Tıkanıklık problemlerinizin kısa sürede çözüme kavuşturulmasını istiyorsanız Fatih tıkanıklık açma firması olarak hizmetinizdeyiz. Yaşam alanlarındaki tuvalet, banyo, lavabo gibi mekânlardaki gider hattından suyun gidememesi durumu tıkanıklık olarak adlandırılır. Tıkanıklığın yaşandığı mekân, bu sorun giderilene kadar kullanılamaz. Bu da çeşitli mağduriyetlere neden olan bir durumdur.

Tıkanıklık sorunları kimi zaman çok basit problem sahaları olsa da kimi durumlarda uzman desteğine ihtiyaç duyulur. Uzman desteği aradığınızda Hakan Altyapı Tesisat olarak her zaman yanınızdayız. Firma olarak yılların birikimi ile tesisat sektöründe lider konumda olan bir firmayız.

Fatih tıkanıklık açma firması olarak tıkanıklık problemlerinize kısa sürede çözüm geliştiriyoruz. Ayrıca aynı sorunu tekrar yaşamamanız için gerekli tedbirleri alarak sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyetlerini yürüten firmamız dün olduğu gibi bugün de sektörün en iyi firması olma yolunda ilerlemektedir.

Fatih Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hakan Altyapı Tesisat firması olarak çözüm bulduğumuz alanların başında tuvalet tıkanıklıkları gelmektedir. Söz konusu problem sahası, tıkanıklık sorunları arasında en kısa sürede reaksiyon gösterilmesi gereken bir durumdur. Tıkanıklık sorunları içinde yaşam alanındaki hijyenik koşulları tehdit eden durumların başında tuvalet tıkanıklıkları gelir.

Tuvaletin tıkanması durumunda yapmanızı tavsiye ettiğimiz işlerin başında gideri pompa ile açmak gelmektedir. Pompa ile gider deliğine basınç uyguladığınızda gider hattı açılabilir. Yaratılan basınç, giderde tıkanan pisliğin hareket etmesini sağlayacaktır.

Tuvalet, genellikle yanlış kullanımdan dolayı tıkanır. Bunun yanında çeşitli işçilik hatalarından kaynaklı olarak giderin tıkandığı durumlar olabilir. Tuvalette yanlış tuvalet kâğıdı kullanımı, tuvalete çocuk bezi atılması gibi olumsuzluklar giderin tıkanmasına neden olacaktır.

Pompa ile giderin açılması, küçük çapta problemlerin çözümü için çok idealdir. Fakat her zaman pompa ile giderin açılması mümkün değildir. Bu durumda uzman müdahalesi ile çözümün sağlanması, elzem olan durumlar arasındadır. Fatih tıkanıklık açma firması olarak tuvalet tıkanıklığına neden olan sorunu doğru şekilde tespit ederek soruna derhal müdahale ediyoruz.

Fatih Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolar da tuvaletler gibi yanlış kullanım sonucu kolay tıkanan yerlerden biridir. Lavaboların da açılması için ilk etapta pompa kullanabilirsiniz. Bunun yanında lavabonun altında bulunan küçük borunun tıkanıp tıkanmadığı kontrol edilebilir.

Bu tür küçük sorunları kendi müdahaleniz ile çözüme kavuşturmanız mümkündür. Fakat sorun her zaman bu kadar kısa sürede çözülmez. Daha doğrusu profesyonel destek almadan sorunu çözmek mümkün olmaz. Fatih tıkanıklık açma firmasına ulaşarak en optimum çözüm ile sorunu giderebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklık sorunlarının yaşandığı başlıca mekânlar tuvalet, banyo ve mutfak giderleridir. Her lavabonun tıkanıklığına neden olan sebep farklıdır. Mutfak lavaboları genellikle yağ kalıntılarından kaynaklı olarak tıkanır. Bunun yanında tuvalet ya da banyo lavabolarının saç, sakal kalıntılarının lavaboya atılması ile tıkandığını söyleyebiliriz. Fatih tıkanıklık açma firması her alandaki lavabo tıkanıklıklarının giderilmesi konusunda son derece tecrübelidir.

Fatih Gider Açma

Gider açma problemlerinin çözümünde etkin şekilde kullanılacak gider açma teçhizatlarına ihtiyaç vardır. Günümüzün modern teknolojisinde gider açmak için geliştirilmiş son derece gelişmiş ekipmanlar vardır. Söz konusu ekipmanların başında kameralı tıkanıklık tespit cihazı gelmektedir. Bu cihaz, tıkanıklığın giderin hangi noktasında olduğunu gösterir. Gider hattından gönderilen kamera ile tıkanıklık noktası doğru şekilde tespit edilir.

Fatih tıkanıklık açma firmasının elinde bulunan teknolojik ekipmanlar kamera ile sınırlı değildir. Tıkanıklık kamera ile tespit edildikten sonra robot cihazın yarattığı basınç ile tıkanıklık pratik şekilde açılır. Giderin açılmasının yanında bundan sonra aynı sorunun yaşanmaması adına da gerekli tedbirler alınır.