Esenler tıkanıklık açma firması ile büyük küçük demeden her seviyedeki tıkanıklık sorunlarınız kolay bir şekilde giderilir. Tıkanıklık sorunları, mutfak, banyo ya da tuvaletlerde giderin görevini yapamaması durumunda ortaya çıkar.

Gider hattı tıkandığında lavabo ya da tuvalete dökülen su giderde hareket edemez. Bu hareketsizlik de taşma sorunlarına neden olacaktır. Yaşanan sorun kısa sürede çözülmezse çeşitli hijyen sorunları oluştuğu gibi mağduriyetler de söz konusudur. Esenler tıkanıklık açma firması ile irtibata geçerek sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Esenler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında ortamın kirlenme durumları söz konusu olduğu gibi sağlıksız koşulların oluşması da ortaya çıkar. Bu nedenle tuvalet tıkanıklığı sorunları oldukça can sıkıcı problem sahaları arasındadır.

Tuvalet tıkanıklarına müdahale edilirken çok dikkatli olunması gerekir. Müdahale esnasında yanlış müdahalede bulunulması durumunda çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Tuvalet tıkanıklıkları genellikle binaların bodrum katlarından kaynaklıdır. Üst katlarda oturan kat malikleri bodrum katta oluşan tuvalet tıkanıklığından kaynaklı olarak sorun yaşayabilirler. Genel anlamda tuvalet tıkanıklık problemlerinin aşağıdaki nedenlerden kaynaklandığı görülmektedir.

  • Tesisattan kaynaklı sorunlar
  • Tuvaletin kullanımından kaynaklı sorunlar
  • Sert su problemleri

Tesisattan kaynaklı sorunlar, inşaat halinde iken yapılan ustalık hatalarıdır. Boruya yeterli eğimin verilmemesi durumunda belli bir noktada pislik, gider hattını tıkamaktadır. Bunun yanında gider borularında kalan harç ya da kum birikintileri de sorunun kaynağı olabilir.

Tuvalet kullanımından kaynaklı problemler, tuvalete atılan yabancı cisimlerden kaynaklıdır. Örneğin suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı kullanımı, gidere çocuk bezi gibi yabancı cisimlerin atılması durumunda sorun yaşanır. Bunun yanında çocukların tuvalet giderine oyuncak vb. malzemeler atmasından kaynaklı da sorun yaşanabilir. Esenler tıkanıklık açma firması ile bunların hiçbiri sorun değildir. Uzman ekibimiz kısa sürede sorunu çözüme kavuşturacaktır.

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklıklarında, gider borusunda kalan su ilerleyemez. Bu da suyun geri tepmesine neden olur. Suyun geri tepmesine neden olduğu gibi evde kötü kokuların oluşmasına da sebep olur. Hakan Altyapı Tesisat olarak her türlü tıkanıklık problemlerinizi kırmadan, dökmeden gideriyoruz.

Lavabo tıkanıklıklarının en çok yaşandığı nokta, bulaşık ya da çamaşır makinesinin bağlı olduğu gider çatalında meydana gelir. Lavabo tıkanıklığına neden olan problem küçük nitelikte ise pompa ya da şiş gibi ekipmanlar ile soruna çözüm bulunabilir. Fakat borularda kalan tortular bu basit uygulamalar ile giderilemez.

Sorunun kesin olarak yok olmasını istiyorsanız Esenler tıkanıklık açma firmasına müracaat edebilirsiniz. Firmamıza müracaat etmenizi müteakip kameralı tıkanıklık açma cihazı ile soruna müdahale edilecektir. Kamera ile tıkanıklığın tespit edilmesini müteakip robot cihazların oluşturduğu basınç ile tıkanıklık problemi giderilir. Tıkanıklık açıldığı gibi borulardaki tortu da temizlenir.

Esenler tıkanıklık açma esnasında kullanılan modern ekipmanlar, herhangi bir kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan sorunun giderilmesini sağlar. Hakan altyapı tesisat olarak İstanbul’un her noktasındaki tıkanıklık sorunlarına müdahale etme imkânına sahibiz.

Esenler Gider Açma

Gider açma işlemlerinde esas olan kırmadan giderin açılmasıdır. Kullandığımız modern ekipmanlar sayesinde sorunun kaynağını doğru şekilde tespit ediyoruz. Esenler tıkanıklık açma ekipmanlarımız arasında kameralı tıkanıklık tespit cihazı gelmektedir. Bu cihaz, gider hattının hangi noktasında tıkanıklık yaşandığını görüntü ünitesinde göstermektedir.

Bahse konu görüntü ünitesinden tıkanıklığın hangi noktada yaşandığını siz de görebilirsiniz. Yapılan uygulama ile doğru noktaya müdahale edilmesini sağlıyoruz. Doğal olarak herhangi bir kırma dökme işlemine de ihtiyaç duyulmaz.

Tesisat problemlerinde herhangi bir kırma işlemi yapılırsa ev sahibine ekstra bir külfet oluşacaktır. Gider tıkanıklıkları mutfak, banyo, tuvalet gibi bölümlerde görülmektedir. Esenler tıkanıklık açma ekipmanlarının doğru kullanılması sayesinde sorunun kısa sürede çözümü sağlanır.

Gider açma sorunları, doğru tespitin yapılmasından sonra robot cihazlar ile pratik bir şekilde çözülmektedir. Siz de kolay ve pratik bir çözüm arzu ediyorsanız Esenler tıkanıklık açma firması ile iletişime geçebilirsiniz.