Vidanjör ihtiyaçlarınızın derhal giderilmesine ihtiyaç duyduğunuzda Çatalca vidanjör hizmeti firması olarak her daim hizmetinizdeyiz. Firmamızın uzman personel ve modern teçhizatlarından istifade ile yaşadığınız tıkanıklık sorunlarının derhal giderilmesini sağlayabilirsiniz. Acil vidanjör ihtiyaçlarınız için tercih edeceğiniz firmamızı tercih ederek aşağıdaki avantajlardan istifade edebilirsiniz.

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınıza uzman personel tarafından müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.
Foseptik hattında meydana gelen tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için de firmamızdan modern hizmet alabilirsiniz.
Vidanjör kuka hizmeti verilen araçlarımızla tıkanıklık sorunlarınıza pratik çözümler bulabilirsiniz.
Soruna tesisat sektöründe arzu edilen yetkinliğe sahip görevliler tarafından müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.
Sorunun çözümünün yanında tekrar yaşanmamasına yönelik de gerekli desteği firmamızdan alabilirsiniz.

Çatalca vidanjör firması ile çalıştığınızda, faaliyetin her aşamasında firmanın ayrıcalıklarını hissedeceksiniz. Sorunun kısa sürede çözülmesinin yanı sıra sizlere uzman personel tarafından çözüm önerileri de sunulacaktır. Bu kapsamda Çatalca vidanjör ile sektörün öncü firmalarından birisi ile çalıştığınıza emin olabilirsiniz.

Kanalizasyon ve Foseptik Hattı Neden Tıkanır?

Genel anlamda kanalizasyon hattının tıkanma nedeni aynıdır. Çatalca vidanjör hizmeti olarak karşılaştığımız tıkanıklık nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Binanın gider hattına atılan çocuk bezi ve benzeri malzemeler, zaman içinde kanalizasyon hattının da tıkanmasına neden olur.
Gider hattına suda erimeyen havlu ve tuvalet kâğıdı atılması da zaman içinde bina ana girişinin belli noktasında tıkanmaya sebep olabilir.
Çocukların tuvalet, klozet gibi alanlara oyuncak benzeri katı cisim atması, belli bir süre sonra tıkanmaya neden olabilir.
Sel gibi olumsuzluklar, beraberinde getirdiği toprak ya da kum gibi maddeler nedeniyle kanalizasyon hattının dolmasına neden olabilir.
Binanın pis su kuyusu bina temelinden daha aşağıda olmalıdır. Bu duruma ihlal bir inşa söz konusu ise kısa süre içinde foseptik kuyusu dolacaktır.
Foseptik kuyusu, binanın kapasitesi ile uygun büyüklükte olmalıdır. Yeteri kadar büyük olmayan kuyular belli süre sonra dolacaktır.

Yukarıdaki tıkanıklıkların giderilmesi için vidanjör hizmetine ihtiyaç duyulur. Çatalca vidanjör firmasını aradığınızda uzman ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek sorunun giderilmesine yönelik tedbir alacaktır. Siz de yukarıda sayılan nedenlerden dolayı kanalizasyon hattında tıkanma olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. En yakın vidanjör firması olarak soruna etkin şekilde müdahale etmeye hazırız.

Tıkanıklık Müdahalesinde Vidanjör Nasıl Kullanılır?

Çatalca vidanjör hizmeti firmasından hizmet alarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya uygun vidanjör araçları ile de çalışmış olursunuz. Söz konusu araç, kanalizasyon tıkanıklıklarının açılmasında etkin göreve sahip olan bir vasıtadır. Aracın vakumlama özelliği sayesinde gider hattındaki pislik kısa sürede aracın deposuna çekilebilir. Depoya dolan pis su da belediyeler tarafından tahsis edilen alana götürülerek boşaltılır. Vidanjör ile aşağıdaki hususlara anında cevap bulunabilir.

Foseptik kuyusunun uygun büyüklükte olmaması durumunda vidanjör ile boşaltma işlemi yapılabilir.
Kanalizasyon hattına kum, toprak benzeri yabancı maddenin dolması durumunda vidanjör ile vakumlama işlemi yapılabilir.
Ana gider hattına çocuk bezi, oyuncak gibi malzeme atılmasından dolayı tıkanıklık meydana gelirse bu malzemeler vidanjör ile çekilebilir.
Sık sık dolan gider kuyusunun da vidanjör ile boşaltılması mümkündür.

Çatalca vidanjör hizmeti firması olarak elimizde bulunan vidanjör araçları ile yukarıdaki sorunlara kısa sürede müdahale edebiliyoruz. Siz de vidanjör ihtiyaçlarınızda vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Tıkanıklıklara Müdahalede Kuka Nasıl Kullanılır?

Çatalca vidanjör hizmeti firmasını tercih ettiğinizde vidanjör aracının yanı sıra kuka aracının da kullanıldığını görebilirsiniz. Araçlarımızda vidanjör kuka hizmeti için aynı vasıtalar kullanılır. Kuka da vidanjör gibi tıkanıklık sorunlarının çözümünde pratik çözümler üretilmesini sağlayan vasıtalar arasındadır. Kuka kullanımı ile aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

Kuka ile kanalizasyon hattındaki tıkanıklık noktasında yoğun basınçlı su ile çözüm oluşturulabilir.
Foseptik hattındaki tıkanıklık sorunları yoğun basınç sayesinde kısa sürede ortadan kalkabilir.
Foseptik kuyusunun kısa sürede kuka ile temizlenmesi mümkündür.

Çatalca vidanjör hizmeti firmasını tercih ettiğinizde hem vidanjör hem de kuka hizmetinden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere hizmet için 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyetlerini yürütmektedir. Siz de vidanjör ve kuka ihtiyaçlarınız için hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayabilirsiniz. Uzman personelimiz kısa sürede adresinize gelecektir.

Kanalizasyonun Tıkanmasına Engel Olmak İçin Neler Yapılabilir?

Çatalca vidanjör hizmeti firması olarak sizlerin kanalizasyon tıkanıklığı sorunları yaşamasına engel olmak sizlere bir kısım önerilerde de bulunmak istiyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki tavsiyelere dikkat ederek tıkanıklık sorunlarını yaşamazsınız.

Binanın inşa safhasında uygun bir altyapı projesi ile faaliyetlerinizi yürütmeniz gerekir.
Binanın ana gider kuyusunu bina temelinin daha aşağısında bir kotta inşa etmelisiniz.
Foseptik kuyusu, binanın kapasitesine uygun yapıda inşa edilmelidir.
Binada yaşayan kat maliklerinin gider hattına yabancı madde atmamasına yönelik gerekli bilince sahip olması gerekir.

Firmamızı tercih ederek vidanjör hizmet fiyatlarının da cazip aralıkta olduğunu görebilirsiniz. Çatalca vidanjör hizmeti firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalıştığımız sektör içerisinde kaliteli hizmet için sizleri firmamıza bekliyoruz.