Bayrampaşa tıkanıklık açma firması ile ev ya da işyerinizdeki tıkanıklık problemlerini sorun haline getirmekten kurtulabilirsiniz. Bu tür problemlerinizi kısa sürede çözerek derhal çözüme kavuşturuyoruz. Siz de evinizdeki tıkanıklık sorunları ile ilgili profesyonel bir firma ile çalışmak isterseniz sizleri Hakan Altyapı Tesisat’a bekliyoruz.

Tıkanıklık sorunları zaman zaman insanların kafasında büyüyen, “nasıl giderilecek” problemi ile huzursuz olacakları bir durumdur. Söz konusu probleme derhal müdahale edilmediği durumda sorun daha da büyüyerek çeşitli mağduriyetlerin oluşması söz konusu olabilir. Bu nedenle problemle karşılaştığınız anda firmamızla iletişime geçerek profesyonel bir destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Yaşam alanlarında tıkanıklık denildiğinde akla, lavaboların, banyo giderinin, mutfak giderinin ya da tuvaletin tıkanması gelir. Söz konusu tıkanıklık çeşitlerinin hepsi yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetler oluşturur. Bayrampaşa tıkanıklık açma firması ile irtibata geçtiğinizde tüm tıkanıklık açma sorunlarınız pratik bir şekilde, en kısa sürede giderilecektir.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hakan Altyapı Tesisat işletmesi olarak müşterilerimiz tarafında sık sık talepte bulunulan husus tuvaletin tıkanmasıdır. Tuvaletin tıkalı olması bir yaşam alanında yaşanabilecek tıkanıklık problemleri arasında en kötü olanıdır. Tuvaletin tıkanması durumunda evi pis bir koku kaplayacağı gibi tuvalet tıkalı olduğu sürece kullanılamaz. Bu da hijyenik sorunlara neden olacağı gibi salgın hastalıkların ortaya çıkmasının da önemli bir nedenidir.

Tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşılaştığınızda öncelikle basit pompalar ile tıkanıklığın açılmasını sağlamalısınız. Sorun, gider hattının hemen başlangıcında olabilir. Bu durumda pompa ile basınç uyguladığınızda profesyonel desteğe ihtiyaç duymadan tuvalet tıkanıklığının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Pompa ile sorunu gideremezseniz firmamızı arayarak sorunun çözümü için talepte bulunabilirsiniz. Bayrampaşa tıkanıklık açma firması kısa sürede adresinize gelerek sorunun giderilmesi için girişimde bulunacaktır.

Bayrampaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Hakan Altyapı Tesisat firması olarak lavaboların tıkanıklık şikâyeti de sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biridir. Banyo, tuvalet ya da mutfak lavaboları bir kısım dış etkilerden dolayı kolayca tıkanabilir. Bu durumla karşılaştığınızda kimyasal lavabo açıcıların kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bahse konu kimyasallar tıkanıklığı açarken gider hattındaki borulara da zarar vermektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bir kısım basit yöntemlerle lavaboyu açmaya çalışabilirsiniz. Örneğin lavabonun giderindeki deliklerden şiş benzeri materyaller ile tıkanıklığı açmaya çalışabilirsiniz. Tıkanıklığın giderilmediğini görürseniz lavabonun altındaki ana gider hattına giden boruyu sökerek tıkanıklığın bu borudan kaynaklı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Sorun, bu borudan kaynaklı ise gerekli temizliği yaparak lavabonun açılmasını sağlayabilirsiniz.

Sorunun söktüğünüz borudan kaynaklı olmadığını, daha ileri bölümde olduğuna kanaat getirdiyseniz Bayrampaşa tıkanıklık açma firmasını arayarak destek alabilirsiniz. Alacağınız profesyonel destek sayesinde sorun kısa sürede çözülecektir.

Bayrampaşa Gider Açma

Bayrampaşa tıkanıklık açma firması olarak uzmanlık alanımız gider açma işlemleridir. Giderin tıkalı olması durumunda her şeyden önce arızanın doğru tespit edilmesi gerekir. Bunun için de modern teçhizatlara ihtiyaç vardır. Söz konusu teçhizatların başında kameralı gider açma makinesi gelmektedir. Bu teçhizat ile gider hattına kamera gönderilerek tıkanıklığın hangi noktada olduğu kolayca tespit edilebilir. Yapılan tespit sonucunda tıkanıklığa müdahale etmek daha da kolaylaşır.

Doğru tespit sonrasında işler daha da kolaylaşmaktadır. Tıkanıklığın olduğu noktaya robotlu tıkanıklık açma cihazı ile sorunu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Yapılan işlemin hiçbir aşamasında kırma dökme durumları söz konusu olmaz. İşlem, herhangi bir moloz çıkmadan yapıldığı için ekstra bir müşteri memnuniyetine neden olmaktadır.

Bayrampaşa tıkanıklık açma firması olarak her türlü tıkanıklık problemlerinizde yanınızdayız. Web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşarak uzman ekibimizin müdahalesini talep edebilirsiniz.