Beyoğlu vidanjör firması olarak sizlere 7/24 kaliteli hizmet vermek için tüm faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Uzun yıllardır bulunduğumuz tesisat sektöründe, vidanjör hizmetleri ile de müşterilerimizin memnuniyeti adına her türlü gayreti sarf ediyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyetlerimizi yürüttüğümüz sektör içerisinde en iyisi olmaya çalışıyoruz.

Firmamızla çalışarak acil vidanjör ihtiyaçlarınıza anında cevap bulabilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki faaliyet sırasına göre verdiğimiz hizmet anlayışı ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Kanalizasyon sorunlarınızla ilgili firmamızla iletişime geçtiğinizde kısa sürede tarafınıza dönüş yapılır.
Kanalizasyon sorunlarınıza uzman personel ile müdahale gerçekleştirilir.
Yapılan müdahale esnasında modern teçhizatlardan yararlanılır.
Uzman personel ve modern teçhizat sayesinde kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınıza pratik çözümler geliştirilir.
Tıkanıklık sorununun tespiti için gerekli görülmesi halinde kameralı görüntü ünitesinden istifade edilir.
Vidanjör ve kuka hizmetleri ile tıkanıklık sorununa derhal müdahale edilir ve tıkanıklığın açılması sağlanır.

Beyoğlu vidanjör firması olarak tüm faaliyetlerimizde kısa sürede çözüm ve sorunun tekrarlanmamasına yönelik çözümler geliştiriyoruz. Siz de en yakın vidanjör hizmetinden yararlanarak tıkanıklık sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulabilirsiniz.

Kanalizasyon Hattı Neden Tıkanır?

Beyoğlu vidanjör firması olarak yaptığımız tüm faaliyetlerde kanalizasyonun tıkanma nedeni olarak aynı sebeplerle karşılaşıyoruz. Genel anlamda tıkanıklık sorunları aşağıdaki sebeplerden dolayı kaynaklanır.

Tuvaletlere yabancı maddelerin atılması sonucu,
Kanalizasyon hattının usulsüz şekilde yapılmasından dolayı,
Kanalizasyon elemanlarının binanın kapasitesi ile uyumlu olmaması,
Binanın mutfak giderlerine çay posası ya da atık yağ dökülmesi durumunda,
Binanın ana gider kuyusunun uygun kot farkında inşa edilmemesi durumunda kanalizasyon tıkanıklıkları meydana gelebilir.

Beyoğlu vidanjör firması tarafından tüm kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınıza etkin şekilde müdahale edilmektedir. Yapılan müdahale sonrasında, aynı sorunla tekrar karşılaşmamanız için de gerekli tedbirler alınmaktadır. Siz de bu alanda profesyonel bir firmadan destek almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tıkanıklık Sorunlarında Vidanjör Nasıl Kullanılır?

Beyoğlu vidanjör firması olarak kanalizasyon sorunlarınızda kullandığımız öncelikli vasıta vidanjördür. Söz konusu vasıtanın tesisat sorunlarınıza çok büyük katkısı vardır. Bu kapsamda değinmek istediğimiz hususları şu şekilde sıralayabiliriz.

Foseptik, logar ve kanalizasyonun diğer bölümlerinde yaşanan tıkanıklıklar, vidanjör ile kısa sürede açılabilir.
Kanalizasyon hattına kum, toprak gibi malzemeler dolması durumunda vidanjör ile soruna çözüm bulunabilir.
Kanalizasyon hattındaki yabancı cisimlerin çekilmesi için vidanjör, son derece ideal bir araçtır.
Kanalizasyon hattındaki katılaşmış pislikler de vidanjör vasıtasıyla çekilebilir.
Bina kapasitesi ile uygun olmayan foseptik kuyusunun temizlenmesi için de vidanjör kullanılabilir.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarda vidanjör kuka hizmeti aynı araçlarla verilir. Son teknoloji ile üretilen vidanjör araçları ile yaşam alanlarınızda yaşadığınız mağduriyetin de kısa sürede ortadan kalkması sağlanır. Etkin temizlik ve tıkanıklık açma işlemleri için Beyoğlu vidanjör ile irtibata geçebilirsiniz.

Tıkanıklık Sorunlarının Giderilmesinde Kuka Nasıl Kullanılır?

Beyoğlu vidanjör firması ile alacağınız kanalizasyon tıkanıklığı hizmetlerinde kullanılan araçlardan biri de kukadır. Kukanın da vidanjör gibi tıkanıklık sorunlarının giderilmesinde hayati önemi vardır. Bu kapsamda söz konusu aracın sağladığı avantajları şu şekilde sayabiliriz.

Tıkanıklık noktasına kuka ile müdahale edilerek tıkanıklığın açılması sağlanabilir.
Foseptik, logar ve kanalizasyonun diğer bölümlerinde yaşanan tıkanıklıklara kuka ile müdahale edilerek sorunun ortadan kalkması mümkündür.
Tazyikli su ve basınç ile gider hattındaki tıkanıklık kısa sürede ortadan kalkabilir.

Beyoğlu vidanjör araçları ile verilen kuka hizmetinden de diğer hizmet alanlarında olduğu gibi memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Sorunun çözümü noktasında her zaman yanınızda olan firmamız ile tıkanıklığa doğru şekilde müdahale edileceğine emin olabilirsiniz.

Kanalizasyonun Tıkanmaması İçin Neler Yapılmalıdır?

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarına vidanjör ile etkin müdahale yapılabilir. Beyoğlu vidanjör firması olarak her türlü yeterliliğe sahip olarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Fakat kanalizasyonun tıkanmaması için siz de bir kısım tedbirler alarak bu tür problemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu kapsamda aşağıdaki tedbirlere riayet ederek sorunun yaşanmasına engel olabilirsiniz.

Kullandığınız tuvaletlere suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı atmayın. Bunun için çöp tenekesi kullanabilirsiniz.
Klozet ya da tuvaletlere, çocuk bezi ya da oyuncak benzeri maddeler atmayın.
Mutfak lavabolarında yemek artıklarını tutması için süzgeç kullanın.
Binanın inşa safhasında uygun bir proje ve usta ellerle kanalizasyon hattını yaptırın.
Atık su kuyusunun binanın kapasitesi ile uygun yapıda olmasına özen gösterin.
Bina içine döşenen gider borularının uygun eğimde olmasını sağlayın.
Binanın pis su kuyusunun bina temel kotasının daha aşağısında olmasını sağlayın.

Beyoğlu vidanjör firmasından alacağınız hizmet ile her türlü kanalizasyon tıkanıklığı sorununa kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Üstelik alacağınız fiyat teklifinin de son derece uygun olduğunu görebilirsiniz. Vidanjör hizmet fiyatları ile müşterilerimizin yanında olduğumuz sektör içerisinde sizlere en iyisini vermek için her türlü gayreti sarf edeceğiz. Siz de kaliteli hizmet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.