Kanalizasyon sorunlarınızın kısa sürede çözülmesini istiyorsanız Beylikdüzü vidanjör firması ile tanışmalısınız. Gider hattının usulüne uygun şekilde kullanılmaması ve bir kısım işçilik hatalarından dolayı kanalizasyon hattı tıkanabilir. Soruna kısa sürede çözüm bulunmazsa yaşam alanlarında önemli problemler ortaya çıkabilir. Acil vidanjör hizmetinden destek almazsanız yaşam alanlarınızda karşılaşacağınız sorunlar aşağıda sıralanmıştır.

Kanalizasyon tıkanıklıklarında lavabo ve gider hattına sahip olan mekânlar kullanılamaz.
Yaşam alanlarında çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir.
Gider hattının kullanılmamasından dolayı yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetler ortaya çıkabilir.
• Yaşam alanlarında pis kokudan kaynaklı olarak konforsuz koşullar ortaya çıkar.

Beylikdüzü vidanjör firması olarak sizlere en iyi hizmeti verme gayreti içindeyiz. Siz de kaliteli hizmeti cazip vidanjör hizmet fiyatları ile almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kanalizasyon Hattının Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

Kanalizasyon hattının tıkanmasının birkaç nedeni olabilir. Beylikdüzü vidanjör firması olarak aşağıdaki nedenlerden kaynaklı olarak kanalizasyon hattının tıkandığına şahit oluyoruz.

Gider hattına çocuk bezi, suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıtlarının atılması,
• Kâğıt havlu ya da kumaş gibi maddelerin gider hattına gönderilmesi,
• Çocukların yaramazlıkları sonucu gider hattına oyuncak benzeri cisimlerin atılması,
• Mutfak lavabolarından atık yağların gider hattına gönderilmesi,
• Binanın inşa safhasında kanalizasyon hattına döşenen boruların uygun nitelikte olmaması,
• Foseptik kuyusunun kot farkının uygun olmaması.

Yukarıdaki sorunların bir kısmı kullanıcı hatalarından kaynaklı olsa da bir kısmı binanın inşa safhasında yapılan işçilik ve mühendislik hatalarıdır. Her iki sebepten dolayı da tıkanma gerçekleşir. Beylikdüzü vidanjör firması olarak sizlere etkin çözüm önerileri sunuyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunları ilk bakışta büyük bir sorun sahası olarak görülebilir. Beylikdüzü vidanjör profesyonel hizmet alanları sayesinde kısa sürede soruna çözüm bulunması mümkündür. Adresinize en yakın vidanjör firması olarak yaptığımız uygulamaları şu şekilde sıralayabiliriz.

• Öncelikle kanalizasyon tıkanıklığının nerede olduğunu tespit ediyoruz. Bunun için de teknolojik cihazlardan istifade ediyoruz.
• Sorunun tespitini müteakip kuka aracı ile kanalizasyon hattında tazyikli su ile basınç yaratıyoruz. Bu sayede gider hattındaki kalıplaşmış atıklar parçalanır.
• Vidanjör aracı ile tıkanıklık noktasındaki yabancı cisimler çekilerek dışarı atılır.
• Araçlarımızda vidanjör kuka hizmeti vardır. Bu vasıtaların her ikisi aynı anda kullanılarak soruna etkin çözümler bulunabilir.
• Yapılan uygulama ile kısa sürede tıkanıklığın açıldığına şahit olabilirsiniz.

Beylikdüzü vidanjör uygulamaları ile sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayacağınız gibi derhal yaşam alanlarındaki gider hattı bulunan ortamları kullanabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarındaki mağduriyet de kısa sürede ortadan kalkacaktır.

Tıkanıklık Sorunlarında Neden Kuka Kullanılır?

Beylikdüzü vidanjör firması olarak kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarında kuka aracını da etkin şekilde kullanıyoruz. Kuka, binanın ana gider hattına tazyikli su gönderilerek gider hattındaki kalıplaşan yapıların parçalanmasını sağlar. Bu sayede tıkanıklığa neden olan yabancı maddelerin gider hattından çekilmesi kolaylaşır. Kuka uygulamasından sonra yapılacak vidanjör uygulaması ile kanalizasyon hattı tamamen temizlenebilir.

Tıkanıklık sorunları ile mücadele etmek kadar tıkanıklığın yaşanmaması için tedbir almak da çok önemlidir. Bu kapsamda aşağıdaki tedbirler alınarak tıkanıklık sorunları ile karşılaşılmasının önüne geçilebilir.

Gider hattına hiçbir şekilde suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı ve benzeri malzemeler atılmamalıdır.
• Çocuk bezi, oyuncak ya da buna benzer maddeler gider hattına atılmamalıdır.
• Mutfak giderlerine çay posası ya da atık yağ gibi maddeler gönderilmemelidir.
• Binanın inşa safhasında binanın gider kapasitesi ile uygun foseptik hattı inşa edilmelidir.
• Binanın foseptik çukurunun bina temel kotunun altında olması sağlanmalıdır.

Tıkanıklığın Açılmasında Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Beylikdüzü vidanjör firması olarak tıkanıklık sorunlarınızın giderilmesi için modern cihazlardan istifade ediyoruz. Firmamız, yıllardır tesisat sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir. Yaptığımız tıkanıklık açma işlemlerinde teknolojinin tüm nimetlerinden istifade ediyoruz. Bu kapsamda kullandığımız tıkanıklık açma cihazlarının başında görüntülü tıkanıklık açma cihazı gelir.
Görüntülü tıkanıklık açma cihazı, ucunda kameranın bulunduğu bir cihazdır. Bu kameranın gider hattına gönderilmesi ile hangi noktadan itibaren kanalizasyonun tıkandığı görülebilir. Bu sayede tıkanıklığa ne şekilde müdahale edileceği de belirlenebilir.

Vidanjör uygulamasına geçmeden önce robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale edilmesi de sağlanabilir. Robot cihaz ile gider hattının açılması mümkün olmazsa vidanjör ile foseptik kuyusundaki pis su çekilebilir. Kuka aracından da istifade ile tıkanıklığın kısa sürede açılması sağlanabilir.

Basit uygulamalar ya da robot cihazla gider hattının açılması mümkün değilse vidanjör ve kuka aracından istifade edilmelidir. Günümüz şartlarına uygun şekilde dizayn edilen modern vidanjör araçları ile kanalizasyon sorunlarınız kısa sürede ortadan kaldırılabilir.

Beylikdüzü vidanjör firması olarak sizlere modern araçlarla hizmet veriyoruz. Elimizde bulunan vidanjör kuka araçları ile sorunun pratik şekilde ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Siz de kaliteli hizmeti cazip fiyata almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sayfamızdaki irtibat numaralarından bizi arayarak vidanjör kiralama talebinizi iletebilirsiniz.