Eyüp vidanjör hizmeti firması olarak kanalizasyon sorunlarınızı kısa sürede giderme gayreti ile hareket etmektedir. Tesisat sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız, dün olduğu gibi bugün de sorun alanlarına pratik şekilde müdahaleler getirmektedir.

Kanalizasyon, logar ya da foseptik sorunları çoğu zaman can sıkıcı boyutlara ulaşarak çeşitli mağduriyetlere neden olur. Bahse konu problem sahalarına kısa sürede müdahale edilmediği sürece kötü koku başta olmak üzere çeşitli sorunlar da ortaya çıkar.

Acil vidanjör ihtiyaçlarınız için firmamıza ulaşarak web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğinizde aşağıdaki avantajlardan istifade ile tıkanıklık sorunlarına müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarınıza uzman personel tarafından müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.
Modern teçhizattan istifade ile sorunun kısa sürede çözümünü sağlayabilirsiniz.
Eğitimli personelin modern teçhizat kullanarak soruna kısa sürede çare bulduğunu görebilirsiniz.
7/24 ulaşılabilir olan bir tesisat firması ile çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Eyüp vidanjör hizmeti firması ile çalışarak yukarıdaki avantajları tüm ayrıntıları ile hissedebilirsiniz. Sorunun kısa sürede ve pratik şekilde çözümü için vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bina Altyapısında Neden Tıkanıklık Yaşanır?

Eyüp vidanjör hizmeti firması olarak genellikle karşılaştığımız altyapı sorunlarının aşağıdaki sorunlar olduğunu görüyoruz. Söz konusu problem sahalarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Sorunun temelinde binanın inşa safhasında yapılan hatalar ve kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunlar olduğu görülür.
Binanın ana gider hattında tıkanmaya neden olan malzemelerin gideri tıkadığı görülebilir.
Binanın logar kuyusu binanın temel hattından daha aşağı bir kotta olmalıdır.
Binanın kapasitesi ile uygun yapıda bir altyapı projesi çizilmeli ve bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Eyüp vidanjör hizmeti firması olarak yukarıdaki sorun sahalarının tamamına çözüm bulma imkân ve kabiliyetine sahibiz. Bunun için ayrıntılı bir keşif faaliyeti yaparak soruna çözüm anlamında ne gibi müdahale yapılacağını planlıyoruz. Kullandığımız modern teçhizattan istifade ile altyapı sorunlarına etkin şekilde müdahale ediyoruz. En yakın vidanjör ihtiyaçlarınız için bizi arayarak sorunun kısa sürede çözümünü sağlayabilirsiniz.

Binada Altyapı Sorununa Karşı Nasıl Tedbir Alınır?

Eyüp vidanjör hizmeti firmasından destek almadan, kanalizasyon sorunu ile karşılaşmamak için bir kısım basit tedbirler alabilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki tedbirleri alarak kanalizasyon sorunu ile karşılaşmanızın önüne geçilebilir.

Binanın kapasitesi ile uygun bir pis su kuyusu tesis edilmelidir.
Binanın yapım aşamasında kullanılan altyapı malzemelerinin bina kapasitesi ile uygun olmasına dikkat edilmelidir.
Bina sakinlerinin oturdukları dairedeki lavabo ve tuvalet bölümlerini kullanırken belli hususlara dikkat etmesi gerekir.
Binanın gider hattına hiçbir şekilde tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu ya da buna benzer suda erime özelliği olmayan maddeler atılmamalıdır.
Çocukların gider hattına oyuncak ve benzeri malzemeler atmasının önüne geçilmelidir.
Mutfak giderine yağ ya da posa gibi gider hattında ilerlemesi mümkün olmayan maddeler atılmamalıdır.
Binanın dairelerindeki gider borularının yeterli eğimde olması sağlanmalıdır.

Eyüp vidanjör hizmeti firması olarak sizlere yukarıdaki tavsiyeleri sunuyoruz. Bu basit prensiplere riayet ederek kanalizasyon sorunları ile karşılaşmazsınız. Yukarıdaki prensiplere riayet etmeseniz dahi firmamızdan destek alarak sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda uzman ekibimiz kısa sürede sorunun çözümü için gerekli müdahaleleri yapacaktır.

Altyapı Sorunlarının Çözümünde Vidanjör Nasıl Kullanılır?

Eyüp vidanjör hizmeti  firması olarak altyapı sorunlarında kullandığımız temel vasıta vidanjördür. Vidanjör ile altyapı sorunlarının pratik şekilde çözümü mümkündür. Bu kapsamda söz konusu vasıtanın sektöre sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Vidanjör ile kanalizasyon hattında biriken pislik kısa sürede çekilebilir.
Vidanjör, kanalizasyon sorunlarınızın pratik şekilde çözülmesi için çok ideal bir araçtır.
Foseptik, logar ya da kanalizasyonun diğer bölümlerinde yaşanan tıkanıklıkların giderilmesi için vidanjör çok etkilidir.
Ana gider hattında yaşanan tıkanıklıkların açılması için vidanjör pratik bir çözümle sorunun çözülmesini sağlar.
Etkin bir vakumlama teknolojisine sahip olan araçlar ile tıkanıklığa neden olan yabancı maddeler aracın deposuna çekilebilir.
Tıkanıklık sorunlarının çözümünde olduğu çamur alanların temizlenmesi için de vidanjörden istifade edilebilir.

Eyüp vidanjör hizmeti firması bünyesinde bulunan tüm araçlar modern teknoloji ile üretilmiş, gelişmiş vasıtalardır. Vidanjör kuka hizmetinin aynı araçlarla verildiği sektör içerisinde sizlere bu vasıtalarla etkin şekilde hizmet sunuyoruz. Siz de bu eşsiz hizmet alanlarımızdan istifade ile kanalizasyon sorunlarından kaynaklı mağduriyetlerin önüne geçebilirsiniz.

Altyapı Sorunlarında Kuka Nasıl Kullanılır?

Eyüp vidanjör hizmeti firması olarak kanalizasyon sorunlarının çözümünde kullandığımız araçlardan biri de kukadır. Kuka, gider hattına basınçlı su vererek tıkanıklık sorununun ortadan kalkmasını sağlar. Söz konusu vasıta ile aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

Binanın ana gider hattına kuka ile tazyikli su gönderilerek tıkanıklığın giderilmesi sağlanır.
Foseptik hattındaki oluşan sorunların ortadan kalkmasını sağladığı gibi gerekli temizliğin yapılması da sağlanır.
Kukanın uç kısmında bulunan aparat ile gider hattındaki kalıplaşmış maddelerin parçalanması da mümkündür.
Kuka ile yumuşayan yabancı cisimlerin vidanjör ile çekilmesi mümkün hale gelir.