İstanbul mutfak gideri açma işlemi ile mutfağınızda meydana gelen tıkanıklıklara etkin çözümler bulabilirsiniz. Ev yada işyerlerinde yaygın olarak tıkanma sorununun meydana geldiği bölümler, mutfaklardır. Söz konusu yaşam alanlarında ustalık hatalarından kaynaklı olarak da tıkanma meydana gelebilse de genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı olarak tıkanıklık yaşanır.

Mutfak lavabolarının sık sık tıkanmasının en önemli nedeni lavaboya atık yağ ya da çay posası dökülmesidir. Özellikle yağ ve benzeri atıkların direkt olarak lavaboya dökülmesi durumunda gider hattındaki boruların çeperlerinde yağ kalıpları oluşacaktır. Bu yağlar zaman içerisinde giderin ilerlemesine engel olur ve tıkanıklık meydana gelir. Söz konusu durum dikkate alınarak mutfak giderine kesinlikle yağ dökülmemesi gerekir.

Mutfak lavabolarının tıkanmasının diğer bir önemli nedeni ise çay posalarının gidere dökülmesidir. Bu durumda da gider hattının belli bir noktasından sonra ilerleme olmayacak, tıkanıklık meydana gelecektir. İstanbul mutfak gideri açma firması ile tüm bu sorunlara etkin çözümler bulabilir, tıkanıklığın kısa sürede açılmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak tıkanıklıklarının yaşanmaması için öncelikle geniş mutfak süzgeçlerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Söz konusu ekipman, gider hattını tıkayacak yabancı maddelerin gider borusuna ulaşmasını engelleyecektir. Bu süzgecin dolmasını müteakip süzgeçteki atıkları çöpe dökerek süzgeci kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarına il etapta kendiniz müdahale etmeyi de düşünebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken ilk işlem basit bir pompa temin etmektir. Kullanacağınız pompa yardımı ile tıkanıklık noktasında basınç oluşturabilir ve tıkanıklığın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Pompa yardımı ile tıkanıklık açılmazsa basit bir tel yarımı ile de lavabonun açılmasını sağlayabilirsiniz. Teli gider hattının deliklerinden göndererek tıkanıklık noktasını tespit edebilirsiniz. Bu sayede basit tıkanıklık sorunlarının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yine de sorunu gideremiyorsanız İstanbul mutfak gideri açma firmasından destek alabilirsiniz.

Tıkalı Gider Açma

İstanbul mutfak gideri açma firmasından alacağınız destek sadece yaşam alanlarının mutfak bölümü için geçerli değildir. Yaşam alanlarınızın tuvalet, banyo gibi bölümlerinde de sıklıkla tıkanıklığın yaşandığına şahit olabilirsiniz.

Lavaboların, tıkanıklık bölgelerine göre tıkanıklık nedenleri farklıdır. Örneğin banyo lavaboları, saç kıl gibi maddelerin dökülmesinden kaynaklı olarak tıkanırken mutfak lavabolarının tıkanıklık nedenlerinin genel olarak yağ atıkları olduğu görülmektedir. Her türlü tıkanıklık durumunda da İstanbul mutfak gideri açma firmasından destek alabilirsiniz.

Firmamız, yenilikçi bir hizmet anlayışına sahip olup kısa sürede tıkanıklık sorunlarınızı çözmeye yönelik bir sistem geliştirmiştir. Bu kapsamda personel kadromuz uzman kişilerden oluştuğu gibi teçhizatımız da sorunu kısa sürede çözmeye yöneliktir.

Tıkanıklık sorunları için web sitemizdeki irtibat numaralarından Hakan Altyapı Tesisat firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu çözmek için gerekli keşif faaliyetlerini gerçekleştirecektir. Doğru müdahale noktasının tespit edilmesini müteakip de modern cihazlarla tıkanıklık noktasının açılması sağlanır.

Tıkanıklık Açma Robotu

Tıkanıklık sorunlarının kameralı gider açma cihazı ile tespit edilmesini müteakip sıra, giderin açılmasına gelir. Burada işlem tıkanıklık açma robotuna düşer. Kameralı görüntü ünitesi, hangi noktada tıkanıklığın yaşandığının tespit edilmesini sağlar. Bundan sonraki aşamada robot cihaz ile tıkanıklık sorunu kısa sürede çözülebilir. Robot cihaz, gider hattına uzatılarak tıkanıklık noktasına basınç uygular ve tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlar.

İstanbul mutfak gideri açma firmasından alacağınız tüm tıkanıklık ve gider açma işlemlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Edineceğiniz memnuniyet ile bundan sonraki tıkanıklık sorunlarında da firmamızı tercih edeceksiniz. Web sitemizdeki irtibat numaralarından bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde uzman ekibimiz adresinize gelerek sorunun giderilmesini sağlayacaktır.