Tıkanıklık sorunlarınızın kısa sürede çözülmesini bekliyorsanız Bayrampaşa vidanjör firması ile irtibata geçebilirsiniz. Tesisat sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamızla çalışmanın avantajlarını her daim hissedebilirsiniz. Firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken aşağıdaki avantajlarla buluşmanızı sağlıyoruz.

Sektörün öncü firmalarından birisi ile çalışmış olursunuz.
Kanalizasyon tıkanıklığı taleplerinize günün her saati cevap bulmuş olursunuz.
Web sitemizdeki irtibat numaralarından bizi aradığınızda uzman ekibimiz kısa sürede sizi arayacaktır.
Yapılan uygulamalar esnasında modern ekipmanlardan istifade edilir.
Öncelikle arızanın hangi noktada olduğu firma görevlilerimiz tarafından tespit edilir.
Sorunun çözümüne yönelik yol haritası belirlenerek nasıl bir uygulama yapılacağı belirlenir.
Vidanjör kuka uygulaması ile tıkanıklık sorunu kısa sürede ortadan kaldırılır.
Sorunun çözümünü müteakip aynı problemin tekrarlanmamasına yönelik gerekli tavsiyeler ortaya konulur.

Bayrampaşa vidanjör firması ile çalışarak her türlü kanalizasyon tıkanıklığı sorununuza etkin şekilde müdahale edilecektir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamızdan istifade ile kısa sürede tıkanıklığın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Vidanjörün Tıkanıklıkların Açılmasında Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Kanalizasyon tıkanıklıklarının giderilmesinde kullanılan temel araç vidanjördür. Söz konusu araç, tıkanıklık noktasındaki kalıntıları vakumlayarak tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Son derece güçlü vakum teknolojisi kullanılarak üretilen araçlar, kanalizasyon tıkanıklıklarının açılmasında son derece etkili bir vasıtadır.

Bayrampaşa vidanjör firması ile çalıştığınızda son teknoloji ile üretilmiş vidanjör araçlarının olduğunu görebilirsiniz. Bu araçlar kullanılarak kanalizasyon tıkanıklığı sorununuz kısa sürede ortadan kaldırılır. Bahse konu aracın acil vidanjör kapsamında sektöre sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Vidanjör, foseptik kuyusunda biriken pis suyun kısa sürede çekilmesini sağlar.
Binanın ana gider kuyusunda biriken toprak ya da kum gibi yabancı maddelerin de vidanjör ile temizlenmesi mümkündür.
Gider hattının yanlış kullanımından dolayı da pis su kuyusunda yabancı maddeler toplanabilir. Vidanjör ile çocuk bezi, oyuncak gibi yabancı maddeler de vakumlanabilir.
Kanalizasyon kuyusundaki tüm katılaşmış maddeler vidanjör ile çekilerek vidanjör deposuna doldurulabilir.
Vidanjör deposunun dolmasını müteakip belediyelerce tahsis edilen alana deponun boşaltılması sağlanır.

Bayrampaşa vidanjör olarak elimizde bulunan vidanjör araçlarının ihtiyaçları karşılar nitelikte olduğunu düşünüyoruz. Bu araçlardan istifade ile en yakın vidanjör hizmetinden en iyi şekilde istifade edebilirsiniz.

Kukanın Tıkanıklık Açma İşlemlerindeki Rolü Nedir?

Bayrampaşa vidanjör firmasından alacağınız hizmetlerden biri de kuka hizmetidir. Bu hizmetin de sektöre sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Kukanın sektöre sağladığı avantajları ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Kuka, gider hattına basınçlı su vererek kanalizasyon tıkanıklığının açılmasını sağlar.
Foseptik kuyusunda oluşan tıkanma nedeni kuka kullanılarak ortadan kaldırılabilir.
Kanalizasyon hattındaki ünitelerin de kuka ile temizlenmesi mümkündür.
Yapılan tıkanıklık giderme işlemi esnasında kanalizasyon hattındaki borulara zarar verilmez.

Bayrampaşa vidanjör firması araçlarında vidanjör ve kuka hizmeti aynı araçlarla verilir. Bu da sektöre önemli avantajlar sağlar. Pratik bir uygulama ile kanalizasyon tıkanıklığı kısa sürede ortadan kaldırılır. Üstelik aldığınız vidanjör hizmet fiyatları da son derece cazip aralıktadır. Bütçe dostu fiyatlarla alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Kanalizasyonun Tıkanma Nedenleri Nedir?

Bayrampaşa vidanjör firması olarak genellikle aynı sebeplerden dolayı kanalizasyonun tıkandığını görüyoruz. Sorunun temel anlamda, kullanıcı hatasından ve ustalık hatalarından kaynaklı olarak gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Bu kapsamda aşağıdaki hususlara dikkatinizi çekebiliriz.

Binanın ana gider hattının mutlaka bina temel kotasının altında olması gerekir. Bu konuda yaşanan aksaklık, kısa süre sonra kanalizasyonun tıkanmasına neden olur.

Binanın foseptik kuyusunun bina giderinin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte, büyük olmalıdır. İhtiyacı karşılamayan foseptik kuyuları da kısa sürede dolar ve boşaltılması gerekir.

Kanalizasyonun tıkanmasının bir nedeni de kullanıcı hatalarıdır. Gider hattının bina sakinleri tarafından usulüne uygun şekilde kullanılmaması durumunda tıkanıklık yaşanır.

Gider hattına çocuk bezi, suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı ya da havlu gibi maddeler atılması durumunda da zamanla kanalizasyon hattı tıkanacaktır.

Gider hattına çocuklar tarafından oyuncak benzeri madde atılması sonucu kanalizasyon tıkanabilir.

Mutfak giderine atık yağ atılması durumunda kanalizasyonun belli bir noktasında tıkanma gerçekleşir.

Sel yaşanması durumunda da foseptik kuyusu kısa sürede toprak ve kum benzeri maddelerle dolar. Bu da tıkanıklığa neden olarak vidanjör ihtiyacına neden olur.

Bayrampaşa vidanjör firması olarak yukarıdaki sorun alanlarının tamamına çözüm buluyoruz. Yaşanan tıkanıklık sorunlarının kullanıcı hatası ya da inşa safhasından kaynaklı olması önemli olmaksızın çalışmalarımızı yürütüyoruz. Siz de bu tür kanalizasyon sorunları için firmamızı arayarak soruna çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Hakan Altyapı Tesisat Tercih Edilmelidir?

Firma olarak yıllardır tesisat sektöründe hizmet veriyoruz. Bu kapsamda bizi tercih ettiğinizde aşağıdaki sistem ile hizmet alabilirsiniz.

Kanalizasyon sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz.
Uygulama esnasında modern teçhizatlardan istifade edildiğinden sorunun pratik şekilde çözümü mümkün olur.
Tıkanıklığın giderilerek kısa sürede mağduriyetin ortadan kalkması sağlanır.

Siz de kanalizasyon sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulunmasını istiyorsanız web sitemizdeki irtibat numaralarından Bayrampaşa vidanjöre ulaşabilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.