Her türlü tıkanıklık probleminin giderilmesi için Başakşehir tıkanıklık açma firması olarak hizmetinizdeyiz. Tıkanıklıkların sıklıkla karşılaşıldığı günümüz dünyasında iyi bir tesisat firması ile çalışmak büyük bir ayrıcalıktır. Hakan Altyapı Tesisat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verme adına her türlü tedbiri alarak profesyonel nitelikte işlerimizi icra ediyoruz.

Elimizde bulunan modern teçhizat, personel kadromuzdaki uzman ekip ile birleşince ortaya muhteşem işler çıkmaktadır. Bu kapsamda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek firmamızı geliştirmeye gayret ediyoruz. Personelimizin ilgi alakasına ve tecrübesine ayrıca önem vererek müşteri memnuniyetini kat be kat artırmaya çalışıyoruz.

Başakşehir tıkanıklık açma işlerinizde dün olduğu gibi bugün de ilk aklınıza gelen firma olmak istiyoruz. Personel ve malzeme kadromuzda bulunan üstün nitelikteki usta ve ekipman ile müşterilerimizin en iyi hizmeti almasına çalışıyoruz. Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalması bizler için tüm takdirlerin üzerinde bir durumdur.

Başakşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Başakşehir tıkanıklık açma işletmesi olarak sıklıkla karşılaştığımız problem sahalarının başında tuvalet tıkanıklığı sorunu gelmektedir. Tuvaletin tıkanmasının yaygın olarak görülen sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

•  Binanın inşaat safhasında yapılan ustalık hataları
–  Tuvalet giderine yabancı cisimlerin atılması
•  Binanın rögarından kaynaklı tıkanıklık sorunları

Yukarıdaki sorunlar genel olarak tuvalet tıkanıklığının nedenleri olsa da bunlar haricinde de tıkanıklığa neden olan durumlar olabilir. Sorun ne kadar büyük olursa olsun Hakan Altyapı Tesisat olarak her zaman yanınızdayız.

Son derece modern imkânlarla sorunu tespit ediyor, kısa sürede çözüm önerilerini müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizden onay alınmasını müteakip işleme başlayarak pratik şekilde sorunun çözülmesini sağlıyoruz. Başakşehir tıkanıklık açma işlemlerinde piyasanın lider konumdaki firması olduğumuzu gururla ifade ediyoruz.

Başakşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıkları da yaygın olarak görülen Başakşehir tıkanıklık açma işlemlerinden biridir. Lavaboların tıkanması durumunda geçici olarak lavabonun kullanılması mümkün değildir. Derhal müdahale edilmediği durumlarda yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetler söz konusu olabilir.

Firmamızla iletişime geçtikten sonra kısa sürede lavabo tıkanıklığı açma sorununun çözüldüğünü göreceksiniz. Firma olarak sizlere en büyük tavsiyemiz kesinlikle lavabo tıkanıklığı sorunlarınızda kimyasal lavabo açıcılar kullanmamanızdır. Bahse konu kimyasallar derhal tıkanıklığın açılmasında işinize yarayacaktır. Fakat kimyasallar gider borularına zarar vereceği için ilerleyen dönemde daha büyük sorunlarla karşılaşacaksınız. Bu da ekstra bir iş olduğu gibi ilave bir masraftır. Hiç kimse bu tür büyük sorunlarla karşılaşmak istemez. Bu nedenle kimyasal lavabo açıcı kullanma konusunda kararlı olmanızı tavsiye ediyoruz.

Başakşehir Gider Açma

Gider açma işlemi için öncelikle sorunun çok doğru tespit edilmesi gerekir. Sorunun doğru tespit edilmesi yapılan işlemin en fazla dikkat edilmesi gereken aşamasıdır. Firmamızın elinde bulunan kameralı tıkanıklık tespit cihazı sayesinde sorunun kaynağı doğru şekilde tespit edilmektedir.

Elimizde bulunan kameralı tıkanıklık tespit cihazını öncelikle gider hattına gönderiyoruz. Gider borusunun hangi noktasında arızanın bulunduğunu tespit ederek gider açma işleminin nasıl yapılacağını belirliyoruz. Cihazın görüntü ünitesi sayesinde sorunun kaynağını sizin de görmenizi sağlıyoruz. Başakşehir tıkanıklık açma işlemine yapılan tespit ışığında başlıyoruz.

Gider açma işleminde kullandığımız diğer bir modern teçhizat da robotlu tıkanıklık açma cihazıdır. Söz konusu cihaz, evde herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan giderin açılmasını sağlayacaktır.

Yapılan tüm tesisat işlemlerinde kırma dökme işlemlerinin olmaması çok önemlidir. Bu işlemler yapılırken kırma yapılması evde moloz oluşmasına neden olacaktır. Söz konusu durum da ev sahibi için ekstra bir külfettir. Hakan Altyapı Tesisat olarak Başakşehir tıkanıklık açma işlemlerinde müşterilerimizin hassasiyetinin farkında olarak en iyi hizmeti veriyoruz.