Büyükçekmece vidanjör firması olarak tüm kanalizasyon sorunlarınızı en etkin şekilde gideriyoruz. Elimizde bulunan vidanjör araçları ile sorunu kısa sürede çözüyoruz. Tesisat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, uzman personelin desteği ile sorunların kısa sürede ortadan kalkmasını sağlıyor.

Tıkanıklık sorunları içinde en can sıkıcı boyutlarda olan, kanalizasyon sorunlarıdır. Söz konusu sorunun gerçekleşmesi ile birlikte yaşam alanlarında da ciddi problemler ortaya çıkar. Karşılaşılacak en büyük mağduriyet yaşam alanlarında giderin bulunduğu alanların kullanılamamasıdır. Bu kapsamda kullanamayacağınız mekânların başında lavabo ve tuvaletler gelir. Acil vidanjör hizmeti ile sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Kanalizasyondan kaynaklı tıkanıklık sorunlarında yaşanan mağduriyetlerden biri de yaşam alanlarında oluşacak kötü kokulardır. Bu kötü kokular zamanla salgın hastalıkların da oluşmasına neden olur. Söz konusu problemlerin büyümemesi adına siz de vakit kaybetmeden Büyükçekmece vidanjör firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Büyükçekmece vidanjör firması olarak kanalizasyon tıkanıklıklarında kullanılan vasıtaların ilki vidanjördür. Söz konusu vasıta, tesisat sektörünün temel ekipmanları arasındadır. Siz de en yakın vidanjör hizmetinden yararlanarak aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Gider hattında oluşan katılaşmış pislikler temizlenir.
Foseptik çukurundaki çöp, oyuncak, çocuk bezi, çamur ya da kum gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılabilir.
Temizleme işleminin yanı sıra vakumlama işlemi için de vidanjör kullanılabilir.

Büyükçekmece vidanjör olarak elimizde bulunan modern araçlar ile kanalizasyon sorunlarına pratik şekilde müdahale edebiliyoruz. Vidanjör aracında bulunan vidanjör deposuna çekilen pislikler, ilgili yönerge esaslarına göre belediye tarafından belirlenen alana dökülür. Firma olarak müşterilerimize sorunun tekrarlanmaması için gerekli tavsiyelerde de bulunuyoruz.

Kuka Ne İşe Yarar?

Tesisat sektöründe kullanılan modern vasıtalardan biri de kukadır. Büyükçekmece vidanjör firması olarak sizlere kuka hizmeti de veriyoruz. Söz konusu vasıtanın sektöre sağladığı avantajları da şu şekilde sıralayabiliriz.

Gider hattında oluşan tıkanıklıklar tazyik ve basınç ile giderilebilir.
Gider hattındaki yabancı cisimler ya da parçalanması gereken malzemeler kuka ile parçalanıp yumuşatılabilir.
Sonrasında yapılacak uygulama ile vidanjörle foseptikteki pislik çekilebilir.
Foseptik kuyusunun temizlenmesi için de kuka aracı kullanılır.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarla kuka vidanjör hizmeti aynı araç üzerinden verilir. Her iki işlev ile kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızın kısa sürede ortadan kaldırılması mümkündür. Siz de Büyükçekmece vidanjör ile iletişime geçerek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kanalizasyonda Yaşanan Tıkanıklığın Sebepleri Nelerdir?

Büyükçekmece vidanjör firması olarak sıklıkla yaptığımız tıkanıklık açma işlemlerinden biri de kanalizasyon tıkanıklığının açılmasıdır. Söz konusu bölümün tıkanmasının birkaç nedeni olabilir. Bu kapsamda aşağıdaki tıkanıklık sebeplerini sıralayabiliriz.

Yaşam alanlarında gider hattına atılan yabancı cisimler kanalizasyonun tıkanmasına neden olabilir.
Gider hattına çocuk bezi, oyuncak gibi şehir kanalizasyon hattına ulaşması mümkün olmayan maddeler tıkanmaya neden olur.
Binanın pis su kuyusu temel kotasının altında değilse tıkanmanın gerçekleşeceği aşikârdır.
Binanın foseptik kuyusu bina kapasitesine uygun değilse kuyu kısa sürede dolacaktır. Bu da tıkanma nedenidir.
Binanın kanalizasyon hattındaki borular uygun nitelikte değilse tıkanıklık meydana gelebilir.
Kanalizasyon hattının inşasında yapılan bir kısım ustalık ve mühendislik hataları tıkanmaya neden olabilir.

Büyükçekmece vidanjör firması olarak sizlerin en iyi hizmeti alması kapsamında her türlü gayreti sarf ediyoruz. Yukarıdaki problem sahası ile karşılaştığınızda özel vidanjör hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sorun ne denli büyük olursa olsun firmamızdan aldığınız destek kapsamında kısa sürede sorun ortadan kalkacaktır.

Vidanjör Deposu Nereye Boşaltılır?

Binaların inşa safhasında binanın temelinin altına lağım çukuru denen bölümler inşa edilir. Binadaki pis su bu gider çukuruna dolar. Yukarıda sayılan nedenlerden dolayı lağım çukuru dolup taşabilir. Bu da yine yukarıda saydığınız sorunlara sebebiyet verebilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak adına gider hattının uygun şekilde kullanılması gerekir. Bu anlamda her türlü hizmeti Büyükçekmece vidanjör firmasından alabilirsiniz.

Vidanjör araçları ile lağımdan çekilen pis su vidanjör deposuna dolar. Depoya dolan pis suyun haliyle belli bir bölgeye boşaltılması gerekir. Bunun için de belediyeler tarafından tahsis edilen belli alanlar vardır. Boşaltma işleminin ancak bu bölgeye yapılmasına izin verilir. Gerekli hijyen ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak işlemin yapılması gerekir. Deponun boşaltılması ile farklı noktalara tekrardan vidanjör kiralama hizmeti verilebilir.

Kanalizasyon Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Gider hattının açılması için öncelikle sorunun doğru şekilde tespit edilmesi gerekir. Bu kapsamda Büyükçekmece vidanjör firması olarak elimizde bulunan modern cihazlar ile sorunu en etkin şekilde tespit ediyoruz. Yapılan tespit işleminden sonra modern cihazları kullanarak tıkanıklık açma işlemine geçiyoruz.

Vidanjör ve kuka araçlarımız ile pratik şekilde tıkanıklığın açılması mümkündür. Üstelik firmamızla çalıştığınızda vidanjör hizmet fiyatlarının da son derece cazip olduğunu görebilirsiniz.

Kanalizasyon sorunlarınız için firmamıza ulaştığınızda firma görevlilerimiz kısa sürede adresinize gelerek soruna müdahale edeceklerdir. Büyükçekmece vidanjör elindeki modern cihazlar uzman personel ile birleşerek en sağlıklı çözüm noktası bulunmaktadır.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.