Gider açıcı asit, gider hattında tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerin eritilerek gider hattından ilerlemesini sağlar. Söz konusu asitler kimyasal özelliğe sahiptir ve güçlü bileşenlerdir. Bu nedenle etkisi de büyüktür. Toz, tablet ya da sıvı formda satışa sunulan bu kimyasallar sıcak su ile etki gösterir. Sıcak su ile temas etmeyi müteakip gider hattında yoğun bir reaksiyon gerçekleşir. Bu da gider hattının açılmasına neden olur.

Gider açıcı asit uygulaması ile tıkanıklık sorunu kısa sürede ortadan kalkar. Fakat söz konusu uygulama, küçük tıkanıklık sorunlarında etkilidir. Küçük tıkanıklık sorunlarının giderilmesinde de gider hattındaki borulara zarar verdiği için tercih edilen bir uygulama değildir.

Hakan Altyapı Tesisat firması olarak tıkanıklık sorunlarının giderilmesi işlemlerinde sektörün öncü firmalarından biriyiz. Bu kapsamda birçok firmada bulunmayan modern cihazlara sahip olarak tıkanıklık sorunlarına kısa sürede çözüm bulabiliyoruz. Bahse konu teçhizat, maliyeti yüksek ürünler olduğundan her firmada bulunmaz. Bu sayede sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulma imkân ve kabiliyetine sahibiz.

Tuvalet Açıcı Asit

Tıkanıklık sorunları arasında belki de en can sıkıcı boyutta olan tuvaletlerin tıkanmasıdır. Tuvaletin tıkanması durumunda tuvalet geçici olarak kullanılamayacağı gibi yaşam alanlarında da kötü koku baş göstermeye başlar. Tuvalet gider açıcı uygulaması ile tuvalet tıkanıklıklarına da çözüm bulunabilir. Fakat her zaman bu uygulama ile sorun çözülmez. Ayrıca gider hattının zarar görmesini istemiyorsanız bu uygulamanın yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

Hakan Altyapı Tesisat olarak elimizdeki modern teçhizatlarla tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza derhal müdahale edebiliyoruz. Bu kapsamda kullandığımız ekipmanların başında kameralı gider açma cihazı gelir. Söz konusu cihaz ile tıkanıklığın gider hattının hangi noktasında yaşandığı tespit edilir. Bu sayede doğru noktaya doğru müdahale gerçekleştirilir.

Sorunun doğru noktada tespit edilmesini müteakip robotlu gider açma uygulaması ile gider açılır. Kullandığımız cihazlarla sektörde örnek bir firma olduğumuzun bilincindeyiz. Tecrübeli personelimize ve modern teçhizatımıza güvenerek gider açıcı asit kullanımına ihtiyaç duymuyoruz. Bu sayede sorunlarınıza kalıcı çözümler geliştirebiliyoruz.

Tuvalet Gider Açıcı

Firma olarak alaturka ya alafranga tuvaletlerinizin her çeşidinin gider açma işlemini yapabiliyoruz. Firmamızı tercih ederek güvenli, hızlı ve etkin şekilde bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.
Gider açıcı asit uygulaması ile her zaman tuvalet tıkanıklığını açamazsınız. Söz konusu uygulamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat her zaman yapacağınız uygulama soruna çözüm olmaz.

Firmamızdan alacağınız profesyonel destek ile gider açma sorunlarınızı dert etmenize gerek kalmaz. Gider açıcı asit uygulaması ile çözüm bulamayacağınız sorunlara firmamızın desteği ile kısa sürede çözüm geliştirebilirsiniz.

Banyo Gider Açıcı

Yaşam alanlarında tıkanıklık sorunlarının yaşandığı bölümlerden biri de banyolardır. Banyonun tıkanmasının temel nedeni kullanıcı hatalarıdır. Banyoda duş alırken vücuttan dökülen kıl, tüy gibi maddeler ya da gider hattına atılan yabancı cisimler banyo giderinin tıkanmasına neden olur. Soruna müdahale edilmediği durumlarda banyonun geçici bir süre kullanılamaması söz konusu olabilir.

Gider açıcı asit uygulaması, banyolarda da yapılabilen bir işlemdir. Söz konusu işlem ile gider hattındaki yabancı maddeler eritilerek gider hattından ilerler. Fakat burada da gider borularına zarar verme riski vardır. Bu nedenle modern hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamızdan destek alarak kalıcı çözümler bulmanız çok daha mantıklıdır.

Gider açıcı asit uygulaması yerine yine sorunu kameralı cihazımız ile tespit ediyor, robot cihazımız ile tıkanıklığı açıyoruz. Yapılan uygulama ile soruna kalıcı çözüm sağlandığı gibi herhangi bir kırma işlemi de yapılmaz. Bu da ekstra bir külfetle karşılaşmamanız demektir.