verilmesini sağlayan bir ekipmandır. Günümüzde çok az firmada bulunan söz konusu cihaz, Hakan Altyapı Tesisat olarak firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Bu sayede lavabo açma işlemlerinizin çok daha kısa sürede sorununu tespit ederek çözüme kavuşturuyoruz.

Tıkanıklık ve tesisat sorunları, yaşam alanlarında meydana gelen ve can sıkıcı boyutlara ulaşabilen problemlerden biridir. Bu kapsamda soruna kısa sürede müdahale edilerek çözüm geliştirilmesine ihtiyaç vardır. Hakan Altyapı Tesisat olarak yenilikçi hizmet anlayışı ile tesisat sorunlarınızı kısa sürede gideriyor, sorunsuz şekilde kullanım elde etmenizi sağlıyoruz.

Tıkanıklık sorunlarında gider hattındaki sorunun doğru tespit edilmesi çok önemlidir. Sorunun yanlış teşhis edilmesi durumunda yanlış uygulamalar yapılarak insanlar maddi-manevi çeşitli mağduriyetler yaşayabilirler. Bu nedenle kameralı lavabo açıcı cihazın kullanımı, yapılan uygulamalarda hata ihtimalini düşürmektedir. Söz konusu cihaz ile sorun kısa sürede tespit edilerek doğru müdahale gerçekleştirilir.

Kameralı Lavabo Açıma

Kameralı lavabo açıcı, günümüz tesisat sektöründe kullanılan, ihtiyaçları karşılama noktasında son derece modern bir cihazdır. Esnek ve yeterli uzunlukta olan boru benzeri cihaza bağlı olan bir de görüntü ünitesi vardır. Boru, gider hattına gönderilerek görüntü ünitesinden sorunun nerede olduğu tespit edilir. Bu sayede soruna ne şekilde müdahale edileceği de anlaşılmış olur.

Kameralı cihazlar ile gider hattının hangi noktasında tıkanıklığın gerçekleştiği anlaşılabilir. Bu sayede soruna ne şekilde bir çözüm geliştirileceği anlaşılabilir. Tıkanıklığın nerede olduğu, görüntü ünitesinden anlaşılabilir. Söz konusu cihaz ile çok önemli faydalar elde edilebilir. Bu kapsamda elde edebileceğiniz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Herhangi bir kimyasal uygulamasına gerek kalmadan soruna ne şekilde müdahale edilebileceği belirlenebilir.
Sorun kısa sürede çözüme kavuşturulabilir.
Sorunun nereden kaynaklandığını kendiniz de görüntü ünitesinden görebilirsiniz.
Herhangi bir kırma dökme işlemine gerek duyulmadan sorunun çözümü mümkündür.
Uzun vadede tekrar sorun yaşamamanız adına etkin bir çözüm mekanizması oluşturulabilir.

Robotla Lavabo Açma

Kameralı lavabo açıcı cihazın kullanımı sonrasında yine modern teçhizatlarımızdan biri olan robot cihazımız ile tıkanıklık açma işlemi yapılır. Sorunun kamera ile doğru şekilde tespit edilmesi sonrasında robot cihaz ile tıkanıklığa neden olan durum ortadan kaldırılır.

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde herhangi bir kırma, dökme işleminin olmaması çok önemlidir. Fayans ya da altyapı sisteminin kırılması durumunda müşterilerimize ekstra bir külfet oluşmaktadır. Bu da maddi-manevi anlamda önemli bir götürü demektir. Söz konusu durumun önüne geçmek adına modern teçhizatlardan faydalanmakta fayda vardır.

Her tesisat firmasında modern cihazlar bulunmaz. Bu cihazlar kolay temin edilemediği gibi oldukça pahalı cihazlardır. Firmamızda söz konusu cihazlar A’dan Z’ye tüm ekipmanları ile hazır olmakla birlikte müşterilerimizin hizmetindedir.

Kameralı lavabo açıcı ve robot cihazlarımız ile tıkanıklık sorunları içerisinde üstesinden gelemeyeceğimiz herhangi bir problem yoktur. Sektörde edindiğiniz üstün tecrübe sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamızdan destek alarak herhangi bir kırma dökme işlemine gerek durulmadan tıkanıklık sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kameralı lavabo açıcı cihaz, tuvalet tıkanıklığı sorunlarının giderilmesinde de kullanılabilir. Tuvalet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklarına nazaran daha sorunlu ve can sıkıcı olabilir. Çünkü tuvalet giderinin taşması, hijyen sorunlarını da beraberinde getirir. Bu nedenle yaşam alanlarındaki insanlarda çeşitli mağduriyetler yaşanır.

Kameralı lavabo açıcı cihaz lavaboda nasıl kullanılıyorsa tuvalet giderinde de sorunun tespiti için kullanılabilir. Sorunun tespit edilmesini müteakip robotlu gider açma uygulaması ile herhangi bir kimyasal uygulamasına ihtiyaç duyulmadan tıkanıklık açılabilir.