Yaşam alanınızdaki tıkanıklık problemlerinin kısa sürede giderilmesini istiyorsanız Bahçelievler tıkanıklık açma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde oluşan tıkanıklık problemleri zaman zaman can sıkıcı boyutlara ulaşabilir.

Yaşam alanlarında tıkanıklık probleminin baş göstermesi demek, söz konusu mekânların belli bir süre kullanılamaması demektir. Bu da yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetlerin habercisi olmaktadır. Çeşitli olumsuzluklarla karşılaşmamak adına yaşanan tıkanıklıklarda derhal firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık denildiğinde akla özellikle tuvalet, banyo ve mutfak gibi alanlardaki gider hatları gelmektedir. Söz konusu alanlar belli başlı tıkanıklık alanları arasındadır. Bu alanlar yaşam alanlarının temel kullanım yerleridir. Bahse konu alanlarda tıkanıklık sorunlarının oluşması demek, neredeyse yaşam alanının tamamen kullanılamaması demektir.

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık sorunları arasında kuşkusuz en can sıkıcı olan tuvaletin tıkanmasıdır. Tuvalet tıkanıklığı, yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetler yaşattığı gibi hijyen anlamında da can sıkıcı bir durumdur. Evdeki tuvaletin kullanılamamasının ne kadar büyük bir problem olduğunu hayal edin.

Tuvaletteki gider hattının tıkanması, tuvalet giderine gönderilen giderin borulardan ilerleyememesi demektir. Bahçelievler tıkanıklık açma işlemi esnasında tuvalet tıkanıklığına neden olan sebeplerin aşağıdaki nedenler olduğunu görüyoruz.

  •  Çeşitli işçilik hataları
  • Tuvalet giderine atılan yabancı cisimler
  •  Suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıtlarının kullanılması

Temel anlamda tuvalet tıkanıklığının temelinde yukarıda sayılan nedenler yer alır. Fakat sorun ne kadar büyük olursa olsun firma olarak soruna kısa sürede çözüm bulabiliyoruz. Hakan Altyapı Tesisat olarak Bahçelievler tıkanıklık açma işlerinizde en iyi firma olduğumuzu gururla iddia ediyoruz.

Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık sorunlarından biri de lavaboların tıkanmasıdır. Mutfak lavabolarının tıkanmasının temel nedenlerinin başında mutfak giderine gönderilen yağ kalıntıları gelmektedir. Yağ kalıntıları gider hattının belli bir noktasına kadar ilerlemektedir. Belli bir noktada kalan bu kalıntılar sertleşerek en küçük bir su giderinin dahi ilerlemesini mümkün kılmaz. Bu da mutfak giderinin tıkanması demektir.

Lavabo tıkanıklığının yaşandığı noktalardan biri de tuvalet ve banyodaki lavabolardır. Bahçelievler tıkanıklık açma işlemi ile lavabo tıkanıklığı nerede olursa olsun firmamızla çalıştığınızda bu sorunlardan kısa sürede kurtulursunuz. Banyo ya da tuvaletteki lavaboların tıkanmasının temel nedeni lavabo giderine atılan jilet, saç, kıl kalıntılarıdır. Söz konusu yabancı cisimler de gider hattında belli bir süre ilerleyerek belli bir noktada tıkanma gerçekleşir.

Bahçelievler tıkanıklık açma işlemi ile kısa sürede lavabo tıkanıklığı sorunu giderilir. Yaptığımız son derece modern uygulamalar ile sorunun kısa sürede, pratik bir şekilde giderilmesini sağlıyoruz.

Bahçelievler Gider Açma

Gider açma işlemi baştan sona kadar profesyonel nitelikte yapılması gereken bir iştir. Bahçelievler tıkanıklık açma işleminin her aşamasında modern hizmet anlayışı ile gerekli müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Gider açma işleminde son derece modern teçhizatlardan istifade ediyoruz. Söz konusu teçhizatların başında kameralı tıkanıklık tespit cihazı yer almaktadır. Söz konusu cihaz, gider hattına gönderilerek kısa sürede tıkanıklığın hangi noktada olduğunu gösterir. Bu sayede herhangi bir şekilde kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan sorunun çözülmesi sağlanır.
Bahçelievler tıkanıklık açma işlemi esnasında arızanın doğru tespit edilmesi çok önemlidir. Firma olarak doğru tespit yaparak noktaya müdahale gerçekleştiriyoruz. Kamera ile tespit edilen tıkanıklık robotlu tıkanıklık açma uygulaması ile herhangi bir kırma dökme işlemi olmadan giderilir.

Gider açma işlemi esnasında kırma işleminin yapılmaması müşterilerimiz adına çok büyük bir avantajdır. Ekstra bir maliyet ve iş yükü olmaksızın bu sorunun giderilmesi sonucunda aynı problemin tekrar yaşanma ihtimali büyük oranda düşmektedir.