Her türlü tıkanıklık probleminiz için Beylikdüzü tıkanıklık açma firması olarak hizmetinizdeyiz. Tıkanıklık sorunları ev halkını rahatsız eden, kimi bölümlerin kullanımını engelleyen, bir kısım temizlik sorunları ile karşı karşıya kalabileceğiniz problem sahalarıdır. Bazı tıkanıklık sorunları kısa sürede hallolsa da bazı problemlerin giderilmesi zaman alabilir.

Hakan Altyapı Tesisat firması olarak tıkanıklık sorunu ne kadar büyük olursa olsun sorunu kısa sürede giderme imkân ve kabiliyetine sahibiz. Bünyemizde çalışan profesyonel personel modern teçhizat ile muhteşem işlere imza atmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde amacımız % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket etmektir. Yapılan işin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde öncü kuruluşlar arasında yer almaya çalışıyoruz. Beylikdüzü tıkanıklık açma işlerinizde firmamızla çalışarak en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık türleri arasında, tuvalet tıkanıklığı karşılaşılabilecek en kötü tıkanıklık sorunudur. Tuvaletin kullanılamamasına neden olan bu problem, çeşitli hastalıklara da yol açar. Bu nedenle soruna derhal müdahale edilerek kısa sürede çözüme kavuşturulmalıdır.

Hayat tecrübeniz ile yaşanan tuvalet tıkanıklığı sorununa kendiniz de çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Bu kapsamda tuvaletin tıkanan gider deliğine yeterli uzunlukta bir tahta ya da demir parçası gönderebilirsiniz. Yapacağınız baskı ile tıkanıklık açılıp tıkanıklığa sebep olan pislik gider hattına iletilebilir.

Tuvalet tıkanıklığı sorununda kullanıcı olarak alacağınız tedbirlerden biri de pompa ile gideri açmaya çalışmaktır. Tuvalet deliğine pompa ile basınç uyguladığınızda tıkanmaya sebep olan pisliğin gider hattında ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Yukarıdaki tedbirler tuvalet tıkanıklığının açılmasına çare olmuyorsa profesyonel destek almanız gerekir. Hakan Altyapı Tesisat firmasını aradığınızda tuvalet tıkanıklığı sorununuz kısa sürede çözülecektir.

Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü tıkanıklık açma firması olarak sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan biri de lavaboların tıkanmasıdır. Tıkanan lavabonun geçici bir süre kullanılmaması, çeşitli mağduriyetlere neden olmaktadır.

Lavabo tıkanıklığı sorununda da kendiniz bir kısım tedbirler alabilirsiniz. Lavaboların gider başlangıcında metal yapıda bir süzgeç vardır. Bu süzgecin tıkalı olup olmadığını öncelikle kontrol etmelisiniz. Süzgeç tıkalı değilse bu süzgeçte bulunan vida yardımı ile lavabonun alt kısmındaki gidere bağlantı borusunu sökün. Bu boru tıkanmış olabilir. Boru tıkalı ise ya da ana gider hattının girişinde bir tıkanıklık varsa sorunu kendiniz giderebilirsiniz.

Yaptığınız basit girişimler sonuç vermezse uzman desteğine ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz. Borunun daha ileri kısmında tıkanıklık söz konusu ise firmamızdan destek alarak sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Beylikdüzü Gider Açma

Beylikdüzü tıkanıklık açma firması olarak gider açma probleminin çözümünde uzman firmayız. Her türlü gider tıkanıklığınızı yerinde tespit ederek kısa sürede soruna çözüm üretiyoruz.
Gider açma sorununu pratik şekilde çözmemizde kullandığımız teknolojik ekipmanların ciddi faydaları vardır. Kullanılan ekipmanlar arasında kameralı tıkanıklık tespit cihazı başta gelen malzemeler arasındadır. Bahse konu malzeme ile tıkanıklığın yerini tam olarak, doğru şekilde tespit edebiliyoruz. bu sayede direkt noktaya müdahale gerçekleştirerek sorunun kısa sürede çözülmesini sağlıyoruz.

Tıkanıklığın yerini tespit ettikten sonra sıra gider açma işlemine gelmektedir. Gider açma işlemini de robotlu tıkanıklık açma cihazı ile gerçekleştiriyoruz. Gider hattına gönderilen robot, kısa sürede giderin açılmasını sağlayacaktır.

Hakan Altyapı Tesisat olarak gider ya da tıkanıklık açma işlemlerinin hiçbirinde kırma işlemi yapmıyoruz. Elimizdeki teknolojik ekipmanları kullanarak giderin kırma-dökme işlemi uygulanmadan açılmasını sağlıyoruz. Bu da firma olarak sektör içerisinde ön plana çıkmamızı sağlıyor.

Her türlü tıkanıklık ve gider açma işlemleriniz için Beylikdüzü tıkanıklık açma firması olarak hizmetinizdeyiz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak kısa sürede tıkanıklık sorununa çare bulabilirsiniz.