Her türlü tıkanıklık problemlerinizi Avcılar tıkanıklık açma firmamızı arayarak giderebilirsiniz. Hakan altyapı Tesisat olarak her türlü teknolojik ekipmana sahip, sektörün öncü kurumları arasındayız. Verdiğimiz hizmet alanında önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin aldığı hizmet sonrasında aynı problemle tekrar karşılaşmaması bizim için çok önemlidir. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde firma hedeflerine ulaşma konusunda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Ev ya da işyerlerinde tuvalet, lavabo, banyo ya da buna benzer alanlardaki tıkanıklık problemleri şu sebeplerle ortaya çıkabilir.

• Gider hattına suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıdı ya da peçete atılması
– Gider hattına büyük boyutta olan çocuk bezi gibi malzemelerin atılması
• Çocukların, tuvalete oyuncak gibi, giderden ilerlemesi mümkün olmayan malzemeleri atması
– İnşaat esnasında yapılan plan hatalarından kaynaklı tıkanıklıklar

Yukarıdaki durumlar söz konusu olduğunda lavabo ya da tuvalet kısa sürede tıkanacaktır. Tıkanıklığın açılması için de profesyonel firma desteğine ihtiyaç vardır. Avcılar tıkanıklık açma firması olarak sorun ne kadar büyük olursa olsun kısa sürede sorunun çözülmesini sağlama imkânına sahibiz.

Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık problemleri arasında karşılaşılan en can sıkıcı durum tuvalet tıkanıklığıdır. Tuvaletin tıkanması durumunda evde kötü koku ve hijyen problemi baş göstereceği gibi ciddi mağduriyetler de söz konusu olacaktır. Tuvalet, ev ya da işyerinin en sık kullanılan bölümleri arasındadır. Burasının tıkanması durumunda acilen müdahale edilmesine ihtiyaç vardır.

Hakan Altyapı Tesisat olarak ev ya da işyerinizdeki tuvalet tıkanıklığı probleminize kısa sürede çözüm sunuyoruz. Avcılar tıkanıklık açma işlemini elimizde bulunan ekipmanlar sayesinde en pratik şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işlemin hiçbir aşamasında kırma dökme gibi işlemlerle müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Eski nesil tıkanıklık açma işlemlerinde fayansların kırılması ile tıkanıklık sebepleri araştırılırdı. Bu da müşteriler için ekstra bir maliyet ve ekstra bir zaman kaybı demekti. Avcılar tıkanıklık açma işlemlerinin hiçbir aşamasında kırma dökme işlemine ihtiyaç kalmaz. Bunun en önemli nedeni de tuvalet tıkanıklığı açma işlemi esnasında her türlü modern teçhizattan istifade etmemizdir.

Elimizde bulunan kameralı tıkanıklık açma ekipmanı ile sorunu kısa sürede tespit edip tıkanıklığın nerede olduğunu buluyoruz. Sonrasında yapılan robotlu tıkanıklık açma işlemi ile sorunu bir daha yaşanmamak üzere çözüyoruz.

Avcılar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavaboların da sıklıkla tıkandığına şahit oluyoruz. Mutfak lavaboları genellikle yağ kalıntılarının gidere gönderilmesi sonucunda tıkanır. Söz konusu kalıntılar gider kanalındaki pimaşın etrafında kalıntılar oluşturur. Bu kalıntılar zamanla katı hale gelerek borunun tıkanmasına neden olur. Tıkanan lavabodan gönderilen su da borudan geçemez. Hal böyle iken tıkanıklıktan kaynaklı ev ortamında ciddi mağduriyetler söz konusu olabilir. Avcılar tıkanıklık açma işlemi ile bu tür sorunları problem olmaktan çıkarıyoruz. Kısa sürede sorunu gidererek daha büyük mağduriyetler oluşmasının önüne geçiyoruz.

Avcılar Gider Açma

Gider açma problemi ile karşılaşıldığında müşterilerimize yaptığımız tavsiyelerin başında tıkanıklık sorununda hemen kimyasal madde kullanılmamasıdır. Tıkanıklığa karşı kullanılan kimyasal lavabo açıcılar tıkanıklığı kısa sürede açmakla birlikte gider borusunun zarar görmesine neden olur. Bu da ilerleyen süreçte çok daha büyük problemlerin oluşması demektir. Büyük problemlerle karşılaşmamak adına öncelikle müşterilerimize kimyasal lavabo açıcılardan uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.
Kameralı ve robotlu gider açma uygulaması ile her türlü gider açma işlemini sorunsuz ve kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Siz de gider ve tıkanıklık açma işleminde kırma dökme işi olmasın diyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Web sayfamızdaki iletişim numaralarından bize ulaştığınızda kısa sürede uzman ekibimiz adresinize yönlendirilir. Avcılar tıkanıklık açma işlemleriniz için her zaman hizmetinizdeyiz.