En iyi lavabo açıcı hangisi olduğu sorusu çoğunuzun aklına gelmiştir. Bu sorunun tam anlamıyla cevabının olduğunu söyleyemeyiz. Sizin için en güvenilir ve sorunsuz iş yaptığını düşündüğünüz bir firmadan destek alarak kısa sürede lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaptırmanız gerekmektedir.

Hakan Altyapı Tesisat olarak uzun süredir sektörün içerisinde yer alan seçkin firmalardan biriyiz. Bu kapsamda müşterilerimizin her türlü tesisat ve tıkanıklık sorunlarına en etkin şekilde cevap vererek sorunlara çözüm üretiyoruz. Müşterilerimize 7/24 hizmet vererek onların taleplerine çözüm bulmaya gayret ediyoruz.

Tıkanıklık açma işlemleri esnasında en iyi lavabo açıcıları kullanarak sizlerin ilerleyen dönemde de gider hattınızla ilgili sorun yaşamanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda gelişmiş teçhizatlarla sorunlara müdahale ediyoruz. Yapılan uygulamalar bizim işimizi kolaylaştırdığı gibi müşterilerimizin de kısa sürede mağduriyetten kurtulmasına neden oluyor.

Lavabo Açıcı Kullanımı

En iyi lavabo açıcı denildiğinde insanların aklına ilk olarak lavabo açıcı kimyasallar gelir. Söz konusu kimyasallar kısa sürede gider hattının açılmasını sağlar. Fakat ilerleyen dönemde, kimyasal kullanımından kaynaklı olarak gider hattında daha büyük sorunlar ortaya çıkar. Bu da insanların maddi-manevi daha büyük problemler yaşaması demektir.

Kimyasal kullanımı ile kısa sürede banyo ya da mutfak lavabosu açılabilir. Fakat pimaş borusu ve diğer gider borularının zarar görmemesi adına direkt olarak kimyasal kullanımını tavsiye etmiyoruz.

Firmamızdan alacağınız tıkanıklık açma hizmeti ile öncelikle sorunun kaynağı tespit edilir. Tıkanıklık sorunları genel olarak aşağıdaki nedenlerden kaynaklı olarak oluşur.

Kullanıcı hataları
İnşaat aşamasında yaşanan ustalık hataları
Gider borusunun eskimesi ve işlevini yitirmesi

Yukarıdaki problem sahaları göz önünde bulundurularak sorunun neden kaynaklı olduğu tam olarak ortaya çıkarılmalıdır. Sonraki aşamada ise etkin bir yol haritası belirlenerek nasıl bir işlem uygulanacağına karar verilir.

Genel olarak lavabo tıkanıklık sorunlarının kullanıcı hatalarından kaynaklı olduğu gözükmektedir. Gider hattına yabancı cisim atılması, kıl tüy gibi maddelerin bu hattan gönderilmesi gibi durumlar, kısa sürede giderin tıkanmasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda tıkanıklığın açılması için tıkanıklığa neden olan yabancı maddenin gider hattından çıkarılması gerekir. En iyi lavabo açıcı uygulaması ile sorun kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Banyo Gider Açıcı

Yaşam alanlarında tıkanıklık sorunlarının en fazla yaşandığı alanlardan biri de banyo giderleridir. En iyi lavabo açıcı uygulaması ile burada yaşanan sorunun da kısa sürede üstesinden gelinebilir.
Banyo giderinin tıkanmasının en önemli nedeni banyodaki süzgecin işlevini yapamaması sonucu gider hattının kıl, saç gibi keratinli maddelerle dolmasıdır. Vücuttan dökülen bu parçalar kısa sürede giderin tıkanmasına ve banyonun kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Söz konusu olumsuzlukla karşılaşmamak adına öncelikle süzgeç kullanmak ve süzgeçte biriken kötü görüntünün de sık sık temizlenmesi gerekir.

Lavabo açıcı kimyasal uygulaması ile de sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Fakat kimyasallar gider hattına zarar vereceği için bu uygulama profesyonel bir çözüm değildir.

En iyi lavabo açıcı uygulaması ile profesyonel ekibimiz sorunun yaşandığı bölgeyi görüp gerekli tedbirleri almaktadır. Sorunun tespiti için kullanılan kameralı tıkanıklık açma cihazı ile doğru müdahalenin yapılması sağlanır.

Sorunun doğru şekilde tespit edilmesini müteakip gerekirse robot cihaz kullanılarak tıkanıklık sorunu ortadan kalkar. Yapılan işlem sırasında herhangi bir kırma ya da dökme uygulaması yapılmayacağı için işlem sonrasında ekstra bir işle uğraşmak zorunda da kalmazsınız. Hakan Altyapı Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza yenilikçi hizmet anlayışı ile çözüm üretiyoruz. 7/24 hizmet verdiğimiz sektör içerisinde bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.