Yaşam alanlarında yaşanan tıkanıklık sorunlarında, vidanjör ihtiyacı hâsıl olabilir. Bu kapsamda Arnavutköy vidanjör firması ile irtibata geçerek soruna kesin çözümler bulabilirsiniz.
Günümüzde tesisat sorunları kimi durumlarda can sıkıcı boyutlara ulaşabilir. Gider hattının istenen mühendislik projelerine uygun şekilde yapılmaması ya da ustalık hatalarından kaynaklı olarak tıkanma sorunları ortaya çıkabilir. Bunun yanında insanların bilinçsiz şekilde gider hattını kullanması durumunda da tıkanma sorunları ile karşılaşılması söz konusu olabilir.

Tıkanıklık sorunları ile karşılaşıldığında öncelikle yaşam alanındaki meskende sorunun olup olmadığı araştırılır. Dairede sorunun olmadığına kanaat getirilirse logar ve foseptik kuyusunda tıkanma olup olmadığı kontrol edilir. Dairenden kaynaklı olmayan sorunların, bina ana girişindeki kanalizasyon hattından kaynaklı olduğu aşikârdır. Bu durumda sorunun çözülmesi için vidanjöre ihtiyaç duyulur. Arnavutköy vidanjör hizmeti veren firmamız, kısa sürede ve pratik uygulamalar ile sorunun çözülmesini sağlar.

Vidanjör ve Kuka Nedir?

Tıkanıklık sorunlarında adını sıkça duyduğumuz kavramlardan ikisi vidanjör ve kukadır. Her iki araç da tıkanıklığın giderilmesinde hayati öneme sahip olan ürünlerdir. Arnavutköy vidanjör firması olarak araçlarımız her iki işlevi de karşılar niteliktedir. Bu kapsamda firmamızdan destek alarak her türlü tıkanıklık sorununun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Acil vidanjör ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak kısa sürede soruna müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz. Peki, vidanjör nedir? Vidanjör, her çeşit sıvı, çamur, balçık, kum gibi yabancı maddeleri foseptik ve benzeri çukurlardan çekerek tanker sistemine depolayan araçlardır. Söz konusu araçlar ilk ortaya çıktığı zaman maden enstitüsünde çamur ve bulamacın farklı noktalara transfer edilmesinde kullanılırdı. Fakat günümüzde tesisat ve tıkanıklık işlemlerinin olmazsa olmaz araçları arasındadır.

Tıkanıklık işlemlerinde kullanılan araçlardan biri de kukadır. Söz konusu cihaz da tıkanıklıkların giderilmesinde son derece etkilidir. Kuka, basınçlı su kullanılarak gider hattının açılmasını sağlayan araçlardır. Arnavutköy vidanjör firması araçlarında vidanjör ve kuka işlevi aynı araçlarla görülebilir.

Kuka Ne İşe Yarar?

Kuka, yukarıda da bahsettiğimiz gibi tıkanıklık açma işlemlerinde yaygın olarak kullanılan araçlardan biridir. Arnavutköy vidanjör firması olarak söz konusu aracın aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Yeterli miktarda basınç ile en sert cisimler dahi gider hattında parçalanabiliyor.
Oluşturulan yüksek basınç sayesinde atık su borularının içleri dahi etkin şekilde temizlenir.
Kukada bulunan basınçlı hortum ve başlığın ucunda bulunan nozul başlık sayesinde gider hattı kolayca temizlenebilir.
Temizleme işlemi esnasında gider borularına zarar verilmez.
Suyun basıncı istenen oranda ayarlanabilir.
Boruların içinde yabancı cisimlerin parçalanması ile birlikte sıra, vidanjör başlığının kullanımına gelir.
Kuka tarafından parçalanan yabancı cisimler, vidanjör başlığı sayesinde vakumlanır.
Bina içindeki pimaş borularının temizlenmesi için de bu işlem uygulanır. Fakat kullanılan araç ve cihazlar çok daha küçüktür.
Yapılan işlem sonrasında gider hattı tamamen temizlenmiş olur.

Arnavutköy vidanjör olarak elimizde bulunan modern araçlardan azami şekilde istifade ediyoruz. Vidanjör ve kuka hizmetini aynı anda alabildiğimiz araçlarımızdan verimli hizmet alabilirsiniz. En yakın vidanjör firmasından yararlanmak için vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kanal Açma Faaliyetinde Hangi İşlemler Yapılır?

Arnavutköy vidanjör firması olarak öncelikle sorun noktasını doğru şekilde tespit ediyoruz. Bunun için de bina ve çevresinde ayrıntılı keşif faaliyeti yapıyoruz. Sorunun kaynağını tespit ettikten sonra görüntülü kanal açma cihazımızdan istifade ile doğru noktaya müdahale ediyoruz. Söz konusu cihazın aşağıdaki avantajları, sektör alanındaki faaliyetlerimiz oldukça pratik hale getiriyor.

Dış mekânlarda kullanılan kameralı gider açma cihazları, iç mekânda kullanılanlardan farklıdır.
Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar, pratik şekilde giderin açılması için ideal bir kullanım sağlar.
Etrafında aydınlatma ekipmanlarının bulunduğu cihazlar, gider hattını görüntüleyerek tıkanıklığın hangi noktada olduğunu tespit eder.
Görüntülü cihazlar 30 metreye kadar uzar.

Arnavutköy vidanjör firması olarak modern cihazlar kullanarak sektör faaliyetlerinde üstün bir başarı elde ediyoruz. Yaptığımız uygulama sonrasında sorunun tekrarlanmamasına yönelik sizleri yönlendiriyor ve doğru kullanım anlamında tavsiyelerde bulunuyoruz.

Hangi Durumlarda Vidanjör Kiralama Hizmetinde İhtiyaç Duyulur?

Arnavutköy vidanjör firması olarak sizlere en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda bizlere ulaştığınızda kısa sürede uzman ekibimizin size ulaşmasını sağlıyoruz. Yaşam alanlarınızda aşağıdaki sorunlar ortaya çıkıyorsa Arnavutköy vidanjör ihtiyacınızın olduğunu söyleyebiliriz.

Yaşam alanlarınızdaki lavabo, tuvalet, klozet gibi alanlardan kötü kokular geliyorsa,
Binanın foseptik çukuru bina temelinden aşağıda değilse,
Foseptik kanalı sık sık doluyorsa,
Sel gibi doğal afetlerden sonra bina giderinin çamur, kum, balçık gibi yabancı maddelerde dolması durumunda vidanjör özel vidanjör hizmeti almanız gerekir.

Arnavutköy vidanjör firmamızla iletişime geçtiğinizde kısa sürede uzman ekibimizi adresinize sevk ediyoruz. Uzman ekibimiz yaptığı modern uygulamalar ile soruna kısa sürede çözüm buluyor. Kısa vadede aynı sorunun tekrarlanmamasına yönelik de gerekli tedbirler firmamız tarafından alınır.

Firmamızdan aldığınız hizmet kapsamında vidanjör fiyatlarının da son derece cazip olduğunu görebilirsiniz. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın teminatını veriyoruz. Siz de piyasada kendini kanıtlamış öncü bir firmadan hizmet almak istiyorsanız Arnavutköy vidanjör firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, kanalizasyon açma, tıkalı logar açma, kırmadan pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla mutfak gider açma hizmetleri de sunmaktadır.