Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması ile tüm tıkanıklık sorunlarına pratik şekilde çözüm geliştirebilirsiniz. Firmamız, tesisat alanında kendini kanıtlamış, sektörün öncü işletmelerinden biridir.  

Yaşam alanlarının belli bölümlerinde zaman zaman tıkanıklık sorunlarının baş göstermesi çok normaldir. Tıkanıklık nedenleri arasında genel olarak kullanıcı hataları gösterilir. Bunun yanında binanın inşaat safhasında yapılan ustalık hatalarından kaynaklı olarak da lavabo tıkanıklığı sorunları yaşanabilir.  

Her ne aşamada olursa olsun Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması ile lavabo tıkanıklığı sorunlarına kısa sürede çözüm geliştirebilirsiniz. Bu kapsamda firmamız elinde bulunan personel ve teçhizat sayesinde kolay tıkanıklık sorunlarına kolay müdahale edebilme kabiliyetine sahiptir.  

Siz de tıkanıklık sorunlarınız için web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayarak tıkanıklık sorunlarına çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması uzman personeli kısa sürede adresinize gelerek tıkanıklık sorununuza en optimum çözümü geliştirebilirsiniz.   

Avcılar Tıkalı Lavabo Açma 

Yukarıda da belirtildiği gibi tıkanıklık sorunlarının genel olarak oluşma nedeni kullanıcı hatalarıdır. Yaşam alanındaki kişilerin lavaboya yabancı madde atması ya da suda erime özelliği olmayan maddelerin giderden gönderilmeye çalışılması durumunda tıkanıklık yaşanır.  

Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması olarak tıkanıklığın en çok yaşandığı bölüm olarak mutfak lavabolarının tıkanması tespit yapılmıştır. Mutfak lavabolarının tıkanmasının temel nedeni lavaboya dökülen atık yağlardır. Yaşam alanlarında bulunan gider hatları, atık yağları göndermeye yönelik yapılmamıştır. Bu nedenle lavaboya dökülen atık yağlar gider borularının çeperlerinde tabaka oluşturur. Bu tabaka katı bir hal alarak gider hattından suyun ilerlemesini engeller. Bu da doğal olarak tıkanıklığa neden olur.  

Mutfak lavabolarındaki tıkanıklığı açmak için öncelikle kendiniz soruna müdahale etmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için de kullanılacak en pratik ekipman, lavabo pompasıdır. Pompa ile gider hattında basınç oluşturularak giderin açılması sağlanabilir. Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması olarak pompa ile açamadığınız lavabolara, lavabo açma teli ile müdahale etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu tel ile gider bağlantı borusunda kalan pisliklerin gider hattına iletilmesini sağlayabilirsiniz.       

Avcılar Tıkanan Lavabonun Açılması 

Tıkanıklığın sıklıkla yaşandığın bölümlerden biri de banyo lavabolarıdır. Tıraş olma esnasında gider hattına gönderilen kıl ve tüy kalıntıları ya da buna benzer maddeler lavabonun tıkanmasına neden olabilir.  

Banyo ya da tuvalet lavabolarının tıkanma sorunlarına da kendiniz müdahale edebilirsiniz. Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması olarak bu sorunlara da pompa ve lavabo açma teli ile müdahale etmeyi tercih edebilirsiniz.  

Lavabo tıkanıklığı sorunlarına müdahale etmek için lavabo açıcı kimyasal kullanımını da tercih edebilirsiniz. Söz konusu kimyasallar kısa sürede lavabonun açılmasını sağlar. Fakat bu güçlü kimyasalların gider açma özelliği olduğu gibi gider hattındaki borulara zarar verme özelliği de vardır. Bu nedenle Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firması olarak tıkanıklık sorunlarınıza kimyasal müdahalesini tavsiye etmiyoruz.  

Kırma İşlemi Olmaksızın Tıkanıklığın Açılması 

Firmamız, elinde bulunan modern ekipmanlar ile lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza kısa sürede çözüm geliştiren bir firmadır. Bu kapsamda öncelikle kameralı tıkanıklık açma uygulaması ile sorunun gider hattının hangi noktasından kaynaklandığını tespit ediyoruz.  

Tıkanıklığın doğru şekilde tespit edilmesini müteakip robotlu tıkanıklık açma uygulaması ile sorunun çözümünü sağlıyoruz. Kullanılan ekipman, kısa sürede tıkanıklığın açılmasını sağladığı gibi çözümün kalıcı olmasını da sağlar.  

Hakan Altyapı Tesisat olarak yaptığımız tüm tıkanıklık açma işlemlerinde kırma dökme işlemi yapmıyoruz. Avcılar lavabo tıkanıklığı açma ile yapılan tüm işlemler profesyonel niteliktedir. Bu sayede ilave bir külfetle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Siz de profesyonel hizmet için bize ulaşabilirsiniz.   

Avcılar Lavabo Tıkanıklığı 

Avcılar lavabo tıkanıklığı firması, sektörde kendini kanıtlamış öncü firmalar arasındadır. Bu kapsamda tüm tıkanıklık sorunlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. Tıkanıklık sorunları zaman zaman kendiniz giderebileceğiniz kadar küçük sorunlardır. Fakat kimi durumlarda da soruna profesyonel şekilde müdahale edilmesine ihtiyaç vardır. Bunun için de gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.  

Tıkanıklık sorunlarında, tıkanıklığın yaşandığı bölüm kullanılamaz hale gelirken bir kısım mağduriyetler de söz konusu olabilir. Yaşanan mağduriyetlerin başında lavabonun kullanılmaması gelir. Bunun yanında lavabodan belli bir süre sonra koku gelmeye başlayacaktır. Bu da doğal olarak yaşam alanlarında hijyen sorununa neden olacaktır. Hijyenik koşullarda lavabonun kullanılması için lavabo kullanım prensiplerine dikkat edilmesi gerekir. Bunun için de aşağıdaki prensiplere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.  

  • Lavabonun kullanımında gider hattına süzgeç takabilirsiniz.  
  • Lavabonun gider hattından ilerlemesi mümkün olmayan maddeleri kesinlikle lavaboya atmayın.  
  • Lavabonun tıkanma nedenlerini iyi analiz ederek buna göre kullanımı tercih edin.  
  • Kendi kendinize gideremeyeceğiniz sorunlar için Avcılar lavabo tıkanıklığı açma firmasından destek alın.