Avcılar vidanjör olarak sizlere sorunsuz şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamızdan atık su ya da foseptik temizliği, kanal temizliği ve kanalizasyon açma işlemleriniz için istifade edebilirsiniz. Sektörde üstün bir tecrübeye sahip olan firmamız, gerekli yetki belgelerine sahip olarak atık su arıtma tesisine olan bağlantıları ilgili kanallara dökme yetkisine sahiptir.

Müşterilerimize, kimyasal nitelikte olan atıkların arıtma tesislerinde bertaraf edilmesi ve dökülmesi hizmetinin yanında İstanbul ve çevresine her türlü acil vidanjör hizmetini sunuyoruz. Deneyimli, uzman ekibimiz ve modern araçlarımız ile altyapılardaki sorunları tümüyle ortadan kaldırıyoruz. Yapılan işlem ile aynı sorunun tekrarlanmamasına yönelik de gerekli tedbirleri alıyoruz.

Avcılar vidanjör olarak çağın gereklerine uygun şekilde dizayn edilen ekip ve araçlarımızla kanal temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek su basıncı ve vakum teknolojisinin bir arada olduğu araçlarımız, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek niteliktedir.

Vidanjör Ne Demektir?

Vidanjör, endüstriyel ya da evsel atıkların depolandığı çukurların boşaltılmasını sağlayan araçlardır. Söz konusu araçlar, gerekli vakumlama işlemi ile tıkalı kanal ve boruların pratik şekilde açılmasını sağlar.

Yaşam alanlarında bulunan tuvalet ve benzeri özel alanlardan kaynaklı, kanalizasyon hattında tıkanma meydana gelebilir. Yaşanan sorunun kısa sürede ortadan kaldırılması elzemdir. Sorunun giderilmediği her dakika sorun daha da büyüyecektir. Avcılar vidanjör firması ile irtibata geçtiğinizde sorun daha fazla büyümeden ortadan kalkacaktır. Söz konusu hizmet ile gider kanalları açıldığı gibi sağlıklı yaşam koşullarının oluşması için gerekli ortam hazırlanır.

Hangi Durumlarda Avcılar Vidanjör Hizmeti Almalısınız?

Avcılar vidanjör olarak hizmet alanımız oldukça geniş boyutlardadır. Evlerden inşaatlara, özel işletmelerden fabrikalara kadar birçok alanda vidanjör ihtiyacı hâsıl olabilir. Aşağıdaki durumlar ortaya çıktığında vidanjör kiralama hizmetinden yararlanmanız gerekir.

Atık suların bakliye edilmesi
Kanal ve borulardaki tıkanıklıkların giderilmesi
Kanalların temizlenmesi
Kanalizasyon sistemlerindeki tıkanıklıkların giderilmesi
Logarda yaşanan tıkanıklıkların yok edilmesi
Banyo, tuvalet ya da mutfak gibi gider hatlarında yaşanan tıkanıklıkların yok edilmesi
Gider kokularının rahatsız edici boyutlara ulaşması
Foseptik çukurlarının boşaltılması ve foseptiğin iç kısmının temizlenmesi
Atık depolama havuzlarının ve kuyularının boşaltılması ve temizlenmesi

Yukarıdaki ihtiyaçlarınızın oluşması durumunda vakit kaybetmeden web sitemizde bulunan irtibat numaralarından Avcılar vidanjör firmasına ulaşabilirsiniz. Tıkanıklıkların tespit edilmesi, giderilmesi ve atıkların uygun şekilde temizlenmesi için firmamızdan en etkin desteği alabilirsiniz. Firma görevlilerimiz, modern araçlar vasıtasıyla sorunu kısa sürede ortadan kaldıracaklardır.

Özel Vidanjör Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Avcılar vidanjör firması olarak elimizde bulunan modern araçlarla sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Faaliyetlerimiz esnasına kırma, kazma ya da dökme gibi işlemler yapılmaz. Bu sayede insanların rahatsızlık duyacağı faaliyetlerden uzak durulur. Ufak çaplı kanal ya da borulardaki tıkanıklıklar, robot cihaz yardımıyla tespit edilir. Yapılan uygulama ile kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması mümkündür.

Tıkanıklığın yaşandığı bölgedeki atıklara ilk etapta basınçlı su ile müdahale edilir. Yumuşayan katı açıklar sürüklenerek vakumlanır ve gider hattı temizlenmiş olur. İnsan sağlığı ve çevre için zararlı olan bakteriler ortadan kaldırılarak zararsız hale getirilir. Söz konusu zararlılar vidanjör tankına aktarılarak ilgili yönetmelik esaslarına göre Avcılar vidanjör hizmetleri tarafından uzaklaştırılır. Vidanjör ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih ederek aşağıdaki avantajların sizi beklediğini görebilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarına uzman personel tarafından müdahale edilir.
Modern araçlar tarafından verilen vidanjör ve kuka hizmetini bir arada bulabilirsiniz.
Tıkanıklık sorununun kısa sürede ortadan kalkması sağlanır.
Cazip fiyat avantajından istifade ile verilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Firmamızdan sorunun tekrarlanmamasına yönelik gerekli tedbirlerin alınması yönünde de tavsiyeleri dinleyebilirsiniz.

Vidanjör Ücreti Nedir?

Vidanjör kiralama ücretleri, yapılan işlemin büyüklüğüne göre değişir. En sağlıklı bilgiyi Avcılar vidanjör firmamızı arayarak alabilirsiniz. Firma görevlilerimiz size her türlü hizmet alanında destek sağlayacağı gibi fiyat konusunda da gerekli desteği vereceklerdir.

Vidanjör hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetten, yağmur sonrası oluşan çamur, kum gibi birikintilerin çekilmesi için de yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, şehir altyapı sorunlarından kaynaklı olan logar taşmaları ve kötü kokuların ortadan kaldırılması işlemlerinde de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Lavabo ve tuvaletlerde yaşanan kötü kokular, boru ve kanallardaki tıkanıklık ve daralmaların işaretidir. Henüz tam olarak tıkanmamış olsalar dahi, yaşam alanlarında meydana gelen bu tür sorunların kaynağı, bina girişlerindeki gider kanalları olabilir. Avcılar vidanjör hizmetinden istifade ile bu tür sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Giderin tıkanması durumunda vidanjör ve kuka ihtiyacı doğabilir. Avcılar vidanjör olarak elimizde bulunan modern araçlarda her iki işlem de gerçekleştirilir. İnşaat aşamasında yapılan mühendislik ve ustalık hatalarından ya da kullanıcı hatalarından kaynaklı olan tüm sorunlar, firmamızın sizlere sunduğu imkânlar sayesinde ortadan kaldırılır.

Siz de vidanjör ihtiyacınız için profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız Avcılar vidanjör ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız, kısa sürede sorunu ortadan kaldıracaktır. Faaliyetin her aşamasında Avcılar vidanjör firmasının farkını hissedebilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.