Tıkanıklık sorunlarınızda etkin ve profesyonel bir hizmet bekliyorsanız Esenler lavabo tıkanıklığı açma firmasından destek alabilirsiniz. Firmamız, tesisat sektörünün öncü firmalarından biri olup çok özel avantajlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda firmamızdan destek alarak aşağıdaki faydaları elde edebilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarının çözümü için 7/24 destek alabileceğiniz bir firma ile çalışmış olursunuz.
Bünyemizde çalışan tüm personel işinin ehli kişilerdir.
Kullandığımız tüm ekipman, tıkanıklık çözümlerine yönelik üretilmiş modern malzemelerdir.
Sorunun çözümü aşamasında uzman ekibimiz tarafından gerekli tavsiyeler yapılarak sorunun tekrarlanmaması için tedbir alınır.

Esenler lavabo tıkanıklığı açma firması ile yapılan tüm işlemlerin sağlıklı şekilde yapıldığına emin olabilirsiniz. Uzman ekibimizin yönlendirmesi ile tıkanıklık sorunlarının tekrar yaşanmamasına yönelik de gerekli tedbirlerin geliştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Esenler Kameralı Lavabo Açma

Esenler kameralı lavabo açma işlemlerine geçmeden önce sizlere bir lavabo neden tıkanır sorusunun cevabını vermek istiyoruz. Genel anlamda lavabonun tıkanmasına neden olan hususlar şunlardır:

Banyo lavabolarına jilet, deri parçası ya da kıl tüy gibi suda erimeyen ve ilerleyemeyen maddelerin gönderilmesi
Lavabo giderine çocuklar tarafından oyuncak benzeri maddelerin atılması
Mutfak lavabolarına çay posasının dökülmesi
Mutfak lavabosuna dökülen atık yağların dökülerek gider borularında katman oluşması

Esenler lavabo tıkanıklığı açma firması olarak yukarıdaki tespit ettiğimiz hususlar kullanıcı hataları ile ilgili tıkanıklık nedenleridir. Tıkanıklığın, kullanıcı hatasının yanı sıra binanın inşa safhasında yapılan ustalık ve proje hatalarından kaynaklı olabileceğini de belirtmek gerekir. Bu durumda gider hattındaki boruların değiştirilmesi gerekebilir. Tıkanıklık sorunlarına en etkin çözümlerin bulunması için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Esenler Lavabo Gideri Açma

Esenler lavabo gideri açma işlemi ile tıkanıklık sorunlarına pratik çözümler bulabilirsiniz. Elimizdeki ekipmanları kullanarak tıkanıklık sorunlarına kısa sürede çözüm bulabiliyoruz. Yapılan işlem sonrasında tekrar aynı sorunları yaşamamanız için de gerekli öneri ve tavsiyelerle de sizi aydınlatıyoruz. Esenler lavabo tıkanıklığı açma firması olarak öncelikle sizin yapmanızı istediğimiz hususları da belirtmek istiyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki işlemleri yaparak sorunu kendiniz çözmeyi de deneyebilirsiniz.

Lavabonun tıkalı olan bölümüne pompa ile basınç uygulayabilirsiniz.
Lavabonun üst kısmından tel ile tıkanıklık noktasına müdahale etmeye çalışabilirsiniz.
Kimyasal uygulaması ile tıkanıklığı açmak isteyebilirsiniz.

Her ne kadar yukarıdaki maddelemelerde kimyasal kullanımı yazılmış olsa da lavabo açıcı kimyasal kullanımının lavaboların gider borularına zarar verdiğini de belirtmek gerekir. Bu nedenle Esenler lavabo tıkanıklığı açma firması olarak tıkanıklık açma işlemlerinde kimyasal kullanımını tavsiye etmiyoruz.

Esenler Kırmadan Tıkanıklık Açma

Esenler kırmadan tıkanıklık açma işlemi, modern uygulamalar arasında ön plana çıkan işlemlerden biridir. Yapılan bu uygulama sayesinde tıkanıklık sorunlarınızı çözerken sizlerin ekstra bir külfet ile karşılaşmanızın da önüne geçiyoruz. Bu kapsamda yapılan modern uygulamalardan da size bahsetmek istiyoruz. Esenler lavabo tıkanıklığı açma firması tarafından tıkanıklık sorunlarınıza müdahale sırası şu şekilde olmaktadır.

Kameralı tıkanıklık açma uygulaması ile sorunun hangi noktada kaynaklandığını belirleyebiliyoruz.
Sorunun tespit edilmesini müteakip doğru noktaya robotlu tıkanıklık açma cihazı ile müdahale ediyoruz.
Doğru noktaya doğru teçhizatla müdahale edilmesi nedeniyle sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlıyoruz.

Tıkanıklık sorunlarınızın çözümüne yönelik alınan tedbirler kapsamında pratik çözümler geliştiriyoruz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşarak tıkanıklık sorunlarınıza kısa sürede müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz. Esenler lavabo tıkanıklığı açma firmasından alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Gider Açma Teli Nasıl Kullanılır?

Lavabo tıkanıklıklarında kullanılan en temel malzeme, gider açma telidir. Tıkalı gider açma işlemi için ilk olarak kullanılabilecek bir aaçtır. Herhangi bir market ya da nalburda bulabileceğiniz tel ile tıkanıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Son derece basit bir malzeme olan lavabo açma teli, lavabonun üst kısmındaki küçük deliklerden gider hattına gönderilir. Bu sayede lavabonun pratik şekilde açılması sağlanır. Söz konusu malzemenin kullanımı ile aşağıdaki faydaları elde edebilirsiniz.

Telin lavabonun üst kısmından göndererek kolay bir şekilde tıkanıklık noktasına ulaşabilirsiniz.
Kolay bir uygulama olan tel marifetiyle tıkanıklık noktasındaki tıkanıklığa neden olan maddeleri gidere gönderebilirsiniz.
Bu basit aparat sayesinde tıkanıklık sorununu kısa sürede çözebilirsiniz.
Lavabonun açılmasını sağladığınız gibi uzman desteğine ihtiyaç duymadan sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Yıllardır tıkanıklık sorunlarının çözümü noktasında müşterilerine en iyi hizmeti veren Esenler lavabo tıkanıklığı açma firması ile tesisat sorunlarınıza arzu ettiğiniz çözümleri bulabilirsiniz. Web sitemizdeki irtibat numaraları, sizlere en iyi hizmeti vermek adına 7/24 açıktır. Siz de arzu ettiğiniz hizmeti almak için vakit kaybetmeksizin bu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.