İstanbul tıkalı gider açma firması ile tüm tıkanıklık sorunlarına pratik çözümler geliştirebilirsiniz. Yenilikçi bir hizmet anlayışı ile bu kapsamdaki çalışmalarını yürüten firmamız ile en sağlıklı hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Tuvalet ya da banyo lavabo tıkanıklıklarından tuvalet gider tıkanıklıklarına kadar birçok alanda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Tıkanıklık problemleri, yaşam alanlarında karşılaşmak istemeyeceğiniz sorun sahalarından biridir. Çünkü tıkanıklığın yaşandığı bölge, sorun giderilene kadar kullanılamaz. Bu da yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetlerin yaşanması anlamına gelir.

İstanbul tıkalı gider açma firması olarak yaygın şekilde tuvalet, banyo ya da mutfak giderlerinin tıkandığını görüyoruz. Firma olarak elimizdeki modern ekipman ile tıkanıklık sorunlarına etkin çözümler geliştirebiliyoruz. Bu alanda yeterli tecrübeye sahip olan firma personelimiz, aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın teminatını sizlere vermektedir.

İstanbul Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık sorunlarına ilk etapta kendiniz de müdahale etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kapsamda öncelikle pompa kullanarak tıkanıklığı gidermeye çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Pompa, gider hattında yarattığı basınç ile tıkanıklığın açılmasını sağlayabilir. Bu işlemin çözüm olmadığını düşünüyorsanız basit bir tel yardımı ile de tıkanıklığın giderilmesine destek olabilirsiniz. Teli, gider hattına ulaşan deliklere gönderdiğinizde tıkanıklık açılabilir.

Yaptığınız basit uygulamaların çözüm olmadığını düşünenler kimyasal kullanımı ile tıkanıklık açma yoluna gidebilirler. Lavabo açıcı kimyasal kullanımı ile de tıkanıklık sorunları kısa sürede giderilebilir. Fakat kimyasalların gider hattındaki borulara zarar verdiği düşünüldüğünde kullanılmasının uygun olmadığı sonucu çıkarılacaktır.

İstanbul tıkalı gider açma firması olarak tıkanıklık sorunlarınıza modern çözümler geliştiriyoruz. Bu kapsamda herhangi bir kimyasal kullanımına ihtiyaç duymadan tıkanıklık sorunlarının giderilmesini sağlıyoruz.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık sorunlarının en çok yaşandığı bölümlerden biri de mutfak tıkanıklıklarıdır. İstanbul tıkalı gider açma firması olarak mutfak tıkanıklıklarınıza da etkin çözümler geliştiriyoruz. Mutfak giderinin tıkanmasının temel nedeni, gidere gönderilen atık yağlar ve çay posası benzeri giderde ilerlemesi zor olan maddelerdir. Bu atıklar belli bir noktadan sonra gider hattından ilerleyemez.
Tıkanıklığa neden olan yukarıda sayılan durumlardan kaynaklı olarak çeşitli mağduriyetler söz konusu olabilir. Bu nedenle tıkanıklığın yaşanmaması adına mutfak bölümünde süzgeç kullanımını tavsiye ediyoruz. Söz konusu ekipman, gider hattında ilerleyemeyecek maddelerin gidere kaçmasına engel olacaktır.

Mutfak tıkanıklıklarının da İstanbul tıkalı gider açma işleminden önce kimyasal kullanımı ile açılması mümkündür. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi kimyasal kullanımının gider hattındaki boruları eritme özelliği olduğundan bu uygulamayı yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Firmamızdan destek alarak çok daha profesyonel uygulamalarla tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Hakan Altyapı Tesisat firması olarak tıkanıklık sorunlarında öncelikle sorunun doru şekilde tespit edilmesini sağlıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız uygulamaların başında kameralı gider açma işlemi gelmektedir. Yapılan uygulama ile gider hattına kameralı cihaz gönderilir. Görüntü ünitesinden takip edilerek tıkanıklığın hangi noktada olduğu tespit edilir. Bu sayede doğru noktaya müdahale edilmesi sağlanır.

Kamera ile tıkanıklığın sorun noktası tespit edildikte sonra robotlu gider açma uygulaması ile robot cihaz gider hattına gönderilir. Gider hattında oluşturulan tazyik ve basınç ile tıkanıklığa neden olan maddeler ortadan kaldırılır. Bu sayede tıkanıklık açılarak oluşan mağduriyet de ortadan kalkar.

İstanbul tıkalı gider açma firması olarak yaygın şekilde tercih edilmemizin en önemli nedeni yapılan tıkanıklık açma işlemlerinde en ufak bir şekilde kırma dökme işleminin yapılmamasıdır. Bu sayede müşterilerimizde ekstra bir maliyet oluşturulmaz. Web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak sorunun kısa sürede çözümünü sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa sürede size ulaşacaklardır.