Kanalizasyon hattındaki tıkanıklıklarınızda vidanjöre ihtiyaç duyuluyorsa vakit kaybetmeden Beşiktaş vidanjör firmasını arayabilirsiniz. Tıkanıklık sorunları içinde iş yükü en fazla olan, kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarıdır. Bu tıkanıklıkların yaşanması durumunda soruna derhal müdahale edilmelidir.

Kanalizasyon tıkanıklıklarına derhal müdahale edilmediği zaman kötü kokunun yanı sıra çeşitli salgın hastalıklar da söz konusu olacaktır. Bunun yanında bina sakinlerinin gider hattını kullanamayacağı da aşikârdır.

Acil vidanjör ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde cevap verebilen firmamız, uzman personel ve modern teçhizat ile sorunu kısa sürede giderir. Bu alanda yılların tecrübesini taşıyan firmamız ile kanalizasyon sorunlarınıza pratik çözümler geliştirilebilir. Beşiktaş vidanjör olarak kanalizasyon sorunlarınıza aşağıdaki işlem sırasına göre müdahale ediyoruz.

Öncelikle kanalizasyon tıkanıklığının yaşandığı bölümün ayrıntılı şekilde keşfi yapılır.
Yapılan keşif esnasında, ihtiyaç duyulması halinde kameralı görüntü ünitesinden de istifade edilir.
Tıkanıklığın giderilmesi için sorun tespitinden sonra en ideal müdahale planı hazırlanır.
Vidanjörün kullanılması gereken durumlarda vidanjör aracı kanalizasyon kuyusuna yaklaşarak gerekli müdahale yapılır.
Araçlarımızda vidanjör kuka hizmeti aynı vasıtalarda verilir. Bu sayede kısa sürede etkin müdahale sonuca ulaştırılır.

Vidanjörün Tesisat Sorunlarına Sağladığı Katkılar Nelerdir?

Beşiktaş vidanjör olarak kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarında yaygın olarak kullandığımız araçlar vidanjörlerdir. Söz konusu araçlardaki yüksek çekim gücü sayesinde kanalizasyon hattında tıkanıklığa neden olan yabancı maddeler süratle çekilebilir. Vidanjörün tesisat problemlerini sağladığı katkıları şu şekilde sıralayabiliriz.

Kanalizasyon ve foseptik hattında bulunan yabancı cisimler ya da pis su vidanjör ile çekilebilir.
Tıkanıklığın kısa sürede ortadan kaldırılması için vidanjörün vakumlama gücünden istifade edilir.
Vidanjör, tıkanıklığın giderilmesinde kullanıldığı gibi gider hattına dolan toprak ve kumun temizlenmesi için de kullanılır.
Vidanjörün faal halde olduğu dönemde gider hattındaki boruların zarar görmesi söz konusu değildir.
Tıkanıklığın giderilmesi için etkin bir vasıta olan vidanjör ile kanalizasyon sorunları kısa sürede ortadan kaldırılır.

Beşiktaş vidanjör firması olarak tıkanıklık sorunlarınızın giderilmesi için modern vasıtalardan istifade ediyoruz. Bu kapsamda gelişmiş bir araç filosuna sahibiz. Yeni nesil teknoloji ile üretilen araçlarımız ile tıkanıklık sorunlarınız kısa sürede ortadan kalkar. Üstelik aldığınız hizmet karşılığında alacağınız fiyat teklifi de sizleri memnun edecektir. Vidanjör hizmet fiyatları, bütçenize uygun aralıktadır. Siz de bu eşsiz hizmetlerden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Kukanın Tesisat Sorunlarına Sağladığı Katkılar Nelerdir?

Beşiktaş vidanjör olarak kanalizasyon sorunlarında kullandığımız araçlardan biri de kukadır. Vidanjör kuka hizmetinin aynı araçlarda bulunduğu vasıtalarımızla soruna kısa sürede müdahale edebiliyoruz. Bahse konu aracın kanalizasyon, foseptik ve logar açma işlemlerine sağladığı çok önemli katkılar vardır. Bu kapsamda aşağıdaki avantajları sıralayabiliriz.

Kuka, gider hattına gönderdiği basınçlı su ile tıkanıkların açılmasını sağlar.
Yaratılan basınç ile tıkanıklığın kısa sürede açılması söz konusu olabilir.
Vidanjör aracından uzatılan hortumun ucunda takılı olan kuka aparatı ile tıkanıklığın açılması pratik bir hal alabilir.
Kanalizasyon hattında yaratılan basınç, tıkanıklığın açılmasında son derece etkili olan bir yöntemdir.
Kuka ile kanalizasyon hattındaki katılaşmış maddelerin parçalanması da mümkündür.
Parçalanan yabancı maddeler vidanjör ile çekilerek sorunun kalıcı olarak ortadan kaldırılması sağlanır.

Beşiktaş vidanjör faaliyetlerimizde kuka ve vidanjör araçlarımızdan azami şekilde istifade ediyoruz. Yeni nesil teknolojik imkânlar kullanılarak üretilen bu araçlar ile kısa sürede oluşan mağduriyetin giderilmesi mümkündür. Sonuçta kanalizasyon ve foseptik tıkanıklığı sorunları yaşanması durumunda gider hattı ile ilgili olan hiçbir alan kullanılamaz.

Logar Neden Tıkanır?

Binadaki dairelerin kendi tesisat sisteminde yaşanan sorunlar sebebiyle tıkanıklık yaşanması durumunda o dairede mağduriyet yaşanır. Fakat kanalizasyon, logar ya da foseptik tıkanıklığı sorunlarında tüm binanın mağdur olması ve tıkanıklık sorunu ile uğraşması söz konusudur. Beşiktaş vidanjör firmasını tercih ederek tüm altyapı tıkanıklığı sorunlarınıza etkin çözümler bulabilirsiniz. Peki, hangi sorunlar sebebiyle logar hattı tıkanır? Bu kapsamda aşağıdaki hususları dikkate alabilirsiniz.

Logar tıkanıklığının sebebi, inşa safhasında yapılan ustalık hataları ve kullanıcı hatalarıdır.

Binanın yapım aşamasında binanın ana gider kuyusunun bina temel kotasının altına inşa edilmesi gerekir. Bu prensibe dikkat edilmemesi durumunda tıkanıklığın yaşanması kaçınılmazdır.

Foseptik ve logar hattı, bina kapasitesi ile uygun yapıda inşa edilmelidir. Küçük boyuttaki gider kuyuları, bina için yetersiz kalırsa kısa sürede dolacaktır.

Binanın kullanımından kaynaklı olarak da logar tıkanıklıkları yaşanabilir.

Gider hattına tuvalet kâğıdı ya da havlu gibi maddeler atılırsa kısa süre sonra logar hattında tıkanma meydana gelebilir.

Gider hattına oyuncak ya da bez gibi maddeler atılırsa da belli süre sonra tıkanma meydana gelebilir.

Mutfak lavabolarına çay posası ya da atık yağ gibi maddelerin atılması durumunda da tıkanıklık meydana gelebilir. Bu maddeler kanalizasyon hattının belli bir noktasında tıkanmaya neden olur.

Beşiktaş vidanjör olarak tüm tıkanıklık sorunlarınızı pratik şekilde çözeceğimizin teminatını veriyoruz. Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.