Bağcılar vidanjör firması olarak karşılaştığınız tüm tıkanıklık sorunlarını en kısa sürede çözmeye hazırız. Firmamız, sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırmanın yanında, kullandığı modern teçhizat sayesinde pratik çözümler üretme konusunda da taleplerinize cevap verecek yeterliliktedir.

Tesisat sektöründe öncü firmalar arasında bulunan firmamız, yılların birikimi ile acil vidanjör ihtiyaçlarınıza optimum çözümleri üretir. Üretilen pratik çözümler sayesinde müşteri memnuniyetinin de artırılması hedeflenir.

Bina ve inşaat alanlarında zaman zaman büyük tıkanıklık sorunları ortaya çıkabilir. Genel olarak binanın ana giriş hattından kaynaklı olan bu sorunların çözümü için vidanjör ya da kuka hizmetine ihtiyaç vardır. Siz de bu tür ihtiyaçlarınız için web sayfamızdaki iletişim numaralarından Bağcılar vidanjör firmamıza ulaşabilirsiniz.

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Tesisat ve tıkanıklık açma işlemlerinde hayati öneme sahip olan araçlardan biri de vidanjördür. Bağcılar vidanjör olarak elimizde bulunan araçlarda vidanjör ve kuka hizmeti verilmektedir. Söz konusu vasıtaları tıkanıklık açma işlemlerinde kullanmak için aşağıdaki işlevlerini bilmekte fayda vardır.

Binanın ana gider hattında yaşanan tıkanıklıkların vakumlama yöntemi ile çekilmesinde,
Sel benzeri doğa olaylarından sonra gider hatlarına çöp, çamur ya da kum gibi maddeler dolabilir. Bunların temizlenmesinde,
Gider hattının yetersiz kalmasından dolayı foseptik çukurunun sürekli dolması durumunda,
Binanın inşa safhasında yapılan mühendislik ve ustalık hatalarından kaynaklı olarak tıkanıklıkların meydana gelmesinde,
Foseptik çukurunun binanın temel kotasından yukarıda olması durumunda vidanjöre ihtiyaç duyulur.

Siz de en yakın vidanjör firmasından yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bağcılar vidanjör olarak günün her saati ulaşılabilir olan firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz. Talebinizin alınmasını müteakip kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelecektir. Uygulanan pratik yöntemler sayesinde kısa sürede soruna çözüm bulunacaktır.

Kuka Ne İşe Yarar?

Bağcılar vidanjör olarak müşterilerimize sunduğumuz imkânlardan biri de kuka hizmetidir. Vidanjör araçlarımızda bulunan kuka ile de tıkanıklık sorunlarının ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Özel vidanjör ihtiyaçlarınızda kukanın sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Bina ana gider hattında tıkanmaya neden olan büyük boyutta yabancı cisimler varsa,
Oluşan tıkanıklığın tazyik ile giderilmesi mümkünse,
Gider hattındaki yabancı maddelerin parçalanarak dışarı atılması hedefleniyorsa,
Basınç etkisi ile tıkanıklığın açılacağı düşünülüyorsa kukaya ihtiyaç duyulur.

Kuka ile tıkanıklığa müdahale edilmesinden sonra vidanjör ile de pisliğin çekilmesi ihtiyacı doğabilir. Vidanjör aracının deposuna alınan yabancı cisim ve pislikler, ilgili yönerge esaslarına göre belediye tarafından tahsis edilen bölümlere dökülür. Bağcılar vidanjör firmasının elinde bulunan tüm araçlar ihtiyacınızı karşılamaya yönelik geliştirilmiş araçlardır. Bu kapsamda talepleriniz en iyi şekilde çözülecektir.

Kanalizasyon Açma İşleminde Kullanılan Teknikler Nelerdir?

Yaşam alanlarında ortaya çıkan atık sular kanalizasyon denilen atık su toplama kuyularında toplanır. Burada toplanan pis suların şehir kanalizasyon hattına ulaşamaması durumunda tıkanıklık meydana gelir. Bağcılar vidanjör firması olarak bu tür sorunlara etkin şekilde müdahale edilmesi gerekir.

Kanalizasyona hattında tıkanıklık meydana gelmesi durumunda belli bir süre sonra yaşam alanlarındaki lavabo ve tuvaletlerden pis koku gelmeye başlayacaktır. Bunun yanında söz konusu mekânlar kullanılamaz duruma gelecektir. Soruna acil vidanjör hizmeti ile müdahale edilmezse sorun daha da büyüyecektir.

Yaşam alanlarınızdaki tıkanıklık sorunlarına daireden müdahale ile çözüm bulunmuyorsa sorun, bina ana gider hattından kaynaklıdır. İnşa safhasında yapılan ustalık hataları ya da mesken sahiplerinin yanlış kullanımı sorucunda kanalizasyon hattı tıkanabilir. Dairede yaşanan tıkanıklık sorunlarına nazaran kanalizasyon tıkanıklıkları daha profesyonel şekilde çözülmesi gereken sorun sahalarıdır. Bağcılar vidanjör hizmeti ile sorunun büyüklüğü ne olursa olsun kısa sürede soruna çözüm bulunur.

Kanalizasyonların Tıkanma Nedeni Nedir?

Bağcılar vidanjör firması olarak kanalizasyonun genel olarak tıkanma nedenlerinin aynı sorunlar olduğunu görüyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki uygunsuz durumlarda kanalizasyonun tıkanma sorunu ile karşılaşılabilir.

Bina sakinlerinin gider hattına çocuk bezi, suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı ya da oyuncak benzeri maddeler atması,
Binanın foseptik çukurunun yeterli derinlikte olmaması,
Binanın gider hattına kum, çamur gibi maddelerin dolması ve buna benzer durumlarda kanalizasyon tıkanabilir.

Yukarıdaki problem sahalarının yanı sıra binanın yapım aşamasında yapılan hatalardan kaynaklı olarak da kanalizasyon tıkanıklıkları meydana gelebilir. Bağcılar vidanjör olarak sorunun kaynağı ne olursa olsun firma olarak bunlara çözüm bulma yetisine sahibiz. Vidanjör kiralama hizmeti ile sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Kanalizasyon Tıkanıklığının Giderilmesinde Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Bağcılar vidanjör firması olarak sizlere modern cihazlar kullanarak cevap veriyoruz. Bu kapsamda kullandığımız araç gereçlerin başında vidanjör ve kuka aracı gelir. Bunun yanında görüntülü tıkanıklık açma cihazlarımız ile sorunun kaynağını doğru şekilde buluyoruz.

Vidanjör fiyatları ise bütçenize uygun fiyat aralığındadır. Karşılaştığınız tıkanıklık sorunlarında firmamızı arayarak kısa sürede sorundan eser kalmamasını sağlayabilirsiniz. Bağcılar vidanjör firması olarak sizlere en iyi hizmeti verme noktasında her türlü gayreti sarf ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyor, buna göre hareket ediyoruz.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.