İstanbul kanalizasyon açma firması olarak müşterilerimizin kanalizasyon sorunlarına etkin çözümler üretiyoruz. Firmamız, tıkanıklık ve gider açma işlemlerinin etkin şekilde yürütülmesini sağlayan sektörün öncü firmalarından biridir. Bu kapsamda müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Web sitemizdeki iletişim numaralarından bizi aradığınızda taleplerinize kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İstanbul kanalizasyon açma firması ile alacağınız tüm hizmetlerde profesyonel nitelikte hizmet alırsınız. Bu sayede alacağınız tüm hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaştığınızda kısa süre içerisinde uzman ekibimiz adresinize geleceklerdir. Modern teçhizat kullanılarak tıkanıklık, gider ve kanalizasyon açma işlemleri gerçekleştirilecektir.

Tıkanıklık sorunlarının çözülmesi bina içerisindeki dairelerden kaynaklı olabileceği gibi binanın ana giderinden ya da kanalizasyon hattından kaynaklı olabilir. Bu nedenle öncelikle sorunun hangi noktadan kaynaklandığının doğru tespit edilmesi gerekir. Söz konusu işlem için de uzman ekip ve modern teçhizata ihtiyaç vardır. İstanbul kanalizasyon açma firmasında hem personel olarak hem de modern teçhizat anlamında aradığınızı bulabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarında sıklıkla karşılaşılan problemler arasında lavabo tıkanıklıklarını gösterebiliriz. Lavabonun tıkanması durumunda pompa ya da lavabo açıcı tel gibi ekipmanlar ile soruna müdahale etmeyi deneyebilirsiniz. Basit nitelikteki lavabo tıkanıklıklarının bu basit uygulamalar ile açıldığını görebilirsiniz. Sorunun daha büyük olduğuna kanaat getiriyorsanız İstanbul kanalizasyon açma firmasından destek alabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarınızın çözümü için firmamızdan destek almak istediğinizde öncelikle sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir. Yapılan bu uygulama ile doğru noktaya müdahale edilebilmektedir.

Sorunun kameralı gider açma uygulaması ile tespit edilmesini müteakip robotlu gider açma cihazı ile tıkanıklık noktasına müdahale edilmektedir. Söz konusu modern cihazlar, sorunun kısa sürede çözülmesi için çok etkilidir. Bu da müşterilerimizde ayrıca bir memnuniyet yaratmaktadır.

Tuvalet Gider Açma

Tıkanıklık ve gider açma denildiğinde insanların en çok çekindiği tıkanıklık türü tuvalet tıkanıklıklarıdır. İstanbul kanalizasyon açma firması olarak tüm lavabo tıkanıklıklarınıza etkin şekilde müdahale ettiğimiz gibi tuvalet tıkanıklıklarına da çözüm geliştiriyoruz.

Tuvaletin genel olarak tıkanma nedeni, gider hattına yanlışlıkla ya da bilinçli şekilde atılan yabancı cisimlerdir. Örneğin çocuğunuzun gider hattına oyuncak atması ya da gidere atılacak çocuk bezi gibi yabancı cisimler gider hattında ilerleyemez. Bu da doğal olarak tıkanıklığa neden olur. Tuvaletlerde tıkanma sorunu ile karşılaşmamak adına gider hattına yabancı cisim atılmamasına dikkat edilmelidir. İstanbul kanalizasyon açma firması olarak bu tür sorunlarla karşılaştığınızda derhal müdahale ederek sorunun giderilmesini sağlayabiliyoruz.

Tuvaletin tıkanması durumunda yaşam alanlarında çeşitli hijyen sorunları ve hastalıklar da baş göstermeye başlayacaktır. Ayrıca tuvaletin kullanılamayacak duruma gelmesi de ayrıca sorun teşkil eden bir durumdur. Sayılan nedenlerden dolayı tuvalet tıkanıklıklarına derhal müdahale edilmesi gerekir. Bunun için de firmamız yeterli tecrübe ve ekipmana sahiptir.

Robotlu Gider Açma

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Hakan Altyapı Tesisat firması olarak elimizdeki modern teçhizatlar ile tıkanıklık sorunlarınıza kısa sürede çözüm geliştiriyoruz. Bunun için de kullanacağımız ekipmanların başında kameralı gider açma cihazı gelir. Söz konusu cihaz ile tıkanıklık nerede olduğunu görüntü ünitesinden görebiliyoruz.

Tespitin yapılmasını müteakip robotlu gider açma cihazı ile soruna derhal müdahale gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede tıkanıklıktan kaynaklı olarak oluşan mağduriyetin ortadan kalkmasına destek oluyoruz. Elimizdeki modern cihazlar, uzman ekibimizin desteği ile tesisat sorunlarında harikalar yaratmaktadır. Söz konusu cihazlar pahalı olduğundan her tesisat firmasında da bulunmaz.

İstanbul kanalizasyon açma firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışarak bu cihazları temin ettik. Siz de kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.