İstanbul tıkanıklık açma firması ile her türlü tuvalet ya da lavabo tıkanıklığı sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız, tesisat sektörünün öncü firmalarından biri olup, bünyesinde her türlü modern ekipman ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda, firmamıza 7/24 ulaşabilir, tesisat sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunları, yaşam alanlarında en sorunlu ve sinir bozucu olaylardan biridir. Soruna kısa sürede müdahale edilmediği zaman daha büyük sorunların karşınıza çıkmasına hazırlıklı olmanız gerekir.

Yaşam alanlarında tıkanıklığın en çok yaşandığı alanlar tuvalet, banyo ya da mutfak lavabolarıdır. Gider hattına atılan yabancı cisimler, tıkanıklıklara neden olan sorunların baş aktörüdür. Söz konusu problemlere neden olmamak adına lavabo ve gider hatlarına yabancı cisimlerin atılmaması gerekir. Bahse konu hataların yapılması durumunda İstanbul tıkanıklık açma firması ile soruna kısa sürede çare bulabilirsiniz.

İstanbul Mutfak Tıkanıklık Açma

Yaşam alanlarında tıkanıklığın en çok yaşandığı yerlerden biri de mutfaklardır. Özellikle yağ kalıntıları ve çay posaları mutfak lavabosunun kısa sürede tıkanmasına neden olur. Çay posaları belli bir noktada gider hattında suyun ilerleyememesine sebeptir. Yağ kalıntıları ise gider hattındaki boruların etrafında yağ tabakaları oluşturarak giderin tıkanmasını sağlar. Her iki duruma da ilk etapta kendi imkânlarınızla müdahale edebilirsiniz.

İstanbul tıkanıklık açma firmasından destek almadan önce pompa ya da tel gibi ekipmanlar ile gider hattının açılmasına çalışılır. Eğer sorun çok fazla büyümedi ise bu ekipmanlar ile mutfak gideriniz açılacaktır.

Sorunun ileri düzeyde bir problem olduğu kanaatine varılırsa profesyonel tesisat hizmeti desteği almanız gerekir. Bunun için de İstanbul tıkanıklık açma firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.
Yardım talebinizin firma görevlimiz tarafından alınmasını müteakip kısa sürede uzman ekibimiz adresinize gelecektir. Tıkanıklık sorunlarında esas olan arızayı doğru tespit etmektir. Bunun için de son derece modern bir cihaz olan kameralı tıkanıklık açma aleti ile gider hattına kamera gönderilir. Bu sayede sorunun gider hattının hangi noktasında olduğu tespit edilir. Sonraki aşamada ise nasıl bir işlem uygulanacağına karar verilir. Gerekirse robotlu tıkanıklık açma işlemi uygulanarak sorunun çözümü sağlanır.

Klozet Tıkanıklık Açma

İstanbul tıkanıklık açma firmasından yukarıda da bahsettiğimiz gibi her türlü tıkanıklık sorunlarınızda yararlanabilirsiniz. Yararlanacağınız hizmet alanlarından biri de klozet tıkanıklıklarının açılması işlemidir. Tuvalet ve klozet gibi bölümlerin tıkanması, diğer gider problemlerine nazaran çok daha can sıkıcıdır. Çünkü bu alanlarda yaşanan tıkanıklıklar çeşitli hijyenik sorunlar ve hastalıkların da habercisidir. Bu nedenle kısa sürede soruna müdahale edilmelidir.

Klozet ya da tuvalet tıkanıklıklarında öncelikle uzun bir çubuk yardımıyla tıkanıklığın açılıp açılmadığı kontrol edilir. Bu sayede profesyonel desteğe ihtiyaç duymadan sorunun çözümü sağlanabilir. Eğer soruna çözüm bulamıyorsanız İstanbul tıkanıklık açma firmasından destek almanın vakti gelmiş demektir.

Klozet ya da tuvalet tıkanıklıklarında da öncelikle gider hattına kameralı tıkanıklık açma cihazını gönderiyoruz. Sorunun nereden kaynaklı olduğunu tespit edip buna göre çözüm odaklı bir yol haritası belirliyoruz. Problemin kaynağı çözüldükten sonra robotlu tıkanıklık açma imkânı sayesinde sorunun kısa sürede çözülmesini sağlıyoruz. Yapılan uygulama sonrasında kullanıcı hatası olmadığı sürece tekrar sorun yaşamayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Pimaş Açma İşlemi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak yaptığımız işlemlerden biri de pimaş açma işlemidir. Pimaş borusunun tıkanması dorunu genel olarak tuvalet giderlerinde gözüken bir sorundur. Soruna kısa sürede müdahale edilmediği zaman tuvalette taşma problemleri ortaya çıkacak ve kötü bir koku ile baş başa kalacaksınız.
Hakan Altyapı Tesisat olarak pimaş açma işleminde de çok başarılı bir firmayız. Ev ya da işyerinizde herhangi bir kırma ya da dökme işlemi olmaksızın pimaş borunuzu açıyor, sorunsuz şekilde kullanımınıza imkân yaratıyoruz.