Güngören vidanjör hizmeti firması olarak İstanbul ve çevresine en iyi şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Kanalizasyon sorunlarınıza vidanjör ve kuka ile gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor, sorunun ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Siz de bu eşsiz hizmetlerden yararlanmak için web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayabilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimize aşağıdaki alanlarda hizmet veriyoruz.

Kanalizasyon temizliği
Logar temizleme
Kuka hizmetleri
Foseptik temizliği
Vidanjör hizmeti

İstanbul’un neresinde olursanız olun acil vidanjör taleplerinize anında cevap veriyoruz. Uzman ekibimiz kısa sürede soruna müdahale ederek oluşan mağduriyetin ortadan kalkmasını sağlar. Uzman personelin modern teçhizat ile çalıştığı faaliyetlerimizde sizlerin en iyi hizmeti alması için her türlü gayreti sarf ediyoruz. Siz de modern uygulamalarla kaliteli hizmet almak istiyorsanız Güngören vidanjör hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Logar Temizliği

Logar, binanın dışında yer alan pis su kuyusudur. Her ne kadar bu kuyu binanın dışında olsa da binada karşılaşılan tıkanıklığın nedeni olabilir. Gider hattına atılan katı malzemeler gider hattının tıkanmasının sebebidir. Gider hattının bilinçsiz şekilde kullanılması sonucunda logarın tıkanma sorunu ile karşılaşılabilir.

Gider hattına dökülen tüm maddelerin suda erime özelliğine sahip olması gerekir. Suda erimeyen tuvalet kâğıtları, gider hattına atılan atık yağlar ve buna benzer yabancı maddeler tıkanma sebebi olabilir. Belli periyotlarla logarın temizlenmesi ile sorunun ortadan kalkması mümkündür. Güngören vidanjör hizmeti firması ile yapılacak logar temizleme işlemi sonrasında tıkanıklık sorununun tamamen ortadan kalktığını görebilirsiniz. Yapılan temizlik sonrasında rahatsız edici kokular ortadan kalktığı gibi kanalizasyondan taşan suların etrafa yayılmasının da önüne geçilir.

Güngören vidanjör hizmeti firması olarak elimizde bulunan vidanjör ve kuka araçları ile sizlere etkin hizmet veriyoruz. Bu kapsamda logar temizliğini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz de kaliteli hizmetle tanışmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Foseptik Temizleme

Foseptik kuyuları, henüz kanalizasyon sisteminin ulaşamadığı noktalara kurulan derin pis su kuyularıdır. Bu kuyularda da zamanla dolma ya da taşma meydana gelebilir. Bu kuyuların da zaman içinde boşaltılıp temizlenmesine ihtiyaç duyulabilir. Güngören vidanjör firması hizmeti olarak elimizde bulunan modern araçlarla foseptik temizliğini de etkin şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız faaliyetleri genel anlamda şu şekilde ifade edebiliriz.

Öncelikle sorunun ne olduğunu yerinde tespit ediyoruz.
Sorunun olduğu noktaya direkt olarak müdahale ederek foseptik sorununa müdahale ediyoruz.
Foseptik hattını vidanjör aracı ile arzu ettiğiniz gibi boşalttığımız gibi gerekli temizlik işlemlerini de etkin şekilde yerine getiriyoruz.
Foseptik kuyusu ile ilgili sorunlarınızın çözümü için de Güngören vidanjör firmasından derhal destek alabilirsiniz.

Foseptik kuyusu sorunlarınızda en yakın vidanjör hizmetinden yararlanmak için vakit kaybetmeden firmamızı arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa sürede adresinize gelerek sorunun çözümüne yönelik gerekli tedbirleri alacaktır.

Bina Ana Gideri Neden Tıkanır?

Binalardaki yaşam alanlarında sıklıkla tıkanıklık sorunu olabilse de zaman zaman bu tıkanıklık binanın ana gider hattında yaşanır. Güngören vidanjör hizmeti firması olarak yaşanan tıkanıklığın nedeni olarak gördüğümüz hususlar şu şekilde sıralanmaktadır.

Binanın foseptik kuyusu bina temelinin altında değildir. Yani söz konusu kuyu ile temel arasında kot farkı olmalıdır.
Kat maliklerinin gider hattını usulüne uygun şekilde kullanması gerekir.
Binanın gider hattına çöp, çocuk bezi ya da suda erimeyen tuvalet kâğıdı gibi maddeler atılmalıdır.
Binanın inşa safhasında mühendislik ve ustalık hataları yapılmamalıdır.

Tıkanıklığın nedeni ne olursa olsun Güngören vidanjör hizmeti firması olarak sizlere etkin çözüm önerileri sunuyoruz. Bu kapsamda uygulanan yöntemler ile sorunun kısa sürede çözülmesini sağlıyoruz. Yapılan modern uygulamalar sayesinde sorunla tekrar karşılaşmamanız adına gerekli tedbirleri alıyoruz.

Vidanjör Kuka Aracının Tıkanıklıkların Açılmasındaki İşlevi Nedir?

Kanalizasyon ve gider sorunlarının etkin şekilde giderilmesi için kullanılan ekipmanların başında vidanjör kuka araçları gelir. Söz konusu araçta bulunan vidanjör, gider hattındaki maddelerin depoya çekilmesini sağlar. Bunun yanında kuka aracı ise gider hattında oluşturduğu tazyik ile giderin açılmasını sağlar. Güngören vidanjör hizmeti firması olarak gider hattının açılması için her iki aracı da etkin şekilde kullanıyoruz. Genel anlamda her iki aracın da tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılmasında sağladığı avantajlar şunlardır.

Binanın ana giderindeki yabancı maddelerin vakumlanması için vidanjör kullanılır.
Ana gider hattındaki oyuncak, çocuk bezi gibi maddelerin vidanjör ile çekilerek tıkanıklığın açılması hedeflenir.
Gider hattının açılması için kuka aracına da ihtiyaç duyulabilir. Gider hattının tazyikli su ile açılması da etkin müdahale yöntemlerinden biridir.
Kuka ile yabancı maddelerin yumuşatılması ya da parçalanması da hedeflenebilir.
Sonrasında parçalanan maddelerin vidanjör ile çekilmesi de mümkündür.

Güngören vidanjör hizmeti firmamızda vidanjör ve kuka hizmetini veren araçlar aynıdır. Aynı araç üzerine kurulu olan sistem sayesinde tıkanıklık sorunları pratik şekilde çözülebilir. Üstelik firmamızla çalıştığınızda vidanjör fiyatlarının da son derece cazip aralıkta olduğunu görebilirsiniz. Siz de kaliteli hizmeti cazip fiyata almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.