Bahçeşehir tıkanıklık açma olarak hizmet veren kurumumuz, giderlerde çeşitli nedenler dolayısıyla meydana gelen tıkanıklıkların profesyonel şekilde açılmasına yardımcı olmaktadır. Tıkanıklıklar genel olarak yabancı cisimlerin giderlere girmesi dolayısıyla oluşmaktadır. Giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar, çoğu zaman geçici çözümler yardımıyla ortadan kaldırılmaktadır. Örneğin en sık rastlanan tabloda, kişiler pompa aracılığıyla ya da gidere şiş sokarak tıkanıklığı açmayı hedeflemektedir. Ancak bu çözümler belki ilk etapta işe yarıyor olsa da, sonradan daha büyük bir problemi beraberinde getirebilir. Kişi giderlerin bu şekilde zorlanması dolayısıyla, giderlerin zarar görmesi problemi ile karşı karşıya kalabilir. Ekstra tadilat sorunları ortaya çıkabileceği gibi, giderlerin geri tepmesi ve boruların patlaması gibi durumların oluşabileceğini de unutmamakta fayda vardır.

 

Bahçeşehir tıkanıklık açma olarak hizmet veren kurumumuzda, kameralı aparatlar aracılığıyla tıkanıklık açma hizmetinden faydalanılmaktadır. Kameralı aparatlar yardımıyla tıkanıklıkların nerede olduğu ve neyden kaynaklandığı ile ilgili bilgiler alınır. Daha sonra tıkanıklık eğer parçalanarak su ile gidecekse, cihaza buna göre aparat takılır. Eğer tıkanıklık eritilerek gidecekse, ilaçlama yöntemiyle tıkanılığı oluşturan parça eritilir. Fakat bu ilaç tesisata ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Eğer tıkanıklık parçalanma ya da eritme yöntemi ile ortadan kalkmayacak nitelikteyse, bu durumda tıkanıklığı oluşturan parça direkt olarak cihaz aracılığıyla borulardan çıkarılmaktadır. Yani herhangi bir tesisat açma durumu söz konusu değildir ve buna bağlı tadilata herhangi bir gereksinim olmamaktadır. Ayrıca ekstra temizliğe ihtiyaç olmamaktadır.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma Hizmeti

Bahçeşehir tıkanıklık açma olarak hizmet veren kurumumuzda, en yoğun tercih edilen hizmetlerden bir tanesi, Bahçeşehir lavabo tıkanıklığı açma hizmeti olmaktadır. Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkların ekstra temizlik sorunu oluşturmaksızın açılmasına yardımcı olmaktadır. Kişilerin tercih edebilecekleri en temiz ve en konforlu tıkanıklık açma hizmetini sağlayan kurumumuz, bu anlamda profesyoneldir. Bu anlamda kişiler gönül rahatlığıyla kurumumuzu tercih edebilir. Bahçeşehir lavabo açma hizmetini sağlayan personellerimiz, uzman, tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

 

Bahçeşehir tıkanıklık açma olarak hizmet veren kurumumuzda, yine yoğun tercih edilen hizmetlerden bir tanesi Bahçeşehir tuvalet tıkanıklığı açma hizmetidir. Tuvalete atılan yabancı atıkların tuvalet giderlerinde birikmesi sonucu oluşan tıkanıklıklar, eğer doğru zamanda ortadan kaldırılmazsa, çok tehlikeli olabilmektedir. Bahçeşehir tuvalet açma olarak hizmet veren kurumumuz, özellikle bu hizmet için mutlaka boş bir randevu bırakmaktadır. Sebebi bu hizmetin gerçekten aciliyet gerektirmesi ve aynı gün çözülmesinin elzem olmasıdır.

Bahçeşehir Mutfak Gideri Açma

Bahçeşehir tıkanıklık açma olarak hizmet veren kurumumuzda, yine yoğun tercih edilen hizmetlerden bir tanesi Bahçeşehir mutfak gideri açma hizmeti olmaktadır. Mutfak giderlerinin geçici yöntemler aracılığıyla ortadan kaldırılması, kişilerin daha büyük sorunlarla karşılaşmasına da sebebiyet verebilmektedir. Mutfağın kullanılamaması ya da içindekilerin ciddi zararlar görmesi gibi durumlar oluşabilmektedir. Kişilerin bu hizmeti profesyonel kuruluşlardan almaları elzemdir.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, mutfak gider açma, tıkalı gider açma, kırmadan pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, vidanjör hizmetleri gibi diğer tüm tıkanıklık açma hizmetlerini de vermektedir.