Tıkanıklık problemlerinde Esenyurt tıkanıklık açma firması ile çalışarak sorunun pratik bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ev ya da işyerlerinde işlerin rahat şekilde yürütülmesi, tesisatın sorunsuz olmasına bağlıdır. Tesisatta yapılan işçilik hatalarından kaynaklı olarak tesisatta bir takım sorunlar yaşanabilir. Bunun yanında tesisatın yanlış kullanılması sonucunda da bir kısım problemler ortaya çıkabilir.

Gerek binanın inşa safhasında karşılaşılan problemlerden kaynaklı olarak, gerekse de kullanıcı hatasından kaynaklı olarak karşılaşılan sorunlar can sıkıcı olabilir. Yaşam alanlarında sorun oluşmaması için tesisatın usulüne uygun şekilde kullanılmasına ihtiyaç vardır.

Esenyurt tıkanıklık açma firması olarak karşılaştığınız tüm tıkanıklık sorunlarına en iyi şekilde çözüm üretmeye hazırız. Web sitemizde yer alan irtibat numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Arıza kaydınızın alınmasını müteakip kısa sürede uzman ekibimiz adresinize ulaşacaktır. Profesyonel hizmet veren ekibimiz pratik şekilde sorunun çözülmesini sağlayacaktır.

Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı sorunu, en çok karşılaşılan problem sahalarından biridir. Tuvaletin tıkanması durumunda yaşam alanlarında hijyen kurallarına aykırı bir kısım durumlar oluşur. Söz konusu durumlar çeşitli salgın hastalıklara da neden olabilir. Bu nedenle tuvalet tıkanıklığı sorununa acilen müdahale edilmesi gerekir.

Kendiniz alacağınız tedbirlerle basit tuvalet tıkanıklığı sorunlarına çare bulabilirsiniz. Kullanacağınız pratik ekipmanların başında tuvalet pompaları gelmektedir. Pompa kullanılarak tuvaletin açılması sağlanabilir. Bunun yanında tuvalet gideri çubuk yardımı ile açılmaya çalışılabilir. Sorun yakın bir mesafede ise bu yöntemleri uygulayarak tıkanıklık sorununu çözebilirsiniz.

Pompa ya da çubuk uygulaması ile sorunu çözemediyseniz Hakan Altyapı Tesisat’tan destek alabilirsiniz. Hakan Altyapı Tesisat firması olarak tuvalet tıkanıklıklarını en pratik şekilde bizden destek alarak çözebilirsiniz.

Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma

Esenyurt tıkanıklık açma firması olarak sıklıkla karşılaştığımız problem sahalarından biri de lavabo tıkanıklıklarıdır. Lavabo giderine yabancı cisim atılması gibi problemlerden dolayı lavabolar tıkanabilir. Her ortamdaki lavabonun tıkanma nedeni farklı olabilir.

Mutfak lavabosu genellikle yağ artıklarından kaynaklı olarak tıkanır. Mutfak lavabosundan gönderilen yağ artıkları gider borusunun yüzeyine yapışır. Söz konusu olumsuzluk zamanla katılaşarak lavabonun tıkanmasına neden olur.

Banyo lavabosunun tıkanması ise saç, sakal gibi suda erime özelliği olmayan maddelerin lavaboya atılması ile gerçekleşir. Aynı şekilde duşa kabinin içindeki gider hattının da bu nedenle tıkandığını söyleyebiliriz.

Hangi ortamdaki lavabo tıkalı olursa olsun Esenyurt tıkanıklık açma firması ile soruna kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Firmamız 7/24 destek alabileceğiniz, sektörün öncü firmaları arasındadır.

Esenyurt Gider Açma

Esenyurt tıkanıklık açma firması olarak sıklıkla hizmet verdiğimiz alanlardan biri de gider açma işlemidir. Esenyurt tıkanıklık açma olarak gider açılması işlemini en profesyonel şekilde icra ediyoruz. Gider tıkanıklıkları da diğer tıkanıklık sorunları gibi sıklıkla karşılaşılan problem sahaları arasındadır.

Ev ya da işyerlerindeki gider problemleri mutfak, banyo ya da tuvalet gibi yerlerde olabilir. Firma olarak gider açma işlemine geçmeden önce gider tıkanıklığının nereden kaynaklı olduğunu tespit ediyoruz. Sorunun binanın ana gider hattından kaynaklı olması durumunda farklı bir işlem uygulanmaktadır.

Gider açma işlemi daireden kaynaklı ise modern ekipmanlardan istifade ile tıkanıklık sorunu kolay bir şekilde giderilmektedir. Öncelikle kameralı görüntü ünitesi ile giderin nerede tıkandığı tespit edilir. Sonrasında robotlu tıkanıklık açma cihazı ile giderin tıkanmasına neden olan pislik basınç ile giderden gönderilir.

Esenyurt tıkanıklık açma firmasından alacağınız hizmet ile aynı problemi tekrar yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Verilen hizmet ile gider hattı açıldığı gibi gider borularındaki kalıntılar da temizlenmektedir. Bu da ilerleyen süreçte aynı sorunları yaşama ihtimalinizi düşürecektir.